Jak NAINSTALOVAT SKYPE?

29.10.2023 20:26  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Skype je jeden z nejpoužívanějších komunikačních programů na světě. Používá se k chatování, ale také volání či video hovory. Jak nainstalovat Skype a využívat jeho funkce zdarma? Víme jak na to.

Skype je komunikační aplikace, kterou znají miliony uživatelů na světě. Umožní vám komunikovat s přáteli, rodinou, kolegy či známými zdarma kdykoli budete chtít. Zní to lákavě a určitě byste chtěli vědět jak nainstalovat Skype na Windows 7 (nebo W10), do tabletu nebo do mobilu Možná si myslíte, že pro vzájemnou komunikaci vám postačí mobilní telefon, ale pravdou je, volání ai posílání SMS je zpoplatněno. Skype můžete používat zcela zdarma. Postačí vám jen mít tento program v počítači a připojení na internet. Určitě vás teď bude zajímat, jak se dostat na Skype. Máte dvě možnosti. Buď si software stáhnete do počítače (mobilního telefonu), nebo budete používat Skype online.

 

Skype instalace do PC

Program Skype si můžete stáhnout také z naší stránky. Zda si chcete nainstalovat nový Skype, nebo jste program již používali a chcete mít starší verzi záleží jen na vašem rozhodnutí. Starší verze Skype je vhodná do počítačů, které mají starší operační systémy. Pokud nevíte, která verze je starší stačí v prohlížeči vyhledat výraz např. Skype download Windows 7 Stáhnout anainstalovat Skype zdarma můžete do mobilních telefonů, počítačů, notebooků nebo tabletů. Chcete-li prostřednictvím programu i telefonovat je dobré aby zařízení mělo mikrofon a reproduktor (sluchátka). Pokud vám bude stačit funkce chatování, posílání zpráv, obrázků či videí sluchátka a mikrofon moc nevyužijete. Instalace Skype je v každém zařízení stejná. Nemusíte vyhledávat návod k tomu jak nainstalovat Skype do notebooku, případně jak nainstalovat Skype v Linux. Vždy je třeba stáhnout si verzi programu pro váš operační systém, spustit instalaci a přihlásit (nebo si vytvořit nový účet) se do programu.

 


Skype online bez instalace

Abyste mohli prostřednictvím Skype komunikovat není třeba stahovat program do počítače. Skype online je služba, kterou můžete využít vždy, když se chcete spojit s přáteli či známými. Stačí, když si otevřete stránku web.skype.com a přihlásíte se prostřednictvím emailu, telefonního čísla Pokud jste na Skype ještě nebyli a nemáte zde vytvořený účet je nutná Skype registrace. Vyplníte pár údajů, přihlašovací jméno, mail a heslo a registrace je dokončena. Registrace je důležitá a je dobré si heslo zapamatovat. Skype online tak budete moci používat i když budete u cizího počítače, který nemá tento program instalován.

 

Jak nainstalovat Skype do počítače?

V první řadě je třeba si program stáhnout. Jakmile jej máte v počítači můžete Skype nainstalovat. Hned na začátku je třeba zvolit jazyk, ve kterém má program fungovat. Nemusíte tak v prohlížeči vyhledávat konkrétní výraz „instalace Skype česky zdarma“. Program podporuje množství jazyků, které můžete v nastaveních v programu kdykoliv změnit. Chcete-li umět jak nainstalovat Skype na Windows 10, nebo do starších verzí operačního systému nemusíte číst množství návodů. Postup je všude stejný. Během instalace Skype si můžete zvolit, kde se má program nainstalovat, zda se má spustit při startu pc nebo jej připnout na plochu. Také si můžete vybrat zda chcete používat Skype i pro volání na telefonní čísla zobrazená v prohlížeči. Samotná instalace Skype do PC může trvat pár minut. Po dokončení instalace se zobrazí nabídka pro přihlášení do programu. Skype.cz přihlášení můžete využít pokud již máte vytvořený účet a chcete se na něj přihlásit. Pokud účet nemáte je potřebná registrace Skype. Vyplníte pár údajů, potvrdíte to vše kliknutím na odkaz, který vám přijde na email a můžete začít chatovat.

 

Jak nainstalovat Skype do mobilu?

Komunikační program si můžete stáhnout také jako aplikaci do mobilního telefonu. V Google Play , nebo App Store vyhledejte aplikaci kompatibilní s vaším mobilním telefonem, stáhněte si ji a instalujte. Nainstalovat Skype do mobilu zdarma můžete stejně jako do počítače. Nezapomeňte si stáhnout kompatibilní verzi pro svůj mobil. Instalace Skype Androidinstalace Skype iPhone je stejná. V obou případech se po instalaci programu můžete přihlásit do svého účtu, nebo si můžete založit nový. Stejným způsobem můžete nainstalovat Skype do tabletu. Nejde mi spustit Skypeinstalace Skype je jednoduchá ale i přesto se může stát, že se nedá spustit. Problém může být ve staré verzi programu. Starší verze Skype nefungují ve Windows 10. V tomto případě si stáhněte novější verzi Skype. Problém můžete vyřešit i aktualizací Skype, případně restartováním programu. Pokud nic z toho nefunguje je třeba přeinstalovat Skype. Obnovit Skype – pokud v programu nejste stále přihlášeni a využíváte ho jen občas je třeba pamatovat si k němu přihlašovací údaje (jméno a heslo). Pokud heslo zapomenete není problém jej obnovit. Na mail, který jste uvedli při zakládání účtu si nechte poslat nové heslo na obnovení Skype (jedná se spíše o změnu hesla). Jen tak se dostanete zase ke svému účtu. Skype for Business – tato verze programu je ideální pro podnikatele. Rozdíl mezi touto verzí a klasickým Skype je hlavně v přihlašování se do účtu. Přemýšlet nad tím, jak nainstalovat Skype for Business nemusíte, pokud používáte Office 365. Pokud nemáte účet v Office 365 Skype for Business, nemůžete používat.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3739

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2670

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2504

Freeware

2435

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2418

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2317

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2244

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2189

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2053

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2027

Freeware

další programy »


Nové programy

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

Debito 1.1.2

Aplikace na správu financí a doklady

Freeware

0 kB

Caflou 10012

Správa financí pro podnikatele

Freeware

0 kB

Spendee 5.4.21

Správa financií

Freeware

0 kB

JOJ Play 2.0.3

Sledování TV JOJ v mobilu

Freeware

0 kB

Uptappd 4.3.3

Aplikace pro milovníky piva

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9280 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 5 dny

TOPlist