Jak nahrát FOTKY NA INSTAGRAM přes počítač? Jednoduchý NÁVOD

29.10.2023 20:27  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Chcete dostat fotky z PC na Instagram? Nahrát fotky na Instagram přes počítač můžete několika způsoby. Vyberte si jeden z nich a vkládejte fotky přímo z počítače. Nemusíte je přesouvat z PC do mobilu, ale rovnou vkládat z PC na IG.

Instagram jí jednou z nejpopulárnějších sociálních sítí a jistě na ní máte účet i vy. I přes celosvětovou oblíbenost má pár chyb a jednou z nich jsou fotky. Jak nahrát fotky na Instagram či jako přidat více fotek na Instagram přes PC jsou problémy, které trápí více uživatelů této sítě. Nemusíte proto zrušit účet na této sociální síti. Pokud ale víte, jak na to nemusí to být problém. Takže, jak nahrát fotky na Instagram z PC?

Jak nahrát fotky na Instagram

Na sociální síť Instagram se dali dlouhou dobu vkládat fotky jen přes mobilní telefon. Má to své výhody, právě vytvořenou selfí můžete hned zavěsit. Přidat fotku na Instagram z mobilu ví dnes už každý, stejně jako přidat příspěvek na Instagram. Co ale pokud máte perfektní fotku v počítači a chcete vědět jako přidat fotku na Instagram IG přes počítač.

Nejlepší způsob jaký vám napadne je přesunout fotografii do mobilu a prostřednictvím aplikace Instagramu ji pověsit na síť. Jedná se o dost zdlouhavý proces, který nemusí každému vyhovovat. Hlavně v případě pokud si chcete fotky upravit. Pokud přesouváte fotky z mobilu do počítače kde je v Photoshopu upravíte a následně upravené fotky zas přesunete do mobilu abyste je vložili na IG zabere to dost času.

Aplikace Instagram na PC

I když je aplikace Instagramu vhodná pouze pro mobilní telefony můžete si ji stáhnout i do počítače. Program Instagram do PC sice nenajdete, ale pokud víte, jak na to můžete mít mobilní verzi této aplikace v počítači. Potřebujete pouze Android emulátor, který umožní, aby aplikace Instagram fungovala i ve vašem počítači.


Jedním z dobrých programů pro emulování prostředí Androidu ve vašem PC je program BlueStacks. Jakmile si ji stáhnete a nainstalujete můžete si stáhnout app Instagram do počítače. Otevřete ji přes menu emulátoru a postupujte jako při aplikaci Instagram v mobilním telefonu. Takto jste v podstatě získali Instagram mobilní verzi na PC.

Aplikace Instagram do PC

Pokud používáte operační systém Windows 10 můžete si stáhnout do PC aplikaci Instagram (Instagram na PC download). Najdete ji ve Windows Store, ale není dokonalá. Přidání fotek na Instagram přes tento program nemusí vždy fungovat. Záleží to na zařízení.

Jak přidat fotky na Instagram přes PC

Třetí možností je využít Facebook. Propojte svůj FB účet s IG a zapněte si Facebook Creator Studio. Klepněte na ikonu Instagramu a vyberte možnost „CreatePost“. Nyní vyberte z počítače fotku, kterou chcete vložit na svůj účet. Klepnutím na ikonu oříznutí nebo člověka můžete fotku oříznout, označit uživatele a pod. Po skončení úprav klikněte na „Publikovat“ a hotovo. O pár vteřin bude vaše fotka na Istagramu. Takto můžete přidávat více fotek na Instagram přes PC.

Tímto způsobem můžete vložit fotku na Instagram přes Mac. Důležité je abyste měli zřízen i FB účet, bez kterého to nepůjde.

Způsobů jako nahrát fotku na Instagram přes PC je několik. Záleží jen na vás, který si vyberete. V závislosti na způsobu můžete fotky upravit ale můžete dát fotku na Instagram bez oříznutí.

Zaplňte svůj účet na Instagramu množstvím fotek, aniž byste je museli přesouvat z počítače do mobilního telefonu. Dá se to několika způsoby a stačí, když si jeden z nich vyberete.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2509

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2492

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 23 hodinami

TOPlist