Jak na GENEROVÁNÍ OBRÁZKŮ UMĚLOU INTELIGENCÍ

29.10.2023 20:29  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Umělá inteligence a obrázky? Ano, dnes vám umělá inteligence vytvoří obrázky přesně podle popisu. Co je umělá inteligence, jak funguje a jak ke generování obrázků umělou inteligencí? Poradíme vám kde a jak na to.

Chceš kreslit obrázky, ale nejde ti to? Ne každý je v tomto směru nadaný. Pokud ale zapojíte do generování obrázků umělou inteligenci půjde vám to jedna radost. Umělá inteligence Generátor obrázků vám vytvoří množství originálních a jedinečných uměleckých děl, která nikde jinde neuvidíte.

Možná se zabýváte myšlenkou zda existuje umělá inteligence případně jak funguje umělá inteligence. Pokud přemýšlíte jak funguje generátor umění ani se netrapte. Stačí, když víte, že k vytvoření obrázku postačí popsat co chcete nakreslit. Vytvořit umělou inteligenci se vám sice asi nepodaří, ale můžete mít od umělé inteligence umění.

Jak se programuje umělá inteligence? Existuje něco jako strojní učení, což je vlastně schopnost programu učit se. Toto často AI využívá. Chcete-li znát jakou má umělá inteligence definici nejlépe uděláte pokud si to vyhledáte na Google. Umělá inteligence Google vám těch definic zobrazí mnoho. Základem ale je, provádět samostatně úkoly ve složitém prostředí bez usměrňování uživatele a zlepšovat se učením a zkušenostmi.

 


Umělá inteligence obrázky

V současnosti umělá inteligence dokáže opravdu hodně. Dokonce ji najdete i v oblasti umění. Vytvořit obrázek za pomoci umělé inteligence je se správným programem nebo aplikací rychlé a jednoduché. Aplikace umělá inteligence vám vytvoří obrázek podle vašeho přání.

Generátor obrázků umělá inteligence

Nemusí jít vždy o aplikace, generátor obrázků AI najdete také na webových stránkách. Některé vám umožní vytvořit obrázek zdarma, někde se musíte nejprve zaregistrovat a jiné jsou zpoplatněny.

 

Night Cafe

Obrázky umělá inteligence vytváří podle vašeho přání. Jednou z nich je také Night Cafe. Na této webové stránce stačí napsat co chcete, aby umělá inteligence malovala. Následně počkáte pár vteřin a obrázků, který AI namalovala si můžete stáhnout.

 

DALL – E - 2

DALL-E je další umělá inteligence pro obrázky. Tato stránka vytváří realistické obrázky v různém stylu, můžete do nich přidávat objekty, zvýrazňovat štětcem konkrétní věci na obrázku. AI obrázky můžete rozšiřovat či pořídit již existující obrázek a vytvořit jeho různé variace. Chcete-li umělá inteligence fotky změní podle vašeho přání.

Abyste ale DALL-E-2 mohli používat musíte se tam registrovat.

 

RunwayML

Umělá inteligence obrázky online vytvoří také na stránce RunwayML, která využívá modely strojového učení. Co je to strojní učení? V podstatě je to podoblast umělé inteligence, která umožňuje programu učit se. Jednoduchý obrázek od tohoto programu nečekejte. Používá se hlavně pro animaci a úpravu videí.

 

Lensa AI

Umělá inteligence a fotografie? Aplikace Lensa AI vytvoří z vaší fotografie avatar. Aplikace vás zobrazí tak, jak vás vidí umělá inteligence. Tato aplikace je ale zpoplatněna. Zdarma si můžete aplikaci vyzkoušet jen na týden. Pokud ale chcete jen upravovat fotky aplikaci Lensa můžete používat zdarma.

 

Dawn

Další aplikace kde umělá inteligence a foto jdou dohromady. Stačí jen vložit do aplikace Dawn svou selfie a nechat AI aby se projevila. O pár vteřin uvidíte jaké fotky umělá inteligence vytvořila.

Umělá inteligence dnes dokáže vytvořit nádherné obrazy. Ty si můžete dokonce pořídit. Zda dáte přednost digitální formě, nebo si dílo vytisknete záleží jen na vás a toho jakému umění dáváte přednost.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2509

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2490

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 23 hodinami

TOPlist