Jak instalovat obchod Google Play?

29.10.2023 20:26  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Google Play je výbornou volbou, pokud chcete do svého počítače, notebooku či mobilního telefonu stáhnout pár aplikací zdarma, filmy, hudbu, časopisy nebo si prohlédnout televizní vysílání. Šikovná apka - co řeknete?

Google Play je výbornou volbou, pokud chcete do svého počítače, notebooku či mobilního telefonu stáhnout pár aplikací zdarma, filmy, hudbu, časopisy nebo si prohlédnout televizní vysílání. Šikovná apka – co řeknete?

Stolní počítače, notebooky, tablety a mobilní telefony jsou součástí každodenního života. Všechna tato zařízení si každý z nás přizpůsobuje svým potřebám. Stahováním různých her, hudby, aplikací a programů si práci na těchto zařízeních výrazně zjednodušíme. Odkud tyto aplikace a programy získat tak, aby fungovaly ve vašem počítači perfektně? Zkuste Obchod Play zdarma. Najdete tam vše, co potřebujete.

 

Co je obchod Google Play?

Stáhnout si dnes jakoukoli aplikaci není problém. Problém je, odkud aplikaci stahujete. Neověřené a pochybné zdroje vám s aplikací mohou nabídnout i virus, který může váš počítač znefunkčnit. Při stahování také musíte brát ohled i na kompatibilitu programu s vaším operačním systémem a internetovým prohlížečem. Mezi nejčastěji používané internetové prohlížeče patří Google Chrome. Pokud jej používáte i vy můžete si svůj počítač vylepšit o množství aplikací, které získáte z Google Play. Obchod Google Play stáhnout zdarma může každý, kdo chce do počítače instalovat různé aplikace. Google Play od společnosti Google je platforma, kde najdete řadu aplikací ale také digitální obsah jako filmy, hudba, časopisy nebo televizní pořady. Naleznete zde téměř vše co potřebujete - zdarma, nebo za menší poplatek. Stačí jen vědět co hledáte


  • Google Play TV
  • Google Play Filmy
  • Google Play Movies
  • Google Play Games
  • a spousta dalších kategorií.

Přehledné rozhraní, jednoduché vyhledávání a vysoká oblíbenost obchodu Google Play jsou důvody, pro které byste si měli Obchod Google Play stáhnout do mobilu i do svého počítače.

 

Jak Google Play stáhnout?

Program Google play APK by měl být povinnou výbavou každého internetového zařízení, ne vždy tomu ale tak je. Pokud jej ve svém zařízení nemáte, měli byste si tuto aplikaci stáhnout co nejdříve. Obchod Google Play download free je sice lákavá a výhodná nabídka, ale dávejte si pozor z jaké stránky ji stahujete. Klidně se může stát, že si stáhnete hacknutou aplikaci z neznámé stránky. Pokud si stáhnete starší verzi může se stát, že Obchod Google Play se opakovaně zastavuje. Aktualizace probíhá v pozadí a automaticky, ale pokud z nějakého důvodu se program neaktualizuje musíte si vyhledat novou verzi a stáhnout ji znovu. Stará aplikace by se měla automaticky přepsat. Bez tohoto se ale obejdete pokud si prohlédnete Obchod Google Play aktualizace a stáhnete si nejnovější verzi. Takže, obchod Google Play ke stažení do počítačů je výhodou pro vás -  Obchod Play PC. V době chytrých telefonů je ale výhodné stáhnout obchod Google Play do mobilu. Aplikaci můžete stáhnout přímo do mobilního telefonu, nebo nejprve do počítače a následně kabelem do mobilu. Abyste mohli plnohodnotně Obchod Play android používat musíte musíte v mobilním telefonu povolit instalaci z neznámých zdrojů (položka „nastavení“ a „zabezpečení“ Zde povolíte „neznámé zdroje“).

 

Instalovat obchod Goole Play zdarma

Stažením Google Play Store App instal ale proces neskončil. Nutné je Obchod Play instalovat. Není to složité a zvládnete to velmi rychle. Stačí, když víte, kde se aplikace stáhla. Chcete-li využívat všechny služby Google Play instalace je nutná. Jak nainstalovat Google Play? Stačí na aplikaci jen ťuknout, počkat než se načte - Google play login a máte to. Stejně jako jste aplikaci nainstalovali můžete obchod Googla Play odinstalovat. Byla by to ale škoda a vy byste tak přišli o ověřený a spolehlivý zdroj řady aplikací. Pokud máte s aplikací problémy, dlouho se otevírá – Google Play login, nebo se zasekává a nefunguje správně klidně přejděte do aplikací a klikněte na obchod Google Play odinstalovat. Následně si můžete obchod Google Play stáhnout zdarma znovu.

 

Obchod Google Play APP

Aplikace obchod Play zdarma má pro každého uživatele počítačů a mobilních telefonů velké plus. Ověřený zdroj, kvalitní a funkční aplikace, které můžete získat zdarma, nebo za malý poplatek. Rádi trávíte volný čas hraním? Google Play hry zdarma, naleznete jich zde nepřeberné množství vrůzných kategoriích. Potřebujete svůj mobilní telefon vylepšit o pár aplikací? Obchod Play Instagram, Obchod Play Messenger, Obchod Play Viber apod. Najdete zde i programy, díky kterým neztratíte kontakt s rodinou a přáteli ať jste kdekoli na světě. Pro milovníky aut a řízení aplikace Google Play skrývá výbornou aplikaci Android Auto Google Play. Prostřednictvím zrcadlení obrazovky mobilního telefonu budete moci během jízdy jedním klepnutím. Ovšem musíte mít i vozidlo, které tuto službu podporuje. Tato aplikace ale nemusí fungovat ve všech telefonech. Google ji na Slovensku zatím nepodporuje.

[wp-faq-schema accordion=1]  
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2509

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2492

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 23 hodinami

TOPlist