Jak funguje SPOTIFY? (Zdarma a Premium)

20.2.2024 19:10  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Přemýšlíte jak funguje Spotify? Nevíte jestli využívat Spotify zdarma nebo si zakoupit Spotify Premium? Poradíme vám nejen kolik stojí Spotify ale také jako předplatné zaplatit.

Chcete-li poslouchat hudbu přes mobilní telefon určitě k tomu využijete streamovací služby. Jednou z nich je i Spotify. Pokud teď přemýšlíte co je Spotify a jak tuto službu získat přečtěte si náš článek dál. Povíme vám jak funguje Spotify zdarma, jak funguje Spotify Premium a také co nabízí Spotify.

 

Jak funguje Spotify

Spotify je hudební streamovací služba, která vznikla v roce 2008. Od té doby si její aplikaci stáhly miliony uživatelů a v současnosti se řadí mezi ty nejlepší. Nemusíte přemýšlet jak dostat hudbu na Spotify. Najdete v ní knihovnu s více než 50 miliony skladeb. Můžete si tak poslechnout konkrétní skladby ale i celá alba od umělců.

Poslech hudby přes mobilní telefon je možné zdarma, ale můžete si také zaplatit předplatné: Spotify Premium. Placená verze nabízí více výhod, o kterých si povíme níže. Tato streamovací služba nabízí více druhů předplatného. Můžete si tak vybrat ten, který vám nejvíc vyhovuje.


 

Spotify zdarma

Jak mít Spotify zdarma? Jednoduše si stáhněte aplikaci služba a můžete začít začít poslouchat hudbu. Přehrávání skladeb je náhodné a vy jej nemůžete ovlivnit. Zároveň musíte v Spotify free počítat is reklamami. Další nevýhodou je, že hudbu můžete poslouchat jen pokud jste připojeni k internetu, tedy online.

 

Spotify Premium

Chcete-li mít Spotify bez reklam budete si muset za službu zaplatit. Kromě nerušeného poslechu hudby si budete moci vychutnat další výhody. Lepší kvalita zvuku a přehrávání skladeb až do 320 kbt/s jsou jen částí výhod, které se Spotify Premium získáte. Můžete si stahovat skladby a poslouchat je offline, vytvářet si playlisty a vybírat si z knihovny skladby, které chcete přehrát.

Cena Spotify Premium je 6,49 € měsíčně. První tři měsíce máte Spotify Premium zdarma. Během nich můžete předplatné deaktivovat.

 

Spotify Duo

Dalším druhem předplatného je Spotify Duo. Jak funguje Spotify Duo? Stejně jako Spotify Premium pouze předplatné je zakoupeno pro dvě osoby. Cena předplatného je v tomto případě 8,99 € měsíčně.

 

Spotify Family

Zohledem na cenu se vám může vyplatit Spotify Family. Tento typ předplatného zahrnuje až 6 prémiových účtů. Jak funguje Spotify Family? Každý účet funguje samostatně. Výhody rodinného předplatného ocení hlavně rodiče, kteří mohou nastavit rodičovskou ochranu pro své děti. Děti se tak nedostanou k nevhodné hudbě, ale ze zbytku si mohou vybrat skladbu, kterou chtějí. V. rámci skupiny vám umožní Spotify sdílet playlisty.

O tom, kdo bude toto předplatné využívat rozhoduje správce účtu. Ten rozešle pozvánky na e-mailové adresy. Pozvánky je třeba akceptovat a následně potvrdit e-mailovou adresu (Spotify Family kontrola adresy).

 

Spotify pro umělce

Jak funguje Spotify pro umělce? Jakmile zveřejníte první skladbu, můžete tuto službu využívat ke svému prezentování. Spotify for Artist je ideální funkce pro začínající umělce. Můžete si zde vytvořit profil a vzhled a prezentovat zde své skladby.

Jak funguje Spotify zdarma a jak funguje Spotify Premium už víte. V každém případě se ale musíte do služby registrovat a vytvořit si profil. Pokud se rozhodnete pro Premium bude vás jistě zajímat jak se platí Spotify. V aplikaci po přihlášení na svůj účet přejděte do položky „GET PREMIUM“ kde si můžete vybrat způsob platby (platební kartou nebo PayPal).

Streamovací službu si předplácíte. Kolik se platí za Spotify záleží na formě předplatného, ​​kterou jste si zvolili. Kdykoli ale můžete předplatné zrušit. V tom případě se dozvíte do kdy máte službu předplacenou a můžete používat Spotify Premium. Po uplynutí můžete Spotify používat zdarma.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3739

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2670

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2504

Freeware

2435

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2419

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2317

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2244

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2189

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2053

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2027

Freeware

další programy »


Nové programy

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

Debito 1.1.2

Aplikace na správu financí a doklady

Freeware

0 kB

Caflou 10012

Správa financí pro podnikatele

Freeware

0 kB

Spendee 5.4.21

Správa financií

Freeware

0 kB

JOJ Play 2.0.3

Sledování TV JOJ v mobilu

Freeware

0 kB

Uptappd 4.3.3

Aplikace pro milovníky piva

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9280 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 5 dny

TOPlist