Jak dobít PayPal? NÁVOD

29.10.2023 20:28  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

PayPal je internetový platební systém, který využívají miliony lidí z celého světa. Pokud tuto službu využíváte, nebo chcete využívat k zaplacení služeb a zboží z e-shopů využívat i vy měli byste vědět jak dobít PayPal.

PayPal je internetový platební systém, který se těší velké oblibě na celém světě. Pokud přemýšlíte nad tím jak PayPal funguje je to poměrně jednoduché. Každý účet v PayPal se identifikuje přes e-mailovou adresu. Na svůj účet se tak přihlašujete přes e-mail a heslo, které jste při registraci uvedli. Jelikož prostřednictvím tohoto internetového systému můžete rychle a bezpečně platit za zboží a služby jistě chcete umět jak dobít Paypal.

 

Jak dobít Paypal

Bez dostatku financí na PayPal účtu si toho moc nenakoupíte. Proto je dobré umět jak si PayPal dobít.

Dobít PayPal účet můžete několika způsoby. V minutě bylo možné dobít PayPal kartou. Dnes už finance z debetní nebo kreditní karty na PayPal poslat nejde. Stále vám ale zbývá dost dalších způsobů jak dobít peníze na PayPal. Takže, jak dobít PayPal bez karty?


 

Jak dobít PayPal z účtu

Finance můžete na účet PayPal poslat ze svého běžného účtu, který máte v bance. Může to ale pár dní trvat.

 • přihlaste se do PayPal a klikněte na „Přidat kartu nebo účet“
 • zvolte možnost „Přiřazení bankovního účtu“
 • vypište IBAN a vše potvrďte
 • < /ul>

  To ale není všechno. Během pár dní si PayPal ověří nový účet. Odešle na něj dvě platby, které si následně i vezme zpět. Následně se vás služba zeptá o jaké sumy šlo. Po správné odpovědi je účet ověření. Celý tento proces ale může pár dní trvat. Hned poté můžete poslat z účtu peníze na PayPal. Stačí se jen přihlásit do svého PayPal účtu, kliknout na políčko „Peněženka“ a vybrat možnost „Převést peníze“. Z nabídky vyberte možnost „Přidat peníze k zůstatku“, vyplňte potřebné údaje a po zvolení částky, kterou chcete převést klikněte na „Přidat“.

  ČSOB a PayPal? Pokud jste si propojili svůj účet v bance s PayPal můžete převádět libovolné sumy peněz z bankového účtu i okamžitě. Využívá se k tomu služba Trustly. Stačí jen ve svém účtu PayPal kliknout na „Přidat prostředky s použitím služby Trustly). Trustly platba je dostupná klientům většiny bank na Slovensku. Peníze takto můžete převést nejen z výše zmiňované ČSOB ale iz mBank, České spořitelně, Prima Banky, OTP Banky, VÚB nebo z Poštovní Banky. Výhodou této transakce je okamžité dobití PayPal účtu.

   

  Jak dobít PayPal přes SMS

  Dobít peníze na PayPal můžete i prostřednictvím SMS. Potřebujete k tomu ale zprostředkovatele, (službu GoPay), která za vás tuto transakci provede. Vy jen zadáte částku, kterou chcete poslat. Abyste mohli poslat peníze z GoPay na PayPal je třeba abyste měli oba účty propojeny.

  Převést peníze na účet PayPal můžete také prostřednictvím paysafecard. Abyste si mohli dobít PayPal přes Paysafecard musíte si nejprve zakoupit kupón paysafecard, dobít jím online peněženku Neteller nebo Skrill a následně přes ně dobít PayPal.

  Dobít PayPal přes mobil je docela jednoduché. Stačí, když v něm máte aplikaci Skrill. Pokud máte v online peněžence dostatek financí můžete je odeslat i na PayPal. V podstatě si účet na PayPal dobíjíte prostřednictvím aplikace v mobilu.

   

  Převod z účtu na účet

  Poslední možností jak dobít PayPal je, převod financí z jednoho PayPal účtu na druhý. Můžete o to požádat kamaráda, který zde má také účet a následně mu dát peníze v hotovosti. Rovněž můžete odeslat peníze ze svého účtu i vy. Při převodu peněz zadáváte místo čísla účtu (jako to je u bankovních transakcí) e-mailovou adresu. V minulosti byly PayPal poplatky za tuto službu 2 eura, dnes je to už zdarma.

   

  Jak si vybrat peníze z PayPal?

  Na PayPal nemusíte peníze jen posílat, můžete si je odtud i vybrat. Ve svém PayPal účtu klikněte na „Zůstatek dostupný na účtu“ a klikněte na „Převod peněz“. Vyberte, na který účet se mají peníze poslat a výběr potvrďte.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2509

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2492

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 23 hodinami

TOPlist