IKEA PLÁNOVAČ - 3D návrh interiéru

29.10.2023 20:27  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

IKEA plánovač je online program pro design interiéru známý hlavně jako nejlepší plánovač kuchyní. IKEA plánovač kuchyně ale můžete použít také k plánování koupelny, ložnice či jiných místností.

IKEA plánovač je jedním z nejpoužívanějších CAD programů pro navrhování interiéru. V tomto programu zvládnete návrh interiéru jednoduše a rychle. Navíc zároveň s návrhem vám program vypočítá i cenu nábytku, který do návrhu zakomponujete.

Software pro návrh interiéru IKEA online plánovač si do počítače nestáhnete. Můžete jej ale bezplatně používat online na stránce společnosti. Je to ideální 3D plánovač nejen na návrh nejen na návrh interiéru kuchyně, ale také koupelny, obývacího pokoje či jakékoli jiné místnosti v domě.

 

IKEA plánovač kuchyní

Nejčastěji po programu sahají lidé, kteří plánují novou kuchyni. Z tohoto důvodu je tento CAD program známý jako IKEA plánovač kuchyní 3D. Jeho používání je bezplatné a máte k dispozici všechny jeho funkce. IKEA plánovač kuchyně v češtině, nebo češtině je zároveň vhodný i pro jazykově méně zdatné osoby.


I když nemáte v oblasti používání těchto programů žádné znalosti nemusíte se obávat plánovač kuchyně IKEA použít. Nic takového jako IKEA plánovač kuchyní návod hledat nebudete. Stačí, když na internetu vyhledáte výraz IKEA 3D plánovač. Jakmile si přečtete a potvrdíte podmínky používání, můžete se do návrhu kuchyně pustit. Výhodou online CAD programu je, že si můžete svůj návrh prohlédnout ve 3D.

Dobré je pokud si ještě dříve než začnete s vytvářením návrhu vytvoříte účet. IKEA plánovač přihlášení se vám sejde, pokud se rozhodnete svůj plán převést do reality. Pokud si návrh uložíte a přijdete do prodejny, mohou si váš návrh kuchyně prohlédnout, poradit vám a hned vybrat nábytek, který jste si v plánu vybrali.

 

IKEA plánovač – IKEA Planner kuchyně

Pokud hledáte program na návrh kuchyně můžete si stáhnout program IKEA Planner. Plánovač kuchyně IKEA je kompatibilní pouze s počítači s operačním systémem Windows. Získáte výborný IKEA 3D plánovač kuchyně zdarma.

Nevýhodou ale je, že tento IKEA plánovač kuchyně vám cenu vašeho projektu nezobrazí. Pokud si svůj návrh neuložíte na stránkách IKEA, nebude personál vědět, jaké kusy nábytku jste si vybrali. Z tohoto důvodu je lepší používat IKEA 3D plánovač kuchyní online.

Když přijdete do obchodu budete potřebovat jen jméno a heslo pod kterým jste si svůj návrh uložili a z obchodu odcházíte už jen s nábytkem, který jste použili ve svém návrhu. Nemusíte ani chodit do obchodu. Všechno, co jste v plánovači kuchyní IKEA použili v návrhu si můžete objednat na dobírku.

Plánovač kuchyní IKEA ke stažení není ale jediný program pro design interiéru zdarma. K plánování kuchyní a jiných místností můžete využít i jiné programy jako například SketchUp, Kitchendraw nebo Furnish 3D.

 

3D plánovač kuchyně IKEA

3D plánovač kuchyní IKEA je sice nejhledanějším a nejpoužívanějším programem. Určitě v něm ale zvládnete naplánovat design jakékoli místnosti. IKEA plánovač kuchyní online zdarma zároveň s cenovou kalkulací jsou plusy, pro které po tomto programu jistě sáhnete i vy.

Návrh interiéru koupelny, pokoje či kuchyně si můžete vytvořit i v jiných programech na design interiéru. IKEA 3D plánovač je ale nejkomplexnější program, ve kterém najdete vše.

 

Plánovače IKEA

I když je tento online CAD program známý pro plánování kuchyní najdete v něm více IKEA  plánovačů, kde si můžete zařídit každou jednu místnost. Jedná se spíše o plánovací pomůcky, které vám pomohou

  • IKEA kuchyňský plánovač (kitchenplanner IKEA)vizualizace kuchyně
  • IKEA Besta - plánování rozložení úložných kousků nábytku (skříně, komody apod.)
  • IKEA plánovač Pax - jde o IKEA plánovač skříní. Můžete si vytvořit skříň přesně podle vašich potřeb.
  • IKEA Eket plánovač – efektivní využití prostoru
  • IKEA plánovač koupelny vizualizace koupelny
  • IKEA plánovač pokojů (místností)

Ať už se rozhodnete použít plánovač koupelny, nebo sáhnete po IKEA online plánovači kuchyní budete mít k dispozici program, který myslí i na detaily. Naleznete zde i IKEA plánovač pracovní desky či plánovač na návrh nábytku (skříně). Detailní plánovač kuchyní IKEA myslí opravdu na všechno.

Existuje množství plánovačů, zda programů na design interiéru. Pokud ale hledáte jeden, ve kterém najdete vše sáhněte po IKEA plánovačkuchyní. Oproti jiným podobným programům má řadu výhod. Najdete zde nábytek, který v obchodě nabízejí, nemusíte si pamatovat co jste v plánu použili, stačí si jen zapamatovat heslo, pod kterým máte svůj návrh uložení. Plánování kuchyní s IKEA ale i jiných místností je v tomto online programu opravdu jednoduché. Přehledné rozhraní, snadné používání a možnost používat program zdarma jsou výhody, pro které můžete program bez nejmenších obav používat i vy.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3739

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2670

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2504

Freeware

2435

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2418

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2317

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2244

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2189

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2053

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2027

Freeware

další programy »


Nové programy

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

Debito 1.1.2

Aplikace na správu financí a doklady

Freeware

0 kB

Caflou 10012

Správa financí pro podnikatele

Freeware

0 kB

Spendee 5.4.21

Správa financií

Freeware

0 kB

JOJ Play 2.0.3

Sledování TV JOJ v mobilu

Freeware

0 kB

Uptappd 4.3.3

Aplikace pro milovníky piva

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9280 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 5 dny

TOPlist