HRY ZDARMA, hraj online hry zdarma nebo stahuj zdarma!?

29.10.2023 20:26  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Hry zdarma jsou často vyhledávaným výrazem na internetu. Ať už hledáte online hry nebo hry ke stažení vybírat si můžete z velkého množství různých typů her pro všechny věkové kategorie – od těch nejmenších až po ty nejstarší. Kdo z nás dokáže odolat hrám? Asi nikdo. Ať už to je pár minut denně, nebo ráz za týden občas si nějakou počítačovou hru zahraje každý z nás.

Hry zdarma jsou často vyhledávaným výrazem na internetu. Ať už hledáte online hry nebo hry ke stažení vybírat si můžete z velkého množství různých typů her pro všechny věkové kategorie – od těch nejmenších až po ty nejstarší.

Kdo z nás dokáže odolat hrám? Asi nikdo. Ať už to je pár minut denně, nebo jednou za týden občas si nějakou počítačovou hru zahraje každý z nás. Nemusí zůstat jen při hrách na počítači. Kromě her do PC na internetu naleznete také hry ke stažení do mobilu nebo tabletu. Nejlepší je pokud se vám podaří nalézt možnost stáhnout si plné hry zdarma.

 

Hry zdarma ke stažení

Na internetu existují statisíce her. Ne všechny jsou ale zadarmo. Dokonce ani výzva „Stahuj hry zdarma“ nemusí být až tak pravdivá. Většinou si můžete stáhnout jen část hry, nebo ji hrát jen jistý čas. Následně dostanete výzvu abyste si hru zakoupili. Pokud zadáte do internetového prohlížeče výraz Hry zdarma download zobrazí se vám stránky, ze kterých si můžete hry stáhnout. Pokud si myslíte, že hry zdarma jsou vhodné jen pro děti, lépe si nabídku jednotlivých stránek prohlédněte. Najdete zde také dobrodružné hry a množství stříleček. Některé stránky umožní akční hry na PC stáhnout zdarma, ať už půjde jen o část hry, nebo plnou verzi záleží na nabídce serveru. Pokud ale hledáte jistě naleznete i free hry. Pokud hledáte hry na PC zdarma, nebo do mobilního telefonu, měli byste si rozmyslet jaký typ chcete. Můžete mít hry do mobilu bez internetu zdarma, ale pokud chcete můžete si zahrát i např. online strategické hry. Záleží to na tom, kterým hrám dáváte přednost, nebo na které máte zrovna chuť. Spousta her ke stažení naleznete v aplikaci Google Play. Tato aplikace není vhodná jen pokud hledáte program ke stažení zdarma. Do příslušného políčka jen stačí zadat výraz Obchod Google Play hry zdarma a zobrazí se vám PC hry ke stažení plně verze zdarma. Pokud si chcete stáhnout hry na PS3 zdarma, nebo hry na Xbox zdarma nemáme pro vás dobré zprávy. S největší pravděpodobností stáhnete jen demoverze. Občas se na serverech objeví také plné hry zdarma, ale nebývá to často. Je lepší si hru normálně zaplatit než stáhnout hru is virem z neznámé a pochybné stránky. PC hry zdarma (a nejen do PC) se převážně dělí do několika kategorií

  • logické hry
  • casino hry (automaty hry zdarma)
  • hry auta
  • strategické, akční hry
  • kartové hry zdarma
  • tematické hry
  • sportovní hry
  • a spousta dalších

Pokud hledáte hry pro Windows 10 stačí jen navštívit stránku Microsoft, vybrat si hru a stáhnout ji do počítače. Najdete zde hry pro děti, ale také akční hry ke stažení zdarma či policejní hry ke stažení zdarma. V podstatě si z této stránky můžete stáhnout i hry zdarma na tablet, pokud používáte Windows 10.


 

Online hry zdarma – hraj hry!

Pokud si myslíte, že najít dobré hry zdarma je problém mýlíte se. PC hry zdarma si můžete kdykoli zahrát například na stránce 1001hry.cz. Najdete zde spoustu různých online her vhodných pro ty nejmenší ale i dospělé. další podobné stránky jsou

Stránek s online hrami je na internetu nepřeberné množství. Téměř v každé najdete klasické a oblíbené logické hry mahjong, Bubble Shooter zdarma či populární online hry auta. Jedinou nevýhodou online her je nutnost být neustále připojen k internetu. Pokud vám náhodou vypadne signál, nebo budete mít problémy s WiFi sítí či elektřinou je dobré mít pár her stažených v zařízení (počítač, mobilní telefon, tablet).

 

Hry zdarma pro děti

Pokud nevíte, jak byste během nevhodného počasí zabavili doma děti můžete si vyhledat hry ke stažení zdarma pro děti. Hry si můžete stáhnout zdarma do počítače. Dobrý nápad jsou také hry zdarma do mobilu což vám umožní zabavit děti během delší cesty autem. Cesta jim rychleji uběhne a vy se můžete klidně věnovat řízení. Logické hry pro děti v nich podpoří logické myšlení, omalovánky v nich rozvinou kreativitu nebo jim můžete čas zkrátit stažením hry bubliny zdarma. Nemusí ale zůstat jen při hrách ke stažení. Ještě větší výběr her pro děti naleznete v online hrách zdarma. Online hry pro děti 1001 naleznete na stránkách 1001.cz. Nabízejí spoustu zábavy pro vaše děti. Pokud se na tuto stránku dostanete poprvé a nevíte co hrát jako první, všimněte si nejlepší online hry. Pokud tuto webovou stránku navštěvujete častěji, můžete se vždy těšit na nejnovější hry.

 

Hry pro nejmenší

Zabavit nejmenší děti může být dost náročné. Máše a medvěd je série krátkých ale poučných her a pohádek pro ty nejmenší. Nemusí ale zůstat sedět u počítače – pohybové hry pro nejmenší budou zábavou nejen pro vaše ratolesti. S počítačovými hrami můžete u dětí rozvíjet i jejich talent. Omalovánky pro nejmenší jsou oblíbenou zábavou pro každé dítě. Chcete-li mít ve hrách pro děti (a ne jen ty) přehled měli byste navštívit YouTube - Hry YouTube. Na této stránce najdete kromě videí, hudby ke stažení i YouTube rozhlasové hry.

 

Hry pro dívky

Tématicky laděné hry pro děti se dělí i na hry pro chlapce a dívky. Mezi ty nejvyhledávanější hry pro dívky patří barbie hry. Barbie oblíkačky a další oblíbené hry pro dívky oblíkačky. Tyto dva typy her pro dívky patří mezi nejvyhledávanější, ale najdete také spoustu jiných žánrů online her – vaření, pečení, kadeřnice, péče o zvířátka, farmaření a pod. Najdete je na různých serverech, stačí jen vyhledat například hry pro dívky 1001.  

 

Hry pro chlapce

U chlapců byste asi s oblékáním barbie moc nepochodili. Ve světě her ale najdete i něco pro malé i větší kluky. Auta a motorky jsou to co je nejvíc zajímá. Hry pro kluky auta naleznete na každé stránce s hrami. Pokud dávají přednost dvoukolovým otcům hry pro kluky motorky jsou to co je jistě zaujme. Mezi TOP online hry pro kluky (a ne jen ty) patří střílečky. Pokud se Vám Counter Strike nebo Fortnite zdají až příliš akční můžete sáhnout po online hrách pro kluky – hry pro kluky střílečky.

 

Kartové hry zdarma

Obecně oblíbené hry jsou karetní hry. Některé z nich se dostaly i do tzv. „povinné“ výbavy operačních systémů. S jejich instalací si zároveň instalujete i pár her. Často takto můžete ve svém počítači najít hru karty solitaire zdarma případně nějaké jiné. Pokud ale tento typ her nemáte můžete si některé z nich zahrát online, nebo si můžete některé hry zdarma do mobilu nebo PC stáhnout. Pokud nevíte které hře dát přednost vyhledejte karetní hry seznam a možná objevíte hru, která vás zaujme. Karetní hry srdce, hry karty freecell, nebo Faraon hry zdarma jsou vhodné pro starší děti a dospělé. Pokud si ale chcete zahrát karetní hry pro děti zkuste to s pexesem. Hru pexeso si můžete stáhnout do mobilního telefonu na stránce pexeso.net. Nebo si můžete zahrát pexeso online zdarma.

 

Logické hry zdarma

Pokud vás Minecraft hry zdarma nebaví, možná dáte přednost logickým hrám. Mahjong hry zdarma si můžete zahrát na počítači, ale také na mobilním telefonu. Velký výběr logických her naleznete na každém serveru s online hrami. Pokud chcete hrát i bez potřeby připojení na internet, můžete si hry stáhnout zdarma. Pokud si nejste jisti, zda jsou online hry vhodné pro děti, zkuste dětské logické hry. Kromě zábavy děti při jejich hraní zapojí mysl a něčemu se i přiučí. Pokud jste fanouškem Tetris a neumíte odolat výzvě Tetris hraj zdarma máme pro vás dobrou zprávu. Stará známá hra se dá hrát i online, ale můžete si ji také stáhnout do mobilního telefonu.

 

Hry zdarma na mobil

Nejpopulárnější verzí her jsou hry, které si můžete stáhnout do mobilních telefonů. V závislosti na operačním systému si můžete stáhnout hry na mobil zdarma Android nebo iPhone. Velké množství kompatibilních her naleznete pokud se poohlédnete na stránkách Obchod Google Play hry zdarma. Najdete zde PC hry zdarma, ale také hry na mobil zdarma. O oblíbenosti těchto her svědčí také fakt, že si můžete vybrat z obrovského množství bezplatných her a největší výběr má zastoupení logických a karetních her.

 

HRAJ HŘI - ONLINE HRY ZDARMA (kde a jaké?)

 

Online hry

https://www.zahraj.sk/ https://tetris.com/play-tetris  - tetris hra  

Hry pro děti

http://www.hrypredivky.cz/t/masa -a-medved https://rozpravkamasa.webnode.sk/omalovanky/  - omalovánky  

Hry pro dívky

https://rexik.seznam.sk/hry/dievce nske/ http://www .hrypredivky.cz/ http://www.hryzadarmo.sk/c/hry-pre-baby  

Hry pro kluky

http://www.onlinovky.cz/c /super-hry-pro-chlapce https://www.hrajhry.sk/hry/z% C3%A1vody  

Kartové hry

http://www.webgames.cz/online-hry/kartove / https://www.1001hry.cz/karty http://www.pexeso.net/nejstěhovanější"  

Logické hry

http://www.detskehry.sk/hry/logicke-hry /  - logické online hry pro děti http://milionar.hra-hry.sk/ - vzdělávací hra Milionář http://m.superhry.cz/logicke-hry  - logické online hry na mobil

[wp-faq-schema accordion=1]
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3739

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2670

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2504

Freeware

2435

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2418

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2317

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2244

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2189

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2053

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2027

Freeware

další programy »


Nové programy

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

Debito 1.1.2

Aplikace na správu financí a doklady

Freeware

0 kB

Caflou 10012

Správa financí pro podnikatele

Freeware

0 kB

Spendee 5.4.21

Správa financií

Freeware

0 kB

JOJ Play 2.0.3

Sledování TV JOJ v mobilu

Freeware

0 kB

Uptappd 4.3.3

Aplikace pro milovníky piva

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9280 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 5 dny

TOPlist