HISTORIE VYHLEDÁVÁNÍ: Jak VYMAZAT HISTORII VYHLEDÁVÁNÍ

29.10.2023 20:27  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Jak často mažete historii vyhledávání? Víte kde a jak lze historii vyhledávání smazat? Víte proč je dobré historii procházení pravidelně mazat? Spousta otázek, na které vám dáme odpověď. Víme jak na historii vyhledávání.

Historie vyhledávání - víte co všechno si váš prohlížeč ukládá? Často surfujete na internetu, otevíráte spoustu stránek, prohlížíte weby a podobně? Internetové prohlížeče si vaše návštěvy stránek pamatují. Uschovávají každou stránku kterou jste navštívili. Historie vyhledávání má své výhody, ale každý si najde důvod, proč ji vymazat. Vymazat historii vyhledávání můžete tam, kde se ukládá, tedy v prohlížeči.

Historie vyhledávání Google má několik výhod. V historii vyhledávání naleznete stránky, které jste navštívili a chcete se na ně vrátit. Historie vyhledávání vám umožní také zjistit jaké stránky navštívili vaše děti. V tom případě se vám sejde vědět, jak zobrazit historii vyhledávání. Pokud byly na nevhodných stránkách můžete tyto stránky zablokovat.  

 

Jak vymazat historii vyhledávání Google

Smazání historie vyhledávání není obtížné. Nepotřebujete k tomu žádné programy. Stačí jen vědět kde v Google Chrome hledat. Takže, jak smazat historii google?


Otevřete prohlížet a klepněte na tři tečky v pravém horním rohu. V položce !Historie“ naleznete google historii procházení. Abyste ji mohli vymazat klikněte na položku „Další nástroje“  kde se vám zobrazí možnost „Vymazat data prohlížení“. Vyberte která data a období za které chcete data vymazat. Můžete smazat data za posledních 24 hodin, 4 týdny nebo smazat vše – celé období.

Jak zcela vymazat historii? V Google můžete nastavit co všechno chcete vymazat. Můžete vymazat historii procházení, soubory cookies, data webů, licence médií, obrázky a soubory ve vyrovnávací paměti, historii stahování, automatické doplňování formulářů, nastavení obsahu nebo data z hostovaných aplikací.

 

Jak smazat historii?

Dejte si pozor co všechno smažete. Smazat historii můžete rychle, ale můžete tak přijít io obsah (hudbu, filmy) které jste si stáhli, můžete také přijít o automatické doplňování adres či povolení, která jste webovým stránkám udělili.

Pokud je moje historie Google (nebo vaše) synchronizována s dalšími zařízeními vymažete historii i na zařízeních.

 

Moje aktivita

Pokud jste vymazali historii procházení, neznamená to, že jste smazali celou svou aktivitu. Aktivita zaznamenává nejen vše co jste na internetu koukali, ale také uchovává i historii polohy a YouTube. Vymazat aktivitu můžete na této stránce https://myactivity.google.com/myactivity?pli=1 . Pokud hledáte výraz „moje aktivita mazání“ na této stránce to vše můžete smazat.

Vaše, ale i moje aktivita na Google se zaznamenává. Díky tomu vám prohlížeč může nabídnout k prohlížení stránky, které často hledáte a nemusí je zdlouhavě načítat. Pokud nechcete, aby se vámi navštívené stránky ukládaly vhistorii vyhledávání, stačí surfovat na internetu v režimu Inkognito.

Historie hledání, historie Google či vymazání historie Google jsou výrazy pro jeden úkon. Smazat historii vyhledávání Můžete vymazat vše ale z historie můžete odstranit i konkrétní stránky. Otevřete položku „Historie“ a zaškrtněte políčka u položek, které chcete smazat. Klepněte na „Odstranit“ a máte to.

Jak vymazat historii na PC nebo jako vymazat celou historii (či jen její část) už víte. Jak ale na vymazání historie v mobilním telefonu?

 

Historie vyhledávání v mobilu - jak vymazat historii Google v mobilu

Pokud jste si smazali záznamy o návštěvě stránek v počítači a máte ho synchronizovaný s mobilem smažou se tyto záznamy i v mobilu. Pokud toto zařízení nemáte synchronizované historie se ukládá vmobilu. Vymazat historii Google v mobilu můžete podobně jako na počítači. Otevřete prohlížíč, klikněte na tři tečky a položku „Historie“. Zde zvolte vymazat data prohlížení. Vyberte co a za jaké období chcete vymazat a klikněte na „Vymazat data“. Stejně jako na PC i zde můžete vymazat vše nebo si vybrat, jaké časové období se má smazat.

Jak vypnout populární vyhledávání? Otevřete v mobilním prohlížeči, přejděte na google.com a vyberte možnost „Nastavení“. V této části najděte položku „Automatické doplňování s populárním vyhledáváním“ a zvolte možnost „Nezobrazovat populární vyhledávání“.

A odstranit populární vyhledávání v počítači? Podobně. Klikněte v prohlížeči na profilovou fotku (iniciály) přejděte na „Nastavení“ a „Obecné“. V této části vypněte „Automaticky doplňovat populární vyhledávání“.

 

Smazání historie Google 

Záznamů o tom, které stránky jste navštívili můžete odstranit také pomocí počítačových programů nebo aplikací. Program jako Ccleaner nebo Avast Cleanup . Tyto programy umí jak smazat historii vyhledávání a kromě toho zbaví váš počítač i dalších nepotřebných souborů, zbytků programů atd.

Proč je dobré vědět jak vymazat historii vyhledávání Google? Možná si i vy kladete tuto otázku. Pravdou je, že tento úkon může zrychlit váš počítač. Zároveň se vám přestanou zobrazovat nabídky na stránky, které jste otevřeli v minulosti.

Druhým dobrým důvodem je pokud surfujete na internetu během pracovní doby. Smazáním Google historie vyhledávání  nepřijde zaměstnavatel tak snadno na to, že jste se během pracovní doby práci nevěnovali. Může to ale zjistit jinak a proto se raději v zaměstnání věnujte své práci.

Prohlížeč Google, ale i ostatní známé prohlížeče si pamatují vaši aktivitu na internetu. Jsou tak nastaveny aby vám mohli nabízet to, co vás zajímá. Sbírají o vás informace a cíleně vám tak nabídnou to, co vás zajímá. Vyhledávání na Google je tak rychlejší a pohodlnější. Ne každému to ale vyhovuje. V tomto případě můžete pouze vymazat historii vyhledávání Google.

 

Jak často mažete historii vyhledávání? Víte kde a jak se historie vyhledávání dá smazat? Víte proč je dobré historii procházení pravidelně mazat? Spousta otázek, na které vám dáme odpověď. Víme jak na historii vyhledávání.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2508

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2490

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 22 hodinami

TOPlist