DISCORD: Co to je a jak funguje?

29.10.2023 20:29  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Discord je komunikační platforma která funguje ve více systémech. Můžete si ji stáhnout do mobilních telefonů i počítačů. Využít můžete textovou, hlasovou nebo video komunikaci. Co je Discover a jak program plně využít?

Existuje množství počítačových programů a aplikací, které vám umožní být v neustálém kontaktu s přáteli či rodinou. Jednou z těchto platforem je i Discord, která se stává stále oblíbenější hlavně mezi hráči počítačových her. Ale nejen jimi.

Určitě vás zajímá proč mít Discord, zda je Discord zdarma a také jako na Discord přihlášení. Přinášíme vám krátký Discort manuál, ve kterém se dozvíte na co všechno můžete Discort sk či Discort cz využít.

 

Co je Discord

Většinu komunikačních aplikací jako WhatsApp, Messenger a další využíváme k chatování. Toto a mnohem více vám umožní i aplikace Discord. Jistě přemýšlíte, proč je tak oblíbená. Jak funguje Discord? Tento program můžete využít nejen k posílání textových zpráv ale umožní vám i hlasovou či video komunikaci s přáteli.


To ale není všechno proč je Discord tak populární. Spojuje lidi, umožňuje vytvářet skupiny lidí se stejnými zájmy, můžete chatovat, volat si nebo vést videohovory, dbá na bezpečnost,... Nebojte se na to abyste program zvládli nebudete potřebovat Discord návod. Po pár návštěvách budete umět s programem pracovat.

 

Co je to Discord

Discord aplikaci si můžete stáhnout do mobilních telefonů (Android, iPhone) a také do počítačů s operačním systémem Windows, OS Mac a také Linux. Pokud nechcete, nemusíte hned klikat na Discord download. Program si nemusíte ani stahovat, můžete jej použít i ve webovém prohlížeči. Instalace Discord není těžká. Stačí jen spustit program.

Jakmile si program, zda Discord app stáhnete zaregistrujte se. Discord registrace není těžká. Vytvořte si heslo. Discord bezpečnost nebere na lehkou váhu. Vhod přijde i dvoufázové ověření Discord, díky čemuž bude váš účet dobře chráněn. K nastavení dvoufázového ověření budete potřebovat i aplikaci Google Authenticator nebo Authy.

Otevřete Discord a otevřete „Nastavení“ (ozubené kolečko) vedle vašeho jména na Discord profilu. Povolte dvoufázové ověření a v aplikacích v mobilu Google Authenticator nebo Authy povolte „Naskenování čárového kódu“. Naskenujte OR kód a následně se zobrazí šestimístný kód – Discord ověřovací kód vložte do Discordu čímž aktivujete dvoufázové ověření.

Jakmile se zaregistrujete můžete změnit nastavení a přizpůsobit si tak program svým potřebám. Nastavte hlas, video, nastavte si soukromí či skenování zpráv.

 

Co je server

Discort servery, nebo i Discord skupiny v programu najdete, ale jen ty veřejné. Umožňují setkávání lidí, kteří mají podobné zájmy. Pokud budete chtít můžete si s přáteli vytvořit vlastní skupinu, kde budete moci nerušeně komunikovat.

Vytvořit či přidat Discord server můžete zdarma. Stačí se přihlásit do diskuse a kliknout na zelený znak plus (vlevo). Vyberte možnost „Vytvořit server“. Vytvořte skupinu a klepněte na značku plus.

Pod názvem serveru naleznete rozbalovací nabídku kde můžete měnit nastavení. Když už víte jako skupinu, server založit možná vás bude zajímat také jako smazat Discord server. Stačí kliknout na ikonu tří teček a otevřete „Nastavení“. Klepněte zase na tři tečky a vyberte položku „Odstranit server“.

Pokud jste ve více skupinách můžete si v nich pomocí složek pro servery udržet přehled a pořádek.

 

Doscord obnovení hesla

Jak změnit heslo na Discordu? Discord zapomenuté heslo? Pokud si nepamatujete heslo, nebo jej chcete změnit otevřete si program Discord (nepřihlašujte se). Klepněte na políčko e-mail nebo telefonní číslo a vyplňte jej. Nyní klikněte na „Zapomenuté heslo“ a na vaši mailovou adresu (kterou jste uvedli) přijde mail, kde můžete heslo obnovit.

 

Jak zrušit Discord účet

Pokud již nechcete aplikaci používat můžete svůj účet, stejně jako na jiných sociálních sítích, zrušit. Stačí se jen dostat do Discord profilovky, přejít do nastavení účtu a kliknout na položku „Odstranit účet“. Nyní stačí jen zadat heslo a kliknout zase na „Odstranit“.

Pokud vám Discord nefunguje, nebo máte technické problémy kontaktujte podporu Discord. Na stránkách Discord najdete také řešení nejčastějších problémů. Dobře se tam poohlédněte. Možná tam řešení svého problému naleznete.

K vám nevyhovuje Messenger, nebo Skype rozhodně alespoň vyzkoušejte Discord. Umožní vám okamžité spojení (textové, hlasové i video) s dalšími osobami. Discovar tipy a triky naleznete na internetu, Discover pravidla si ve své skupině nastavujete sami a povídáte si s kým chcete. Poslouchejte přes aplikaci hudbu ze Spotify s přáteli nebo plánujte společně strategii ohledně online her.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2508

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2490

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 22 hodinami

TOPlist