7 nejlepších her na mobil zdarma!

29.10.2023 20:30  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Nejlepší hra na mobil může být také zdarma. Při hledání top hry na mobil se můžete orientovat podle různých hodnocení a žebříčků. Představíme vám nejlepší hry na mobil, které si můžete stáhnout zdarma a zahrát kdykoli.

V každém mobilním telefonu dnes najdete i spoustu her. Jelikož tato zařízení disponují dostatečným místem v paměti, můžete si stáhnout i náročnější hry. Nejlepší hry na mobil dnes nemusí stát mnoho. A některé z nich si můžete stáhnout i zdarma. Připravili jsme pro vás seznam nejlepších her zdarma pro mobil.

 

Nejlepší hry pro mobil zdarma

Při výběru dobré hry pro mobil se můžete orientovat podle více parametrů. Zatímco pro někoho jsou nejlepší hry pro mobil bez Wi-Fi pro jiného to mohou být nejlepší multiplayer hry pro mobil. Výbornou kategorií jsou také nejlepší offline hry na mobil. Abyste je mohli hrát nepotřebujete připojení na internet, nemusíte tak utrácet mobilní data a hru si zahrajete i když jste mimo dosah internetu. Pokud ale dáváte přednost hrám pro více hráčů, měli byste hledat nejlepší hry na mobil online. Abyste je mohli hrát je třeba abyste byli při hraní připojeni na internet.

Při hledání top hry pro mobil se můžete orientovat podle různých hodnocení a žebříčků: nejlepší hry pro mobil 2023, nejlepší hry pro mobil 2022, nejlepší logické hry pro mobil či nejlepší hry pro děti Android.


 

Fruit Ninja

Mobilní hra Fruit Ninja patří mezi nejlepší hry na Android a také iPhone. Milá a ze začátku nenáročná hra vás dostane. Základem hry je nasekat létající ovoce na drobné kousky dříve, než stihne padnout na zem. Ovoce rozseknete pouhým potažením prstu po obrazovce mobilu. Dejte si ale pozor, kromě ovoce létají i bomby a tím se raději vyhněte.

 

Angry Birds Classic

Pokud hledáte nejlepší offline hry na mobil zdarma určitě natrefíte na Angry Birds Classic. Jedná se o starou klasiku, která nikdy neomrzí. V této mobilní hře stojí proti sobě dva druhy zvířátek – ptáci a prasátka. Odvěký souboj, kde se ptáci snaží získat ukradená vejce od selat si určitě zamilujete.

Nejde jen o nejoblíbenější hru na mobil ale také o nejlepší strategii na Android a iPhone. Každá úroveň je těžší a těžší a kromě přesné mušky na zničení selat a jejich opevnění budete potřebovat i logické myšlení.

 

Craftsman: Build Craft

Pokud rádi budujete, stavíte a chcete ve hře uplatnit i svou fantazii ohlédněte se po nejlepších budovatelských hrách na mobil. Jednou z nich je i hra Craftsman: Build Craft. I když jde o jednoduchou hru, kde budete stavět a budovat domy nebo zámky vyžaduje se vaše fantazie. Jen díky ní si můžete postavit opravdu výjimečnou stavbu. V této mobilní hře je více herních režimů ai díky nim jde o jednu z nejlepších mobilních her s perfektní grafikou.

 

2048

Nemusíte hledat nejlepší hry na mobil v češtině nebo češtině pokud jde o logickou hru 2048. Tato populární hra na mobil nevyžaduje žádné znalosti jazyka, prověří ale vaše matematické nadání. Ve hře jen spojujete dlaždice se stejným číslem spolu. Jakmile je spojíte zobrazí se nová dlaždice s jejich součtem. Abyste vyhráli potřebujete získat dlaždici s číslom 2048.

Jak vidíte nejlepší offline mobilní hry nemusí být plné násilí, honiček nebo adrenalinu. Někdy vám i logické hry dají pořádně zabrat.

 

Call of Duty

Máte rádi akční hry? Mezi nejlepší online hry pro mobil patří hra Call of Duty. Nedejte se zmást, nejde jen o počítačovou verzi. Tuto hru si už můžete stáhnout také do mobilního telefonu. Nejlepší akční hra na mobil zdarma vyžaduje týmového ducha nakolik jde o multiplayer a vy jste členem týmu. Tato hry vyžaduje připojení k internetu, v opačném případě nebudete moci hrát.

 

Fishdom

Jednoduchá ale zábavná hra, ve které se v podstatě staráte o rybičky má název Fisfdom . Na začátku dostanete prázdné akvárium. Hraním her získáváte finance, za které si můžete nakoupit nejen rybičky ale také různé předměty do akvária.

I když nejde ohru s nejlepší grafikou najdete zde příjemné prostředí, které si můžete dotvořit podle vlastní fantazie. Kromě her, kde nahrajete finance na koupi rybiček je ve hře také spousta miniher. Díky nim získáte více financí, různé bonusy a určitě spoustu zábavy.

 

Pokemon Go

Klasika, která nikdy neomrzí. Nejlepší mobilní hra pro děti Pokemon Go je přiměje jít ven a hledat pokémony. Jakmile si pár pokémonů najdeš a chytíš začneš je trénovat. Následně je můžeš postavit do soubojů proti jiným pokémonům.

Nejhranější hry na mobil mohou být i zdarma. Při jejich výběru se orientujte hlavně podle recenzí, ale i vlastních preferencí. Ať už dáte přednost nejlepším strategickým hrám na mobil nebo se rozhodnete pro nejlepší placené hry na mobil záleží na vás.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3694

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2568

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2428

Freeware

2380

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2269

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2202

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2128

Freeware

Mafia 1

PC hra.

1968

Freeware

Viber pro Pc 11.6

Jedna z nejlepších aplikací v kategorii online komunikací má název Viber. Používá ji téměř miliarda spokojených uživatelů nejen v mobilních telefonech, ale také ve svých počítačích. Přidejte se k nm a užívejte si bezplatnou komunikaci.

1948

Freeware

1931

Freeware

další programy »


Nové programy

AI Security 27105

Antivirus v mobilu

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Sazkabet 5.4.3927 (b22f6db9c)

Sázení přes mobil

Freeware (pro nekomerční účely)

0 kB

Freeware

0 kB

Učte sa jazyky s Duolingom

Aplikace pro výuku jazyků

Freeware

0 kB

Sleep Monitor: Sledovanie spánku v2.6.6.1

Aplikace pro sledování spánku

Freeware

0 kB

Sazkabet 2.0.12.2

Sázení přes mobil

Freeware (pro nekomerční účely)

0 kB

Action 1.67.0

Mobilní aplikace obchodního řetězce

Freeware

62 kB

Biedronka 2.2.0

Mobilní aplikace obchodního řetězce

Freeware

87 kB

Palworld Steam

PC survival hra

Komerční

0 kB

Paint the Flag 2.2.2

Hra do mobilu

Freeware

0 kB

Road of Mahjong 1.0.1

Logická mobilní hra

Freeware

0 kB

Phoenix 2 6.3.8

Akční hra do mobilu

Freeware

0 kB

Imprint: Learn Visually 2.6.1

Vzdělávací mobilní aplikace

Freeware

0 kB

Microsoft CoPilot

Náhrada za app ChatGPT

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WowMouse 0.16.0

Hodinky jako PC myš

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9233 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 6 dny

TOPlist