5 NEJLEPŠÍCH HER PRO DĚTI na Android: Hry na mobil a tablet

29.10.2023 20:29  | 
DownloadWik

Kategorie: PORADCE

Přemýšlíte jaké hry pro děti na Android si stáhnout? Hry pro děti by měly nejen být zábavné, ale i poučné, měly by v nich rozvíjet kreativitu a také logické myšlení. Poradíme vám, které hry pro děti na Android stáhnout.

Děti a hry – téma, které vyvolává řadu otazníků. Dovolit dětem hrát hry na mobilním telefonu, tabletu nebo počítači či ne? Pravdou je, že dnes jsou digitální hry součástí moderního dětství. Pokud vyberete vhodné hry pro děti na Android nemusíte se ničeho obávat. Hrami se děti mohou i něco přiučit. Důležité ale je, aby hra dítě bavila. Android hry pro 8 leté děti nejsou vhodné pro mladší a opačné.

 

Hry pro děti na Android

Dnes není žádný problém najít dětské hry na Android. Důležité je vybrat pro děti hry, které jsou určeny pro jeho věkovou kategorii. Android hry pro děti 3 roky jsou vhodné pro malé děti, s tímto typem her byste ale nepochodili u 5 – 6 letých dětí. S hrou se může dítě i něčemu přiučit. Proto by ve vašem mobilu neměly chybět vzdělávací hry pro děti Android, díky kterým se dítě může i něco naučit.

Hry pro děti na mobil zdarma mohou děti naučit počítat, poznat písmenka, naučit se cizí jazyk (základy) nebo se jen pobavit. Android hry pro děti 7 let a více zase mohou u dětí zlepšit jejich logické uvažování, podpořit jejich fantazii a kreativitu nebo jim pomoci zlepšit se v cizím jazyce či matematice. Jaké jsou tedy nejvhodnější anejlepší hry pro děti Android?


 

Máše a medvěd

Přemýšlíte jak si hrát s dětmi 3 roky? Zahrajte si s nimi hru Máše a medvěd. Tato hra je vhodná pro děti od 2 do 9 let. Hra děti naučí co dělat, pokud něco chtějí. Můžete s Masou nasbírat v lese bobule abyste mohli uvařit chutnou povidlu. Budete počítat létající motýly na louce nebo budete muset navařit večeři.

 

Abeceda pro děti

Hledáte nějaké Android hry pro děti 5 leté a starší? Zkuste hru Abeceda pro děti. Android hry pro děti mohou dítě i něco naučit. V této naučné hry pro děti se dítě naučí abecedu a pozná písmenka. V aplikaci naleznete českou abecedu. Každé písmenko je doplněno obrázkem aby si dítě lépe zapamatovalo písmenko.

 

Pou

Android hry pro nejmenší mohou naučit děti zábavnou formou péče. Pou je mobilní hra, kde se děti musí starat o mimozemšťana, který se jmenuje Pou. Musíte ho nakrmit, mýt a také si s ním hrát.

 

Pony Style Box

VGoogle Play hry pro děti najdete také spoustu her se zvířátky. Jednou z nich je i Pony Style Box, zábavná a kreativní hra s poníky. Děti si ve hře vyzdobují svého poníka přesně podle svých představ.

 

Candy Crush Saga

Hry pro nejmenší na Android jsou zábavné a poučné. Logika a dovednost se pojí ve hře Candy Crush Saga. Jedná se o výbornou Android hru pro děti od 4 let, ale s oblibou ji hrají i starší děti či dospělí lidé. Jde o klasickou hru „spoj tři“, kde je úkolem seskupit tři a více stejných předmětů dohromady. V této hře najdete samé sladkosti, bonbóny či lízátka, takže, vzhůru do spojování.

 

Android hry pro děti

Hry pro děti na Android zdarma sice můžete získat ale většinou obsahují i ​​reklamy. Jak hrát hry bez reklam? Pokud vás reklamy otravují ohlédněte se po hrách, které si musíte zakoupit, nebo si zakupte vyšší verzi hry. Měli byste se reklam zbavit.

Sáhnete-li po online hrách pro děti nemusíte si nic stahovat. Počítejte ale s tím, že pokud dítě hra velmi zaujme, bude utrácet vaše mobilní data.

Nezapomínejte ale, že zábavné hry pro děti v místnosti nemusí být jen hry v mobilním telefonu nebo tabletu. Pohybové hry pro děti jsou stejně důležité jako výukové aplikace, které hravou formou děti něco naučí. Existuje spousta her, které si můžete hrát i doma.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2684

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2509

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2490

Freeware

2440

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2248

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2196

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2122

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2043

Freeware

další programy »


Nové programy

ShortTV - Watch Dramas & Show 1.7.2

Sledování filmú v mobile

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikační aplikace pro podnikatele

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

Správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prohlížení obrázků a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikace pro mámy

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa financií partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 22 hodinami

TOPlist