4 Nejlepší aplikace pro rozvoj a růst osobnosti

24.4.2024 12:00  | 
Studna.cz

Kategorie: PORADCE

Rozvoj a růst osobnosti, zlepšení kondičky, či zmírnění stresu,... aplikací, které vám s tímto pomohou je množství. Představíme vám ty nejlepší aplikace, které byste měli rozhodně vyzkoušet.

Pokud chcete držet trend s novinkami je důležité zaměřit se na osobní rozvoj a růst osobnosti. Je jedno jestli chcete zlepšit svou kondičku, začít se zdravěji stravovat nebo se naučit cizí jazyk, své znalosti i dovednosti můžete kdykoliv posunout. V tomto článku vám představíme aplikace pro osobní rozvoj, aplikace, které vám pomohou růst.

Aplikace pro osobní rozvoj

Je množství způsobů pro osobní rozvoj. Ať už se váš cíl dotýká fyzičky, zdraví, spánku nebo vědomostí můžete si stáhnout vhodnou aplikaci, která vám s tím pomůže. Aplikace pro seberozvoj vás správně nasměrují, pomohou vám v začátcích, motivují vás a pomohou vám vytvořit správné návyky. Při výběru aplikace na změnu života se zaměřte na takovou, která vám pomůže změnit konkrétní část života ať už to je z psychického nebo fyzického rozvoje.

Trénink formou 30 denní výzvy

Chcete-li získat kondičku, nebo shodit pár kilo sejde se vám aplikace, která vám v tomto aspektu osobního rozvoje pomůže. App Trénink formou 30 denní výzvy vám s tím pomůže. Než se do cvičení pustíte, nastavte si náročnost cvičení. Tréninky jsou zaměřeny na procvičení celého těla, ale i na konkrétní části. Aplikace vám nedovolí zapomenout na cvičení. Připomene vám, že je čas si zacvičit. Najdete v ní také instruktážní videa. Které vám pomohou provést každý cvik správně.

Aplikace Trénink formou 30 denní výzvy je zaměřen na vybudování návyku na cvičení. Jak budete vidět své pokroky budete se těšit na další a další trénink. Zvyšování kondičky nebo shazování nadbytečných kilogramů půjde s touto aplikací jednodušší.


Moodistory

Aplikace Moodistory slouží k zaznamenávání vaší nálady. Tato motivační aplikace vám pomůže zjistit, jaké jsou vaše spouštěče dobré nebo špatné nálady. V aplikaci najdete také deník, kde si můžete zapisovat vše, co vaši náladu ovlivnilo. Pokud nemáte čas nebo chuť psát deník můžete využít nástrojů aplikace. V nich naleznete v 10 kategoriích více než 180 událostí nebo aktivit, které popisují co jste dělali. Stačí jen klepnout a máte to. S app Moodistory budete mít v mobilu analytický nástroj, se kterým můžete zjistit, co vám náladu změní. Díky těmto záznamům se budete umět vyhnout spouštěčům špatné nálady.

Audible

Aplikace Audible obsahuje množství audioknih a podcastů. Zaměřte se na motivační knihy a rozhovory a přednášky, které vám pomohou rozvíjet osobnost a budovat sebedůvěru. Výhodou této aplikace je, že knihy nemusíte číst a můžete je poslouchat. Poslechněte si motivační řeč v autě cestou z práce nebo doma, kde můžete relaxovat a meditovat. V app Audible naleznete knihy, které si můžete stáhnout zdarma nebo zakoupit za malý poplatek.

VOS: Duševní zdraví & Deník

Tato aplikace je zaměřena na duševní zdraví. Sleduje vaše nálady a emoce a najdete v ní spoustu nástrojů pro boj s depresemi či úzkostmi. Na vývoji VOS: Duševní zdraví & Deník spolupracovali psychologové z celého světa, takže vám umí analyzovat výsledky a navrhne vám nejlepší řešení na vaše problémy. Pokud máte tuto apku nemusíte hledat motivační citáty, aplikace vám je poskytne. Najdete zde také dechová cvičení, deník, meditace,... Aplikace vám pomůže cítit se lépe, zmírnit stres či deprese.

Tato aplikace vám navrhne, co máte dělat abyste měli lepší náladu a pomůže vám zlepšit ji pokud se cítíte mizerně. Najděte si v ní nástroje, které vám zlepší náladu a budete se díky nim cítit lépe.

Jak jsme již zmiňovali, existuje řada aplikací k plnění cílů, které jste si dali nebo motivačních aplikací. Některé aplikace dokáží sledovat vaše návyky a pomohou vám vytvořit nové, zdravější.
Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3791

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3083

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je soubor kancelářských programů, které využijete i v domácnosti a při studiu. Možnost dotykového režimu a množství vylepšených funkcí vás přesvědčí o jeho kvalitách a schopnostech.

2756

Freeware

Skicař

Kreslení online.

2555

Freeware

2486

Freeware

Word Zdarma

Word je program, ve kterém můžete vytvářet a upravovat textové dokumenty. Tento program je součástí kancelářských balíčků, které obsahují i ​​jiné programy – vytváření tabulek, prezentací apod.

2406

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2391

Freeware

Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2291

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2250

Freeware

Powerpoint Zdarma

Společnost Microsoft má jeden z nejpropracovanějších kancelářských balíků Microsoft Office. Ať už stáhnete po kterékoli verzi jednoduchost, přehlednost a užitečné funkce si vás získají. Součástí tohoto balíčku je i program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný pro přípravu a prohlížení pr

2099

Freeware

další programy »


Nové programy

PENNY

Aplikace do mobilu

Freeware

0 kB

Můj Albert

Aplikace do mobilu

Freeware

0 kB

eDoklady

Aplikace do mobilu

Freeware

0 kB

MAMApp 1.3.6

Mobilní aplikace

Demo

0 kB

Tehotenstvo + 6.6.1

Aplikace pro těhotné ženy

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Coach.me 2021.11.15.3

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

YNAB 24.7.2

Správa financí v mobilu

Freeware

0 kB

Honeydue: Couples Finance 2.69

Správa financí pro páry

Freeware

0 kB

Kinobox 1.4.0

Filmová databáze v mobilu

Freeware

0 kB

Art Puzzle 3.30.0

Mobilní hra

Freeware

0 kB

Enduco 6.4.0

Individuálny tréning

Freeware

0 kB

Bird Alone 4.0

Mobilní aplikace

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Paddleboard Mapa 1.0.13

Mapy na místa k pádlování

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Týmuj 6.6.0

Aplikace pro sportovní týmy

Freeware

0 kB

Dogo 10.1.0

Trénink psů

Freeware

0 kB

Fishsurfing 2.0.1

Sociální síť pro rybáře

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávání zvuku.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »


logo

9321 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 2 dny