Weto Liberta1Weto Liberta je grafický program určený pro navrhování konstrukcí střech. Zobrazí náčrt a také množství použitého materiálu.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Weto Liberta 1

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

1

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

www.weto-software.comNeznámý

Počet stažení:

528x   (tento týden: 1x)

Operační systémy:

Win XP /Win Vista /Win 7

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

Weto Liberta je grafický program určený především pro tvoření keřů střech. Chcete-li si vytvořit náčrt krovu, stáhněte si tuto aplikaci. Vhodná je i pro společnosti, které se zaměřují na projektování střešních krovů. Weto Liberta app by rozhodně neměla chybět ve vašem počítači. 3D grafika vám umožní nastínit rychle a jednoduše kompletní střechu i se střešními okny, komíny, vikýři  případně vám umožní změnit barvu a materiál střechy. Pokud si myslíš, že ti tento program může usnadnit práci, nebo se potřebuješ zdokonalit v používání grafických programů Weto Liberta stahujzdarma.

Weto Liberta ke stažení

Kliknout na Weto Liberta download free se vyplatí nejen živnostníkům, kteří se zabývají stavbou domů, opravou nebo rekonstrukcí střech, ale i těm, které zajímá práce sgrafickými programy. Weto Liberta stáhnout zdarma si mohou živnostníci, studenti, ale je vhodný i pro běžné používání v domácnosti. Chcete-li si navrhnout vlastní projekt domu, můžete začít s tímto programem. Pokud potřebujete vědět kolik m2 nebo m3 materiálu na vámi zvolenou střechu budete potřebovat program Weto Liberta zdarma obsahuje funkce, které vám to vypočítají. Hned po zhotovení náčrtu víte kolik materiálu k tomu budete potřebovat. Samozřejmostí je možnost návrh vytisknout ve 2D nebo 3D náhledu ve formátu PDF.

Weto Liberta Windows/Mac

Nejlepší profesionální nástroj vhodný pro navrhování střešních konstrukcí je Weto Liberta zdarma. Vybrat si můžete ze základních střešních konstrukcí a doladit je podle vlastních představ, nebo si navrhnout vlastní typ střechy. Weto Liberta apk umožňuje vytvořený objekt zobrazit z různých úhlů, ale zobrazí i
2D půdorys z pohledu shora. Weto Liberta Windows download free – aplikace je kompatibilní pouze s operačním systémem Windows. Majitelé Macbooků a uživatelé operačních systémů Mac si místo této aplikace jistě najdou jiný grafický program, který bude kompatibilní s jejich systémem. Na internetu nebo v Apple Store najdete řadu grafických programů, vhodných pro váš operační systém. tačí si vybrat jen ten správný.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Weto Liberta.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Weto Liberta.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Weto Liberta?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

Image Resizer 3.1.2

Program pro změnu velikostí obrázků

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Freeware

0 kB

Pivot Stickfigure Animator 2.2.7

Tvorba animací figurek.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Iphotodraw 2.6.6728

Vkládání poznámek do fotek.

Freeware

0 kB

Photoscissors 6.0

Odstranění objektů z fotografií.

Freeware

0 kB

Mtpaint 3.31

Grafický program.

Freeware

0 kB

Jpegmicro 2.4

Zmenšit velikost obrázků.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Skicař

Kreslení online.

2507

Freeware

Gimp 2.10.14

Úprava fotek.

853

Freeware

Picasa 3.9

Úprava fotek.

621

Freeware

Weto Liberta 1

Weto Liberta je grafický program určený pro navrhování konstrukcí střech. Zobrazí náčrt a také množství použitého materiálu.

528

Freeware

Jpeg Resampler 6.04

Úprava velikosti obrázků.

396

Freeware

Photofiltry 10.14.0

Úprava fotek.

358

Freeware

Pcon.planner 8.3

pCon.planner je grafický program pro navrhování 3D interiérů. Ať už plánujete návrh interiéru kanceláře nebo vlastního bytu tato aplikace vám s tím pomůže. Nejnovější verze pCon.planner může být i ve vašem počítači zcela zdarma.

291

Freeware

Multifoto 20.03

Tvorba fotek.

134

Freeware

93

Freeware

Paint.net 4.2.13

Paint.NET je chytrý program pro úpravu fotek. Jednoduché použití ocení začátečníci a řada funkcí pokročilí uživatelé.

85

Freeware

další programy »logo

9284 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 3 dny

TOPlist