Photo Effects Studio3.27Úprava fotek.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Photo Effects Studio 3.27

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

3.27

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

Neznámý

Počet stažení:

119x   (tento týden: 1x)

Operační systémy:

Windows 98, Windows XP, Windows 2000, Windows Me, Windows NT 4.0, Windows Vista, Windows 7

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

Photo Effects Studio je počítačový program pro úpravu fotografií. Vylepšete fotografie množstvím efektů, dekorací, fotomontáží a dalších nástrojů, které v programu naleznete. Nejnovější verze Photo Effects Studio ke stažení zdarma je jednoduchý software s řadou stylových efektů. Jedním kliknutím můžete své fotky změnit, vylepšit případně z nich něco odstranit. V programu je sada filtrů a množství dalších nástrojů. Stahuj Photo Effects Studio.

Photo Effects Studio download

Hledáte vhodný program pro úpravu fotek, se kterým byste mohli upravovat fotky jako profesionál? Pokud ano zkuste software Photo Effects Studio zdarma. S tímto softwarem budou mít fotky svůj styl, můžete jim dát nádech starých fotek, kreslit na ně tužkou, vytvářet mozaiky nebo rytiny. Je jen na vás, který nástroj pro úpravu fotky využijete. Photo Effects Studio ke stažení zdarma obsahuje rámečky, masky ale i dekorace, které dají fotkám punc výjimečnosti a profesionálnosti. Máte rádi fotomontáž? V programu můžete překrýt několik fotografií nebo obrázků a získat perfektní výsledek. Pokud využijete režim prolínání získáte na fotce jedinečné efekty. Přidávání titulků nebo klipartů přímo do fotky – i tuto možnost naleznete v editoru fotografií Photo Effects Studio zdarma. Grafické efekty jako mlha, sníh, voda a další můžete při úpravě použít. Jakmile dokončíte úpravu fotky můžete si vybrat jeden z množství rámečků a vložit do něj fotku.

Photo Effects Studio Windows / Mac

Klepnutím na Photo Effects Studio zdarma získáte program na zkušební dobu, Během ní si můžete vyzkoušet všechny funkce a nástroje. Pokud se vám práce v tomto editoru fotografií zalíbí můžete si jej zakoupit v plné verzi. Cena Photo Effects Studio se pohybuje kolem 29 dolarů. Tento software je kompatibilní pouze s počítači s operačním systémem Windows
  • Photo Effects Studio download Windows
Pokud používáte operační systém Mac verzi tohoto programu pro vaše zařízení nenajdete. K úpravě fotografií ale můžete využít například program Pixelmator.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Photo Effects Studio.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Photo Effects Studio.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Photo Effects Studio?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

Planer Cleaner 2.7.0

Odstranění textu z komiksů

Freeware

0 kB

Image Resizer 3.1.2

Program pro změnu velikostí obrázků

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Freeware

0 kB

Pivot Stickfigure Animator 2.2.7

Tvorba animací figurek.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Iphotodraw 2.6.6728

Vkládání poznámek do fotek.

Freeware

0 kB

Photoscissors 6.0

Odstranění objektů z fotografií.

Freeware

0 kB

Mtpaint 3.31

Grafický program.

Freeware

0 kB

Jpegmicro 2.4

Zmenšit velikost obrázků.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Skicař

Kreslení online.

2632

Freeware

Gimp 2.10.14

Úprava fotek.

922

Freeware

Picasa 3.9

Úprava fotek.

692

Freeware

Weto Liberta 1

Weto Liberta je grafický program určený pro navrhování konstrukcí střech. Zobrazí náčrt a také množství použitého materiálu.

594

Freeware

Jpeg Resampler 6.04

Úprava velikosti obrázků.

450

Freeware

Photofiltry 10.14.0

Úprava fotek.

434

Freeware

Pcon.planner 8.3

pCon.planner je grafický program pro navrhování 3D interiérů. Ať už plánujete návrh interiéru kanceláře nebo vlastního bytu tato aplikace vám s tím pomůže. Nejnovější verze pCon.planner může být i ve vašem počítači zcela zdarma.

345

Freeware

210

Freeware

Multifoto 20.03

Tvorba fotek.

186

Freeware

FLOORPAD - kreslení projektů 1.0

Máte rádi grafické programy? Potřebujete je ve své práci, studiu, nebo potřebujete program na kreslení domů zdarma? FloorPAD je program, se kterým toto všechno hravě zvládnete.

185

Demo

další programy »logo

9349 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 4 hodinami