Picasa3.9Úprava fotek.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Picasa 3.9

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

3.9

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

Neznámý

Počet stažení:

621x   (tento týden: 1x)

Operační systémy:

Windows

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

Bezplatný program pro úpravu fotografií s množstvím funkcí. To ale není jediná věc, kterou umí. Udělá ve vašich fotkách pořádek – zpřehlední je a zjednoduší tak vyhledávání. Picasa je počítačový program pro úpravu a správu fotografií s bohatou škálou funkcí, které jistě využijete. Tento program pro začátečníky v úpravách fotek, ale i zkušené by neměl chybět ani ve vašem počítači.

Program pro úpravu fotek (zdarma)

Úprava fotek prostřednictvím počítačového programu je na vzestupu. Možná i vy zadáváte do internetového prohlížeče výraz úprava fotek zdarma a vyberete z množství nabídnutých programů ten nejlepší a zároveň nejjednodušší. Picasa freeware vaše nároky splní do poslední tečky. Úprava fotek efekty, úprava velikosti fotek či úprava rozmazaných fotek jsou jen částí toho, co aplikace Picasa zvládne. Práce s fotkami bude s pomocí této aplikace jednodušší. Obrázky může aplikace seřadit podle osob, které se na ní nacházejí. Vybere si jednu osobu a vytvoří album, do kterého zařadí všechny fotky, na kterých se osoba nachází. Seřadit také může fotky podle názvu či země, ve které jste se fotili. Nemusíte se obávat, po instalaci Picasa aplikace prohlédne všechny fotky v počítači, vytvoří alba a navrhne vám tak jejich rozdělení. Pokud vám tento způsob nevyhovuje nemusíte s návrhem souhlasit. Program pro úpravu fotek pro začátečníky, ale i pokročilé uživatele si můžete stáhnout zdarma. Každý obrázek, který máte v počítači můžete upravit a chcete-li hned i sdílet.

Picasa download

Picasa není jen program pro prohlížení fotek zdarma, přidat efekty, upravit velikost, odstranit červené oči, opravit poškozené starší fotky,... tento prohlížeč fotek vám toho umožní opravdu hodně. V minulosti byla tato aplikace placená, nyní si ale můžete Picasa stáhnout zdarma. Stačí jen kliknout na Picasa download a můžete začít své obrázky a fotografie upravovat. Pokud hledáš něco víc než jen program na ořezávání fotek, vyber si ten, který ti umožní mnohem víc – stahuj Picasa a získá program na třídění fotek a jejich úpravu. Zdarma můžeš své fotky opravit, předělat a zároveň získat zkušenosti s jejich úpravou.

Picasa Windows

Oblíbený program pro úpravu fotek Picasa si můžete stáhnout, pokud používáte operační systém Windows. Od doby, kdy tato aplikace patří společnosti Google je zdarma a je plně kompatibilní s operačním systémem Windows. Nemusíte již hledat v prohlížeči Google výrazy jako
  • Picasas Windows 10
  • Picasa Windows 7
  • Picasa Windows xp
  • Picasa Windows Vista
Díky spojení Picasa aplikace a Google můžete fotky automaticky zálohovat na Google. Stačí se jen přihlásit do účtu a obrázky se hned zálohují. Nyní je vývoj aplikace Picasa zastaven, ale stále si ji můžete stáhnout a používat. V současnosti Google investuje do vývoje vlastní podobné aplikace Fotky Google. I v tomto programu si můžete vytvořit vlastní Google album, které pokud budete chtít můžete sdílet s přáteli - fotoalbum online. SPicasa online můžete fotky zálohovat na Google+. Nemusíte se tak více obávat, že se k nim více nedostanete, pokud se s vaším počítačem něco stane.

Picasa Mac

Úprava fotek, aplikace a operační systém Mac – pokud jsou toto vaše požadavky při vyhledávání programu pro úpravu fotek pro začátečníky klidně si stáhněte aplikaci Picasa. Je vhodná nejen pro začátečníky, ale i mírně pokročilé uživatele, jelikož obsahuje různé funkce – úprava rozmazaných fotek, různé efekty, úprava barvy, změna velikosti,... Aplikaci Picasa můžete použít také jako program pro třídění fotek. Vytvoří nová alba a nabídne vám tak možnost lépe přetřídit vaše fotky. Každá nově nahraná fotka do počítače se uloží do příslušného alba. Pravda jen tehdy, pokud tuto nabídku od Picasa využijete.

Další programy pro úpravu fotek

Práce s fotkami nemusí být zaměřena pouze na aplikaci Picasa. Jde sice o nejpopulárnější program, ale není jediný. Ať už používáte operační systém Windows, Mac nebo Linux můžete si stáhnout jiné podobné aplikace.

Adobe Photoshop (placený)

Nejznámější aplikace pro úpravu fotek a grafiku má název Adobe Photoshop. Program pro pokročilé i profesionály obsahuje řadu funkcí od jednoduchých menších úprav, přes grafické nástroje až po retušování a navržení webů. Chcete-li s tímto programem pracovat musíte si jej předplatit. Dodává se spolu s Adobe Lightroom. Můžete si jej instalovat i pokud používáte operační systém Mac.

Adobe Lightroom (placený)

Předchozí aplikace byla vhodná spíše pro profíky, ale společnost Adobe myslí i na začátečníky a uživatele, kteří si chtějí jen sem tam upravit obrázek. Adobe Lightroom je program pro úpravu fotek. Kromě toho jde io výborný program pro třídění fotek. Tento program si můžete zakoupit spolu s programem Adobe Photoshop. V nabídce na internetu naleznete i starší verzi tohoto programu – samostatnou (Lightroom 6) – kterou si můžete jednorázově zakoupit. Problém s touto verzí je v tom, že společnost ji již nepodporuje a aktualizací se nedočkáte.

GIMP (zdarma)

GIMP se ve světě aplikací pro úpravu obrázků drží již 20 let. Nabízí spoustu funkcí, s nimiž si bohatě vystačí i pokročilejší uživatelé. Některé pokročilé funkce v něm mohou chybět, ale co to vynahrazuje je jeho cena. GIMP si můžete stáhnout zdarma. Návodů, jak aplikaci používat najdete na internetu množství (i v českém jazyce). Upravit obrázek, fotku či vytvořit webovou grafiku je v tomto programu hračkou. GIMP je kompatibilní s operačním systémem Windows, Mac a také Linux.

Zoner Photo Studio X (placený)

Nejznámější český program pro úpravu fotek Zoner Photo Studio X obsahuje všechny běžné funkce, které nejčastěji používáte. Na úpravě fotky můžete pracovat is vrstvami, což vám umožní vytvořit originální obrázek. Můžete používat masky, vkládat do fotografie jiné obrázky a vrstvy navzájem prolínat. Najdete zde i políčko Vytvořit – s její pomocí vytvoříte různé verze kalendáře, nebo si vytvoříte vlastní fotoknihu. Tento program si můžete zdarma stáhnout na pár dní, jeho následné používání je již zpoplatněno. Tuto aplikaci si nemůžete koupit nastálo, ale její používání je vázáno na pravidelné roční předplatné. Zoner Photo Studio X je kompatibilní pouze s operačním systémem Windows.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Picasa.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Picasa.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Picasa?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

Image Resizer 3.1.2

Program pro změnu velikostí obrázků

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Freeware

0 kB

Pivot Stickfigure Animator 2.2.7

Tvorba animací figurek.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Iphotodraw 2.6.6728

Vkládání poznámek do fotek.

Freeware

0 kB

Photoscissors 6.0

Odstranění objektů z fotografií.

Freeware

0 kB

Mtpaint 3.31

Grafický program.

Freeware

0 kB

Jpegmicro 2.4

Zmenšit velikost obrázků.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Skicař

Kreslení online.

2507

Freeware

Gimp 2.10.14

Úprava fotek.

853

Freeware

Picasa 3.9

Úprava fotek.

621

Freeware

Weto Liberta 1

Weto Liberta je grafický program určený pro navrhování konstrukcí střech. Zobrazí náčrt a také množství použitého materiálu.

528

Freeware

Jpeg Resampler 6.04

Úprava velikosti obrázků.

396

Freeware

Photofiltry 10.14.0

Úprava fotek.

358

Freeware

Pcon.planner 8.3

pCon.planner je grafický program pro navrhování 3D interiérů. Ať už plánujete návrh interiéru kanceláře nebo vlastního bytu tato aplikace vám s tím pomůže. Nejnovější verze pCon.planner může být i ve vašem počítači zcela zdarma.

291

Freeware

Multifoto 20.03

Tvorba fotek.

134

Freeware

93

Freeware

Paint.net 4.2.13

Paint.NET je chytrý program pro úpravu fotek. Jednoduché použití ocení začátečníci a řada funkcí pokročilí uživatelé.

85

Freeware

další programy »logo

9284 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 3 dny

TOPlist