Photofiltry10.14.0Úprava fotek.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Photofiltry 10.14.0

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

10.14.0

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

http://www.photofiltre.comNeznámý

Počet stažení:

434x   (tento týden: 1x)

Operační systémy:

Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

PhotoFiltry je grafický program pro úpravu fotek a obrázků. Vaše rodinné fotky nebo fotky z dovolené můžete s tímto programem rychle a jednoduše upravit. Úprava fotek v této aplikaci zahrnuje množství funkcí jako nástroje pro manipulaci s fotografiemi a obrázky, obrazové filtry, množství efektů, vkládání textů a mnoho jiného. Nejnovější verze PhotoFiltre může být také ve vašem počítači. Na zkušební dobu s mírně ořezanými funkcemi můžete upravovat své fotky. Následně se rozhodnete zda si program zakoupíte v plné verzi. Pokud v oblasti úpravy fotek teprve začínáte pomohou vám PhotoFiltre návody, které naleznete na internetu i v českém, nebo slovenském jazyce.

PhotoFiltry download

Za podobné grafické programy je třeba platit. Ty zdarma zase obvykle nemají takové množství funkcí a nástrojů na úpravu fotek. Zvolit si nabídku PhotoFiltre stáhnout zdarma vám pomůže v rozhodování, který program je pro vás nejvhodnější. Starší verze aplikace PhotoFiltre jsou zdarma, pokud ale chcete nejnovější PhotoFiltre plná verze po uplynutí zkušební doby je vám za malý poplatek plně k dispozici. Program je ve slovenském i českém jazyce. Klidně můžete v prohlížeči vyhledat výraz PhotoFiltre cz, nebo PhotoFiltre 7 čeština. Umožní vám zpracovávat množství obrazových souborů – BMP, GIF, PNG, EPS, JPEG, TGA, EMF a pod.

PhotoFiltry Windows/Mac

Nabídku PhotoFiltre ke stažení zdarma může využít každý, kdo má v počítači operační systém Windows. Nemusíte vyhledávat PhotoFiltre download free Windows 10. Program bude fungovat i ve starším Windows-e – Windows 10, 8, 7, Windows Vista, XP a 2000. Pokud dáváte přednost operačnímu systému Mac výraz PhotoFiltre download Mac nenajdete. Určitě ale naleznete vhodnou alternativu. Vhodný program pro úpravu fotek může být například i GIMP. Pokud dáváte přednost přenosným verzím programů, můžete si tuto aplikaci stáhnout také jako PhotoFiltre portable.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Photofiltry.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Photofiltry.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Photofiltry?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

Planer Cleaner 2.7.0

Odstranění textu z komiksů

Freeware

0 kB

Image Resizer 3.1.2

Program pro změnu velikostí obrázků

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Freeware

0 kB

Pivot Stickfigure Animator 2.2.7

Tvorba animací figurek.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Iphotodraw 2.6.6728

Vkládání poznámek do fotek.

Freeware

0 kB

Photoscissors 6.0

Odstranění objektů z fotografií.

Freeware

0 kB

Mtpaint 3.31

Grafický program.

Freeware

0 kB

Jpegmicro 2.4

Zmenšit velikost obrázků.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Skicař

Kreslení online.

2632

Freeware

Gimp 2.10.14

Úprava fotek.

922

Freeware

Picasa 3.9

Úprava fotek.

692

Freeware

Weto Liberta 1

Weto Liberta je grafický program určený pro navrhování konstrukcí střech. Zobrazí náčrt a také množství použitého materiálu.

594

Freeware

Jpeg Resampler 6.04

Úprava velikosti obrázků.

450

Freeware

Photofiltry 10.14.0

Úprava fotek.

434

Freeware

Pcon.planner 8.3

pCon.planner je grafický program pro navrhování 3D interiérů. Ať už plánujete návrh interiéru kanceláře nebo vlastního bytu tato aplikace vám s tím pomůže. Nejnovější verze pCon.planner může být i ve vašem počítači zcela zdarma.

345

Freeware

210

Freeware

Multifoto 20.03

Tvorba fotek.

186

Freeware

FLOORPAD - kreslení projektů 1.0

Máte rádi grafické programy? Potřebujete je ve své práci, studiu, nebo potřebujete program na kreslení domů zdarma? FloorPAD je program, se kterým toto všechno hravě zvládnete.

185

Demo

další programy »logo

9349 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 4 hodinami