Pixelmator – grafický program na MacHodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Pixelmator – grafický program na Mac

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

Neznámý

Počet stažení:

93x   (tento týden: 2x)

Operační systémy:

Mac

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

Pixelmator je grafický program pro úpravu obrázků a fotografií. Získejte ty nejlepší a nejvýkonnější nástroje pro profesionální úpravu fotografií. Malování, kreslení či vektorová grafika, to vše a mnohem více naleznete v tomto editoru obrázků. Nejnovější verze Pixelmator ke stažení zdarma vás mile překvapí spoustou funkcí a nástrojů. S jejich použitím dáte svým obrázkům punc profesionality a dokonalosti. Stahuj Pixelmator.

Pixelmator download

Pokud nejste spokojeni se svým editorem fotografií a hledáte něco lepšího a výkonnějšího určitě vyzkoušejte program Pixelator zdarma. I když je program určen hlavně pro úpravu fotografií můžete s ním upravovat i videa . Více nástrojů jako v tomto editoru obrázků v jiných podobných programech tak snadno nenajdete. V počítačovém programu Pixelmator ke stažení naleznete nástroje pro okamžité odstranění kterékoliv barvy z obrázků, úprava jasu a kontrastu, odstranění nechtěných objektů z fotografie a množství nástrojů pro retušování. S programem Pixelmator zdarma bude každá fotografie dokonalá a bez chyby. Editor obrázků podporuje i práci s vrstvami, najdete v něm množství filtrů a efektů a na ty nejdůležitější úpravy můžete využít automatickou pomoc algoritmu strojového učení (RAW). Úprava na obrázku nebo fotky můžete průběžně ukládat pomocí vedlejších souborů, což vám umožní vrátit se pokud se vám další úprava nebude zamlouvat.

Pixelmator Windows / Mac

Klepnutím na Pixelmator zdarma získáte program jen na zkušební dobu. Vyzkoušejte si jak se vám s ním pracuje a v případě zájmu si můžete zakoupit plnou verzi. Program funguje pouze v počítačích soperačním systémem Mac. Takže, pokud hledáte chytrý, výkonný a profesionální nástroj pro úpravu fotek do OS Mac neváhejte a – Pixelmator download Mac. Dobrý program pro úpravu fotek pro počítače s operačním systémem Windows je například software GIMP, který můžete používat zdarma.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Pixelmator – grafický program na Mac.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Pixelmator – grafický program na Mac.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Pixelmator – grafický program na Mac?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

Image Resizer 3.1.2

Program pro změnu velikostí obrázků

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Freeware

0 kB

Pivot Stickfigure Animator 2.2.7

Tvorba animací figurek.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Iphotodraw 2.6.6728

Vkládání poznámek do fotek.

Freeware

0 kB

Photoscissors 6.0

Odstranění objektů z fotografií.

Freeware

0 kB

Mtpaint 3.31

Grafický program.

Freeware

0 kB

Jpegmicro 2.4

Zmenšit velikost obrázků.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Skicař

Kreslení online.

2555

Freeware

Gimp 2.10.14

Úprava fotek.

884

Freeware

Picasa 3.9

Úprava fotek.

657

Freeware

Weto Liberta 1

Weto Liberta je grafický program určený pro navrhování konstrukcí střech. Zobrazí náčrt a také množství použitého materiálu.

560

Freeware

Jpeg Resampler 6.04

Úprava velikosti obrázků.

423

Freeware

Photofiltry 10.14.0

Úprava fotek.

400

Freeware

Pcon.planner 8.3

pCon.planner je grafický program pro navrhování 3D interiérů. Ať už plánujete návrh interiéru kanceláře nebo vlastního bytu tato aplikace vám s tím pomůže. Nejnovější verze pCon.planner může být i ve vašem počítači zcela zdarma.

319

Freeware

Multifoto 20.03

Tvorba fotek.

162

Freeware

149

Freeware

FLOORPAD - kreslení projektů 1.0

Máte rádi grafické programy? Potřebujete je ve své práci, studiu, nebo potřebujete program na kreslení domů zdarma? FloorPAD je program, se kterým toto všechno hravě zvládnete.

122

Demo

další programy »logo

9321 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 2 dny