Paint.net4.2.13Paint.NET je chytrý program pro úpravu fotek. Jednoduché použití ocení začátečníci a řada funkcí pokročilí uživatelé.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Paint.net 4.2.13

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

4.2.13

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

www.getpaint.netNeznámý

Počet stažení:

85x   (tento týden: 3x)

Operační systémy:

Windows 7, Windows 8, Windows 10

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

Paint.NET je grafický program pro úpravu fotografií a obrázků. Obsahuje řadu funkcí, které se začátečníci naučí rychle používat a profesionálové je hned využijí. Program vznikl na Washingtonské státní univerzitě ve spolupráci se společností Microsoft. Tak jako jiné oblíbené pořady, i tento se stále vyvíjí a vylepšuje. Nejnovější verze Paint.NET ke stažení zdarma obsahuje řadu funkcí, které při úpravě obrázků můžete využít. Stahuj Paint.NET a upravuj obrázky a fotografie.

Paint.NET download

Grafický program Paint.NET ke stažení zdarma vám umožní upravovat obrázky a fotografie. Naleznete v něm množství funkcí, které jsou i v programech za které si připlatíte. Paint.NET můžete mít zdarma. Práce svrstvami, množství štětce a palety, filtry, efekty a nástroje, které ocení pokročilí uživatelé – vyhlazování hran, možnost ztmavit okraj obrázku nebo fotky. Pokud hledáte program pro úpravu fotek či obrázků, který zvládnou i začátečníci Paint.NET zdarma, je přesně pro vás. Intuitivní rozhraní, jednoduché ovládání a neomezená historie (můžete se vracet v krokech, které jste udělali nekonečně krát dozadu) jsou základními vlastnostmi tohoto programu. Paint.NET download free je nabídka, kterou by měli využít všichni, kdo chtějí začít s úpravou fotek. Než investujete finance do placených programů, vyzkoušejte si pár programů zdarma. Adobe Photoshop můžete používat zdarma na jistý čas, kliknutím na Paint.NET zdarma získáte program, který můžete používat zdarma stále.

Paint.NET Windows / Mac

Program pro úpravu fotek zdarma Paint.NET bude fungovat pouze v počítačích nebo noteboocích s operačním systémem Windows. Pokud vyhledáte výraz Paint.NED download Windows free získáte tento software zdarma se všemi funkcemi. Software můžete mít také v českém jazyce. Výhodou programu je jeho optimalizace z hlediska zátěže akumulátoru. Pokud jej spustíte v notebooku nemusíte se tak obávat rychlého vybití baterie. Pokud hledáte program pro úpravu obrázků do operačního systému Mac výraz Paint.NET download Mac free budete hledat marně. Výhodnou alternativou ale může být program GIMP nebo Picasa, které budou fungovat i v OS Mac bezvadně.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Paint.net.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Paint.net.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Paint.net?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

Image Resizer 3.1.2

Program pro změnu velikostí obrázků

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Freeware

0 kB

Pivot Stickfigure Animator 2.2.7

Tvorba animací figurek.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Iphotodraw 2.6.6728

Vkládání poznámek do fotek.

Freeware

0 kB

Photoscissors 6.0

Odstranění objektů z fotografií.

Freeware

0 kB

Mtpaint 3.31

Grafický program.

Freeware

0 kB

Jpegmicro 2.4

Zmenšit velikost obrázků.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Skicař

Kreslení online.

2507

Freeware

Gimp 2.10.14

Úprava fotek.

853

Freeware

Picasa 3.9

Úprava fotek.

621

Freeware

Weto Liberta 1

Weto Liberta je grafický program určený pro navrhování konstrukcí střech. Zobrazí náčrt a také množství použitého materiálu.

528

Freeware

Jpeg Resampler 6.04

Úprava velikosti obrázků.

396

Freeware

Photofiltry 10.14.0

Úprava fotek.

358

Freeware

Pcon.planner 8.3

pCon.planner je grafický program pro navrhování 3D interiérů. Ať už plánujete návrh interiéru kanceláře nebo vlastního bytu tato aplikace vám s tím pomůže. Nejnovější verze pCon.planner může být i ve vašem počítači zcela zdarma.

291

Freeware

Multifoto 20.03

Tvorba fotek.

134

Freeware

93

Freeware

Paint.net 4.2.13

Paint.NET je chytrý program pro úpravu fotek. Jednoduché použití ocení začátečníci a řada funkcí pokročilí uživatelé.

85

Freeware

další programy »logo

9284 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 3 dny

TOPlist