Multifoto20.03Tvorba fotek.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Multifoto 20.03

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

20.03

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

http://stofko.aspone.czNeznámý

Počet stažení:

186x   (tento týden: 0x)

Operační systémy:

Win 7, Win Vista, Win XP, Win 10, Win 8

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

Multifoto je počítačový program pro pořizování fotografií. Pokud si říkáte, že programů pro úpravu fotek je na internetu mnoho, tento program je ale jiný. Nejde o program na úpravu fotek, ale o program, který vám fotky pořídí. Nejnovější verze Multifoto vám umožní vytvořit v pohodlí domova fotky v různých velikostech. I když už v současnosti nepotřebujeme fotky na občanský průkaz na jiné doklady, průkazy a pod. je potřebujeme. Pokud tě nebaví chodit po fotoateliérech a každou chvíli platit za fotky Multifoto stahuj.¨

Multifoto download

Multifoto zdarma je počítačová aplikace, která vás odlehčí od běhání po fotografech. Pokud potřebujete fotku v daném rozměru na průkaz například do knihovny můžete si fotku vytvořit doma. Pokud se rozhodnete program Multifoto stáhnout zdarma ušetříte spoustu času a také financí, které by vás shánění potřebného rozměru fotky jistě stálo. Multifoto zdarma není program na úpravu fotek a obrázků s množstvím funkcí. K tomu jsou jiné programy a photoshopy. S tímto softwarem můžete vytvořit fotku v různých rozměrech. Stačí vám k tomu jen fotka, případně můžete udělat výřez fotky, nastavit poměr stran, zvolit název souboru ao více se už starat nemusíte. Po opakovaném spuštění softwaru Multifoto zdarma se vytvoří HTML soubor s názvem fotografie. Posledním krokem, který je potřebný k pořízení fotografie je její vytištění. Jednoduchý program, jednoduché rozhraní a množství ušetřeného času, který můžete využít jinak než sháněním fotky potřebných rozměrů.

Multifoto Windows / Mac

Jednoduchý a chytrý program Multifoto si můžete stáhnout, pokud používáte operační systém Windows. Multifoto download Widows free je nabídka, nad kterou není třeba dlouho otálet. Oproti ostatním podobným programům má výhodu v tom, že vytiskne fotku daných rozměrů, nebude se snažit upravit fotky tak, aby ušetřil plochu papíru. Pokud bude potřeba fotku upravit vyberte si k tomu program pro úpravu fotek, například Picasa, nebo Adobe Photoshop. Následně můžete k úpravě rozměrů použít program Multifoto zdarma.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Multifoto.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Multifoto.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Multifoto?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

Planer Cleaner 2.7.0

Odstranění textu z komiksů

Freeware

0 kB

Image Resizer 3.1.2

Program pro změnu velikostí obrázků

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Freeware

0 kB

Pivot Stickfigure Animator 2.2.7

Tvorba animací figurek.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Iphotodraw 2.6.6728

Vkládání poznámek do fotek.

Freeware

0 kB

Photoscissors 6.0

Odstranění objektů z fotografií.

Freeware

0 kB

Mtpaint 3.31

Grafický program.

Freeware

0 kB

Jpegmicro 2.4

Zmenšit velikost obrázků.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Skicař

Kreslení online.

2632

Freeware

Gimp 2.10.14

Úprava fotek.

922

Freeware

Picasa 3.9

Úprava fotek.

692

Freeware

Weto Liberta 1

Weto Liberta je grafický program určený pro navrhování konstrukcí střech. Zobrazí náčrt a také množství použitého materiálu.

594

Freeware

Jpeg Resampler 6.04

Úprava velikosti obrázků.

450

Freeware

Photofiltry 10.14.0

Úprava fotek.

434

Freeware

Pcon.planner 8.3

pCon.planner je grafický program pro navrhování 3D interiérů. Ať už plánujete návrh interiéru kanceláře nebo vlastního bytu tato aplikace vám s tím pomůže. Nejnovější verze pCon.planner může být i ve vašem počítači zcela zdarma.

345

Freeware

209

Freeware

Multifoto 20.03

Tvorba fotek.

186

Freeware

FLOORPAD - kreslení projektů 1.0

Máte rádi grafické programy? Potřebujete je ve své práci, studiu, nebo potřebujete program na kreslení domů zdarma? FloorPAD je program, se kterým toto všechno hravě zvládnete.

185

Demo

další programy »logo

9349 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 3 hodinami