MariášKaretní hry.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Mariáš

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

Neznámý

Počet stažení:

752x   (tento týden: 4x)

Operační systémy:

Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

Mariáš, pro ty kterým nic tento pojem neříká je velmi oblíbená karetní hra. Pokud máte chuť na partičku mariáši nemusíte svolávat přátele. Mariáš okamžitě si můžete s aplikací v telefonu či počítači zahrát kdykoliv. Mariáš zdarma si mohou stáhnout nejen hráči, ale i začátečníci, kteří mají dost stříleček a chtějí začít hrát jiný typ her. Na nejbližším mariášovém turnaji už budete patřit mezi zkušené hráče. Varianta této hry se jmenuje volený mariáš. Vašimi protihráči jsou naprogramovaní počítačoví hráči. Nejnovější verze Mariáš ke stažení zdarma vám umožní nastavení pravidel míchání karet, ceníku, rychlosti hry, atd.

Mariáš download

Karetních her je velmi mnoho, kromě Mariáše si můžete zahrát i hru s názvem Sedmá, nebo dětskou hru Pexeso. Mariáš ke stažení zdarma si můžete přizpůsobit svým požadavkům. Své úspěchy a výsledky všech her program zaznamenává a vy tak máte přehled jak se vám dařilo. Dostali jste chuť na mariáš? Stačí si jen mariáš stáhnout zdarma a začít hrát. Mariáš hrát hned jak na něj dostanete chuť vám umožní jen tato aplikace.

Mariáš Windows / Mac

Nejnovější verze Mariáš zdarma bude spolehlivě fungovat jen v počítačích s operačním systémem Windows. Pokud vyhledáváte výraz Mariáš Windows download free dejte si pozor. Nejnovější verze je kompatibilní s Windows 10, 8 a 7 a Windows Vista. Jedinou podmínkou je abyste měli instalován .NET 4.5. Pokud jej nemáte můžete si jej stáhnout. Pokud používáte starší operační systém je dobré stáhnout si starší verzi hry, nebo si zahrát některou jinou, třeba i online hru. Pokud hledáte Mariáš Mac download free stačí jen tento výraz zadat do internetového prohlížeče, stáhnout a začít hrát. Chcete mít tuto karetní hru stále po ruce? Mariáš pro Android je tou nejlepší možností jak si zahrát mariáš a přitom nemuset vstát ani z postele.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Mariáš.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Mariáš.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Mariáš?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Osmos

PC hra

Demo

0 kB

Amoriax 1.0

Taktická PC hra

Freeware

0 kB

Palworld Steam

PC survival hra

Komerční

0 kB

Road of Mahjong 1.0.1

Logická mobilní hra

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Delicious – Vánoční Carol 34.2

Vánoční hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »Mafia 1

PC hra.

2492

Freeware

Minecraft

Počítačová hra, kde nejste omezeni pohybem, jednáním a ani časem má název Minecraft. Od svého počátku se hra neustále vyvíjí a nemá konec, vždy v ní můžete pokračovat. Tuto hru můžete hrát single, nebo si zahrajte spolu s přáteli - Minecraft multiplayer. O popularitě této hry svědčí i fak

1665

Freeware

The Sims 4

PC hra.

1585

Freeware

Mafia 2

PC hra.

1399

Freeware

1294

Freeware

Fortnite

Hra Fortnite je ve světě online her nováčkem. Ale už teď má. tato hra opřežití na ostrově mezi stovkou hráčů miliony nadšenců. 100 hráčů a vítěz může být jen jeden - buďte jím vy. Staňte se nejlepším bojovníkem a vyhrajte vládu nad světem.

1202

Freeware

Game Twist Slots

Kasino hry.

1133

Freeware

Vietcong

PC hra.

1062

Freeware

768

Freeware

Mariáš

Karetní hry.

752

Freeware

další programy »logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 23 hodinami

TOPlist