FortniteHra Fortnite je ve světě online her nováčkem. Ale už teď má. tato hra opřežití na ostrově mezi stovkou hráčů miliony nadšenců. 100 hráčů a vítěz může být jen jeden - buďte jím vy. Staňte se nejlepším bojovníkem a vyhrajte vládu nad světem.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Fortnite

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

Neznámý

Počet stažení:

1245x   (tento týden: 2x)

Operační systémy:

Windows, Mac, iOS, Android

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

Hra Fortnite je ve světě online her nováčkem. Ale už teď má tato hra o přežití na ostrově mezi stovkou hráčů miliony nadšenců. 100 hráčů a vítěz může být jen jeden – buďte jím vy. Staňte se nejlepším bojovníkem a vyhrajte vládu nad světem. Zahrajte si hru, která si získala už miliony hráčů. Střílení, zombicí, budování – této hře rozhodně nic nechybí. Fortnite je ideální hrou pro každého, najdete v akci, dravost, stavbu přístřešků, získávání surovin a také zombiků.

Fortnite hra online

Možná i vy patříte k osobám, které si alespoň čas od času zahrají nějaké IO hry zdarma. Pokud jste ještě nenatrefili na jednu z těch nejoblíbenějších vyberte si Fortnite. Populárnější hra je už jen Minecraft, který má také více než 100 milionů hráčů. Můžete si plnou verzi bojové hry Fortnite stáhnout zcela zdarma. Čeká vás zábava na ostrově s dalšími 99 – těmi hráči a boj se zombíky. Tato hra má několik verzí a je jen na vás kterou a jak si ji rozhodnete hrát. Snažte se ale zůstat na mapě (fortnite map) pokud se vaše území dostane do tmavého prostředí budete muset čelit většímu množství nástrah a vaše přežití vás bude stát mnohem více sil a snahy. Je docela možné, že tato hra vám bude mírně připomínat populární hru Minecraft. Frontnite hrát online - hra začíná na ostrově, na kterém je dohromady 100 hráčů jde v podstatě o Fortnite multiplayer, takže ji hraje v reálném čase více hráčů. Můžete hrát sám, ve dvou nebo čtveřici. Nebezpečná bouře, která ukrajuje ze světa je jen jedno hrozící nebezpečí, které na vás číhá. Vítěz může zůstat jen jeden (nebo jeden tým). Tak se snažte, stavte pasti, vylepšujte zbraně a bojujte. Fortnite hrát zdarma může opravdu každý.

Fortnite Battle Royale

Fortnite má tři herní módy. Můžete si vybrat, který z nich budete hrát. Jsou podobné (grafika, předměty, způsob hry,...) ale v každé z nich jde o něco jiného. Fortnite: Save the world – první verze hry, ve které hráči hrají proti sobě. Jste přeživším velitelem základny, musíte sbírat zdroje (kámen, dřevo, ...), bojovat a ochraňovat ostatní lidi a shromažďovat údaje o bouři, která postupně ničí váš svět a ukrajuje z Fortnite map. Fortnite Battle Royal – hrajete proti stovce hráčů, kteří vyskakují z autobusu. Musíte si hledat zbraně, zdroje, spoluhráče (můžete vytvářet dvou, tří,... až 50 členné skupiny) a odolávat útokům jiných hráčů. Kdo přežije poslední je vítězem. Část této hry je dostupná zdarma. Jedná se o jeden Fortnite mod. Chcete-li si zahrát celou verzi hry, budete si muset něco připlatit. Fortnite Creative – na výběr dostanete ze dvou ostrovů a na jednom z nich hrát. Všechny věci co budete pro hru potřebovat naleznete v telefonu.

Epic Games

Epic Games je společnost, které vděčíme za Fortnite. Není to ale jediná hra z jejich dílny. Unreal, Gears of War, Phoenix Point, Red Dead, Infinity Blade a pod. Najdete v nich nejen střílečky, ale také možnost stavět a vylepšovat budovy, zbraně či pasti. Společnost umožňuje hráčům založit si u nich účet a získat tak o hře více informací, dostat se k různým kódům, které vaši hru vylepší a pomohou vám ve vítězství. Epické hry si získávají stále více hráčů a jejich popularita roste každým dnem. Společnost Epic Games se věnuje vývoji videoher a softwaru. O jejím úspěchu hovoří i fakt, že získala řadu cen a uznání po celém světě. V současnosti má vlastní obchod Epic Games Store kde můžete najít všechny její hry (placené i ty zdarma).

Fortnite download (CZ)

Pokud si chcete Fortnite stáhnout můžete tak učinit i zde. Zahrajte si hru, spojte se s dalšími hráči a chcete-li vědět jak na tom jste vy, nebo vaše skupina můžete si v Fortnite Battle Royale stats prohlédnout statistiku a zjistit jak na tom přesně v tomto okamžiku jste. Nezapomeňte navštívit Fortnite shop (SK) kde můžete získat řadu užitečných věcí. Fortnite funguje na různých platformách. Můžete si ji zahrát na PC, Playstation, mobilu či Xboxu. Pokud si nejste jisti, zda si stahujete správnou verzi do konkrétního zařízení nemusíte se ničeho obávat. Fortnite installer je aplikace – spouštěč (Fornite launcher), která umožní spouštění hry a zároveň zkontroluje, zda vaše zařízení hru spustit dokáže. Stáhnete ji ještě dříve než samotnou hru. Bez ní hra Fortnite prostě nepůjde. V závislosti na platformě se odvíjí i cena této hry. Fortnite PS4 cena se pohybuje od 10 do cca 40 euro. A pokud vám Playstation chybí, můžete si jej nyní koupit Playstation 4 Fortnite edition – k herní konzoli dostanete i tuto hru. PS4 ale není jediné zařízení kde se můžete pobavit
  • Fortněte na PC
  • Fortnite mobile
  • Fortnite Xbox One – bohužel pro Xbox 360 není Fortnite k dispozici.
  • Fortnite PS4
Hra bude perfektně běžet i na počítačích s operačním systémem Windows a Mac. Takže klidně můžete vyhledávat a stahovat verze Fortnite Windows a Fortnite Mac OS.

Fortnite IO – io hry

Možná jste se už skoncovkou IO setkali u jiných her. Odkud se tato zkratka nabrala a co přesně znamená se neví, ale o IO hrách se už něco ví. Jedná se o bezplatné příležitostné hry, které mají minimální grafiku, obsahují multiplayerovou složku takže ji může hrát více hráčů najednou. I když v současnosti většina těchto her má lepší grafiku a bezplatná je jen jejich část stále mohou mít koncovku io. Fortnite je jednou z těchto her. Pokud si ale chcete zahrát celou hru, budete si ji muset pořídit. Pokud si ale rádi občas zpříjemněte volné chvíle hrou můžete Fortnite hrát online kdy se vám zachce.

Fortnite tracker

Zaměřme se na verzi hry, kterou si můžete stáhnout a zahrát zdarma. Fortnite Battle Royale je online hra, kterou hraje sto hráčů. Abyste si uměli zjistit jak na tom jste ve srovnání s jinými hráči využijte Fortnite tracker. Můžete porovnávat své statistiky s jinými hráči, porovnávat počet usmrcených nepřátel, své zápasy s jinými. Uvidíte zde historii svých zápasů, svá vylepšení, body, které jste nahráli apod. Fortnite není jen hra o přežití. Každá sezóna (dosud jich bylo 10) má děj. Aby se rozvinul příběh jsou do hry zakomponovány tzv. Fortnite event LIVE. Jde o živé události, které se objevují ve hře (v jejím středu nebo na konci hry) a mohou se přenést do další sezóny. V první sezóně to byl meteor, který dopadl na ostrov a změnil ho. Objevil se i ve 3 a 4 té sezóně. V sezóně č. 4 vyšel z meteoru návštěvník a odpálil raketu, která změnila ostrov, ...takto se děj proplétá hrou, v každé sezóně najdete něco z předchozích sezón a zároveň se odehraje událost, která ovlivní následující sezóny.

Fortnite item shop

Ve hře naleznete i obchod, kde si můžete koupit různé předměty, které ve hře jistě využijete – výstroj, kluzáky, různé nástroje pro těžbu, ale i Fortnite zbraně (fortnite arms),... nezapomeňte proto při hře navštívit i Fortnite obchod. Když jsme už u obchodů určitě stojí za zmínku i Fortnite shop merch – můžete získat trička, mikiny, povlečení, postavičky, přívěsky na klíče s tématikou této hry.

Fortnite skin

Ve hře si můžete vybrat postavu, se kterou budete hrát. Následně si můžete bezplatně stáhnout postavu – skin, která vás odliší od ostatních. Stáhnout Fortnite skins můžete kdykoli během hry. Na začátku hry dostanete jen krumpáč. Sejde se vám na ničení nepřátel, budov, získávání zdrojů a stavbu úkrytů. Abyste zvýšili své šance na přežití, je dobré abyste zlepšovali i obranyschopnost své postavy.

Fortnite Events

Vždy když hru vyhraje jeden hráč (nebo skupina) svět skončí a začne další hra – sezóna. Nedávno začala Fortnite event. season 10 time. Pokud v ní nejste můžete si počkat na další sezónu. Než si počkáte na otevření dalšího světa můžete si prohlédnout Fortnite Battle Royal stats (statistiky hráčů), zjistit více o hře ve Fortnite forum.

Fortnite patch notes

Chcete-li vědět co je nového ve hře a jaká vylepšení a novinky přinesla poslední aktualizace stačí jen sledovat Fortnite patch notes. Naleznete zde všechny novinky ohledně vylepšených zbraní, kvalitnějších skrýšů, ... pokud jste aktivním hráčem určitě si tyto poznámky prohlédněte.

Fortnite Battle pass

Verze hry, která obsahuje vylepšený balíček vám umožní lepší a rychlejší ničení nepřátel a získávání vyššího počtu odměn (truhlic). Fortnite Battle Pass je placená verze, která obsahuje různé herní bonusy, které vám budou k dispozici postupně během průběhu hry. Tato část hry vychází s každou novou sezónou hry a vždy nabízí nové a nové. položky. Tento balíček si můžete zakoupit přímo ve hře za mince V-Bucks.

Fortnite mobile

Pokud vás tato hra zaujala a chcete to v aktuální sezóně někam dotáhnout měli byste se do ní podívat častěji. Můžete si Fortněte stáhnout do mobilu a hrát vždy když budete mít čas. Pokud budete hledat výraz Fortnite mobile nezapomínejte, že si musíte stáhnout i Fortnite Installer – tedy program ke spuštění hry, bez ní vám v mobilním telefonu hra nepůjde. Pokud hledáte v prohlížeči výraz Fortnite download huawei, zda výraz pro jiný typ telefonu nemusíte se zbytečně namáhat. Důležitý je operační systém, který máte v mobilu. Fortnite iOS, ai Fortnite Android vám umožní hrát o přežití ať jste kdekoli. Stačí vám k tomu jen přístup na internet a mobilní telefon.

Fortnite Redeem

Dostat se ke hře, nebo různým věcičkám, které ve hře využijete můžete docela jednoduše. Stačí jen uplatnit kód který jste získali. Přihlaste se do svého účtu v Epic Games a klepněte na položku Reddem code. Zadejte kód a věc, na kterou se kód vztahuje se objeví ve skříni. Fortnite Reddem codes naleznete v různých propagačních akcích společnosti Epic Games, nebo reklamách partnerských společností. Stačí se jen zapojit do akcí a Fortine Reddem code můžete získat. Dejte si ale pozor, kód musíte zadat správně. V opačném případě žádnou položku nedostanete. Získaný kód aktivujte co nejdříve – lze jej použít pouze jednou. Pokud ho našel i některý jiný hráč a aktivoval ho získal pomůcku on a vám už nic nezbylo.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Fortnite.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Fortnite.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Fortnite?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Osmos

PC hra

Demo

0 kB

Amoriax 1.0

Taktická PC hra

Freeware

0 kB

Palworld Steam

PC survival hra

Komerční

0 kB

Road of Mahjong 1.0.1

Logická mobilní hra

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Traffic Escape 2.9.0

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilní hra.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Delicious – Vánoční Carol 34.2

Vánoční hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »Mafia 1

PC hra.

3083

Freeware

Minecraft

Počítačová hra, kde nejste omezeni pohybem, jednáním a ani časem má název Minecraft. Od svého počátku se hra neustále vyvíjí a nemá konec, vždy v ní můžete pokračovat. Tuto hru můžete hrát single, nebo si zahrajte spolu s přáteli - Minecraft multiplayer. O popularitě této hry svědčí i fak

1740

Freeware

The Sims 4

PC hra.

1657

Freeware

Mafia 2

PC hra.

1491

Freeware

1398

Freeware

Fortnite

Hra Fortnite je ve světě online her nováčkem. Ale už teď má. tato hra opřežití na ostrově mezi stovkou hráčů miliony nadšenců. 100 hráčů a vítěz může být jen jeden - buďte jím vy. Staňte se nejlepším bojovníkem a vyhrajte vládu nad světem.

1245

Freeware

Game Twist Slots

Kasino hry.

1165

Freeware

Vietcong

PC hra.

1114

Freeware

835

Freeware

Counter Strike 1.6 Non – Steam

Counter Strike 1.6 je tou nejmultiplayerovou online hrou na světě. Střílení, osvobozování, výzbroj a výstroj – hra plná akce, střílení a taktiky. Kdo bude vítěz a kdo poražen? Chcete to vědět? – tak hrajte Counter Strike 1.6.

800

Freeware

další programy »logo

9321 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 2 dny