Krokoměr do Mobilu1.0.49PEDOMETR.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Krokoměr do Mobilu 1.0.49

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

1.0.49

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

Neznámý

Počet stažení:

1935x   (tento týden: 6x)

Operační systémy:

Android

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

KROKOMĚR, alias PEDOMETER je zařízení či aplikace, která počítá vaše kroky a ne jen to. Díky nim máte přehled io tom kolik jste zhubli, prošli a kolik kalorií jste spálili. Každý den bychom ve vlastním zájmu měli učinit 10 tisíc kroků. Pro někoho moc, pro někoho málo. Možná si to ani neuvědomujete, ale i přesto, že se vám toto číslo zdá přehnané tolik kroků denně uděláte. Nemusíte počítat každý krok a pamatovat si kolik kroků přejdete na autobusovou zastávku, nebo kolik kroků uděláte v práci když si jdete udělat kávu. Za vás to bude počítat krokoměr.

Co je PEDOMETR?

Pedometr, nebo jinak řečeno krokoměr je přenosný přístroj, který monitoruje váš pohyb. Díky tomu umí počítat kolik kroků jste ušli. Ráno, než vstanete z postele jej zapněte, vynulujte a celý den noste u sebe. Pedometr bude počítat kolik kroků jste během dne udělali a večer zjistíte, že těch zmiňovaných 10 tisíc kroků< /a> není náročné udělat. Tato elektronická či elektromechanická zařízení častokrát najdete pod názvem chytré náramky. Pokud hledáte krokoměr na běhání, či plavání sáhněte po krokoměr Samsung či Huawei krokoměr - jsou to náramky, ve kterých je špičková technologie a množství užitečných funkcí, které využijete pokud to se cvičením myslíte vážně. Tyto náramky kromě počtu kroků měří i délku, kterou jste prošli, snímají srdeční frekvenci, umí počítat kalorie, které jste pohybem spálili,... Součástí krokoměrů jsou bluetooth, GPS, gyroskop, barometr, dokonce si na nich můžete nastavit plán tréninku, případně vás upozorní pokud delší dobu nepodáváte žádný výkon. Můžete je propojit s vaším telefonem – neujde vám tak žádný hovor či sms zpráva. Důležité ale je aby byl krokoměr kompatibilní s operačním systémem vašeho telefonu. Jistě najdete vhodný krokoměr iOS, nebo krokoměr android, který bude možné sesynchronizovat s vaším mobilem (v opačném případě byste museli vyměnit android za iPhon, nebo opačně)

 Jak funguje krokoměr aplikace?

Chytré náramky vám pomohou udržet se ve formě. Ty ale něco stojí, stačí zadat do vyhledávače krokoměr cena a v závislosti na funkcích, které náramek obsahuje zjistíte, že cena se pohybuje od 25 až do 150 e – i dost hodně pokud to cvičením nemyslíte vážně. Krokoměr lze spojit s telefonem, ale můžete mít i krokoměr v telefonu. Pokud neplánujete pravidelně podávat vrcholové sportovní výkony, mobilní aplikace jsou pro vás nejlepším řešením. Díky vestavěnému senzoru sleduje aplikace váš pohyb. Aby byly výsledné údaje správné a přesné je třeba zadat do nastavení správné údaje - každá dobrá krokoměr aplikace zdarma bude od vás chtít tyto informace. V mobilech máme různé aplikace ahry, mít jednu aplikaci, která vás udrží fit určitě není k zahození. Pomocí vestavěného senzoru mohou některé aplikace rozeznat sport, který právě provádíte a přizpůsobí tomu výpočet spálených kalorií. Nepřesného měření se obávat nemusíte – aplikace funguje i bez připojení. Krokoměr bez internetu můžete používat i venku při běhu nebo cestou do práce. K tomu, aby správně aplikace fungovala, není třeba připojení na internetovou síť.

Hlavní funkce krokoměru

Krokoměr v mobilu se určitě sejde lidem, kteří chtějí mít přehled o své kondičce. Poskytne vám základní informace ohledně vašeho tepu, měří kolik metrů či kilometrů jste ušli, kolik kroků jste udělali a kolik kalorií jste spálili. Tyto funkce by měly mít všechny krokoměr aplikace zdarma.
  • vypočítá délku vašeho kroku a menší kroky vám nebude počítat
  • vypočítá vám správnou tepovou frekvenci, díky které budete spalovat kalorie
  • dle pohybu zjistí jaký sport právě provádíte (skákání, hula hop, eliptický trenažér, tanec, jóga, posilování, ...) a na základě tohoto zjištění vypočítá kolik kalorií právě ztrácíte
  • kroky počítá nepřetržitě.
  • Rozezná kdy spíte (telefon se nehýbe) a zjistí jak dlouho se odpočinku věnujete.
Mobilní aplikace obsahují řadu různých funkcí a je jen na vás, které z nich využijete. Důležité je, aby byly kompatibilní s vaším mobilním telefonem. Pokud používáte iPhone vyhledejte si aplikace krokoměr iPhone, nebo krokoměr android.

Nastavení krokoměru

Nejlepší krokoměr aplikace by měla obsahovat pro vás důležité funkce. Pro každého z nás jsou to ale jiné funkce. Mezi ty nejzákladnější určitě ale patří počítání kroků, počet spálených kalorií, úbytek na hmotnosti a srdeční frekvence. Abyste získali co nejpřesnější krokoměr je třeba zadat při nastavení aplikace základní údaje (výška, váha, pohlaví, věk,...). Na tomto základě je aplikace schopna přesně zpracovat údaje. Výpočet spálených kalorií, počet kroků, změřit jakou vzdálenost jste ušli. V závislosti na druhu aplikace můžete každý den aplikaci vynulovat a počítat kroky znovu. Naměřené údaje se ukládají a vy získáte přehled kdy a kolik jste prošli, o kolik kalorií jste přišli a pod. Existuje spousta druhů aplikací, které si můžete stáhnout zdarma. Při jejím výběru si dejte pozor na to, zda bude aplikace fungovat i bez připojení k internetu. Krokoměr do mobilu bez internetu můžete bez obav z nepřesného měření používat i venku při běhání či jízdě na kole. Tyto aplikace nevyžadují žádné osobní údaje, nemusíte se nikam přihlašovat a ani nic veřejně sdílet. Vaše soukromí je s touto aplikací v bezpečí.

Jak stáhnout pedometr do mobilu

Pokud neplánujete investovat do chytrých náramků, můžete si stáhnout krokoměr aplikaci zdarma do svého mobilu. Při výběru se v první řadě orientujte podle operačního systému vašeho telefonu. Krokoměr android by vám nefungoval v iPhone a platí to i opačně. Máte-li iPhone hledejte krokoměr iOS. Takže, jak stáhnout pedometr do mobilu? I když krokoměr bez internetu funguje, pro jeho stažení potřebujete připojení na síť. Následně stačí kliknout na odkaz, stáhnout si aplikaci, vyplnit pár údajů a začít ji používat.

Doporučujeme mobilní aplikaci

Pokud jste Android uživatel doporučujeme vám mobilní aplikaci Step Counter - Pedometer Free & Calorie Counter. Link ke stažení naleznete v tomto příspvěku na DownloadWik.com, tato aplikace má na Google Play přes 265 tis. stažení.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Krokoměr do Mobilu.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Krokoměr do Mobilu.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Krokoměr do Mobilu?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

IKEA 3.60.0

Nákupní aplikace

Freeware

0 kB

Ubian 2.17.1

Dopravní karta v mobilu

Freeware

0 kB

Moje SPP 1.1.210026

Mobilní aplikace

Freeware

0 kB

AI Security 27105

Antivirus v mobilu

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Sazkabet 5.4.3927 (b22f6db9c)

Sázení přes mobil

Freeware (pro nekomerční účely)

0 kB

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App pro nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Řec. 1.8.9

Nahrávání obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Christmas Sweeper 3 10.1.1

Vánoční hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »Všzp 4.3.0

Průkaz pojištěnce v mobilu.

2204

Freeware

1935

Freeware

Lidl Plus

Android app.

1166

Freeware

Audiolibrix

Audioknihy.

896

Freeware

Revolut 7.23.3

Mobil app.

618

Freeware

618

Freeware

Niké

Tipování online.

615

Freeware

531

Freeware

další programy »logo

9237 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 1 dnem

TOPlist