Viber pro Pc11.6Jedna z nejlepších aplikací v kategorii online komunikací má název Viber. Používá ji téměř miliarda spokojených uživatelů nejen v mobilních telefonech, ale také ve svých počítačích. Přidejte se k nm a užívejte si bezplatnou komunikaci.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Viber pro Pc 11.6

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

11.6

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

Neznámý

Počet stažení:

1948x   (tento týden: 2x)

Operační systémy:

Windows

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

Jedna z nejlepších aplikací v kategorii online komunikací má název Viber. Používá ji téměř miliarda spokojených uživatelů nejen v mobilních telefonech, ale také ve svých počítačích. Přidejte se k nm a užívejte si bezplatnou komunikaci. Viber je aplikace, se kterou jste se setkali určitě u mobilních telefonů. I když se nejčastěji používá právě v mobilech můžete ji mít nyní i v počítačích. Viber aplikace zajišťuje bezplatnou komunikaci (chatování nebo volání) mezi osobami, které mají tento program stažen ve svých zařízeních.

Viber Messenger

Viber Messenger je komunikační aplikace, jejímž prostřednictvím můžete telefonovat, posílat si fotky, obrázky, videa nebo zprávy. Jednoduchá instalace, přehledné rozhraní a snadné používání jsou pro aplikaci Viber samozřejmostí. I když je tento program všeobecně znám jako aplikace vhodná do mobilních telefonů, můžete si nyní Viber do počítače stáhnout a instalovat zcela zdarma a využívat všechny její funkce. Jedinou podmínkou plnohodnotného užívání Viber na PC je mít ji instalovanou ve svém mobilním telefonu. Je totiž vázána na telefonní číslo.

Viber pro PC

Pokud hledáte vhodný program, který by vám umožnil bezplatně a tedy zcela zdarma komunikovat s přáteli čtěte dál. Komunikace přes internet není ničím novým. Existuje spousta aplikací, které vám to umožní, například messenger pro PC .Nejznámější a nejpoužívanější je ale Viber, čti Vajber aplikace. Nejčastěji ji mají lidé instalovanou v mobilních telefonech ao možnosti stáhnout si ji do počítače ani netuší. Stačí jen vědět, co hledat a stáhnout do počítače. Velkou výhodou je, že si můžete Viber stáhnout zdarma a platí to i pro počítačovou verzi. Viber na PC vám umožní online komunikaci s kýmkoli kdo ji má také. Viber do počítače, jeho stažení a instalace vám zaberou jen chvilku vašeho času, ale ušetří vám ho hodně. Komunikace online už nemusí probíhat jen přes messenger, ale také přes aplikaci Viber.

Viber PC download

Viber aplikace se váže na telefonní číslo vašeho mobilu. Musíte ji mít nejprve v mobilu a až následně můžete přistoupit k vyťukání do prohlížeče Viber PC free download. Chcete-li mít tento program v českém jazyce hledejte Viber SK. Stažení této aplikace je opravdu snadné. Stačí jen kliknout na Viber PC stáhnout a pár vteřin počkat než se stáhne. Je důležité abyste si stáhli počítačovou verzi tohoto programu, jinak vám aplikace nepůjde. Viber pro PC zdarma si můžete stáhnout kdykoli a propojit tuto aplikaci se stejnojmenným programem ve svém mobilním telefonu. Jak na to vám povíme v dalším odstavci.

Viber PC instalace

Viber aplikace se váže na telefonní číslo vašeho mobilu. Musíte ji mít nejprve v mobilu a až následně můžete přistoupit k vyhledávání Viber PC free download. Při přihlašování se do svého účtu budete potřebovat aktivační kód, který vám přijde na váš mobil. Stáhnout Viber pro PC můžete také zde. Máte-li tuto aplikaci v mobilním telefonu jistě víte, že je třeba po stažení ji instalovat. Nainstalovat Viber do PC je snadné a rychlé, zabere vám to jen pár minut (vteřin). Stačí jen povolit její instalování a následně pokračovat podle toho co od vás aplikace bude chtít. Nemusíte se obávat jazykové bariéry, stažením Viber SK získáte program v českém jazyce.

Viber přihlášení

Během instalace dostanete otázku ať už máte Viber ve svém mobilním telefonu. Odklikněte „Ano“ (nebo Yes – pokud jste si stáhli anglickou verzi) a následně zadáte do políčka své telefonní číslo (is předvolbou země – pokud ji aplikace sama nenapsala). Na mobilní telefon vám přijde sms-ka s kódem, který je třeba přepsat do PC. Jakmile jej aplikace rozpozná máte aplikaci nainstalovanou a spuštěnou a nic vám nebrání v používání - Viber chat, posílání zpráv, telefonování, videohovory atp. Komunikace online mezi vámi a vašimi přáteli nyní nemusí probíhat jen přes mobilní telefon. Pokud přemýšlíte nad tím jak funguje Viber na počítači odpověď je jednoduchá – jednoduše. Kontakty z aplikace v mobilním telefonu se zkopírují do počítače. Rozhraní aplikace Viber na PC se podobá rozhraní Skype. Komunikovat na něm můžete stejně jako na mobilním telefonu.

Viber PC Windows

Viber messenger deskopt, nebo pracovní prostředí aplikace vám umožní komunikovat s kýmkoli na světě zcela zdarma. Posílání zpráv, chatování, vytváření chatovacích skupin, posílání obrázků či videí – nejnovější verze Viber to vše zvládne. Navíc, za malý, téměř symbolický poplatek můžete prostřednictvím ní vlat na stávající telefonní čísla v desítkách zemích. Tuto aplikaci můžete získat ve více verzích. Pokud navštívíte Google Play můžete si stáhnout Viber Chrome, pokud zavítáte do obchodu Microsoft můžete si stáhnout
  • Viber PC Windows xp
  • Viber PC Windows 7
  • Viber PC Windows 10
Stažení, instalace a také používání Viber aplikace je u každé verze stejné. V každé z nich je stejné rozhraní a nemusíte se obávat žádných překvapení.

Viber PC online

Jedinou podmínkou pro to, aby vám Viber aplikace fungovala je připojení na internet. Ať už to bude prostřednictvím domácí sítě, veřejně dostupné Wi-Fi sítě nebo přes mobilní data je jen na vás. Viber PC online vám ušetří spoustu minut a SMS zpráv, které byste jinak minuli kdybyste s rodinou či přáteli komunikovali přes mobil. Nemusíte být přihlášen na Facebooku, nebo si do počítače stahovat Messenger, či jinou komunikační aplikaci. Pokud už máš tuto aplikaci v mobilním telefonu tak není třeba nad možností Viber pro PC zdarma dlouho přemýšlet. Čím dříve Viber pro PC stahuj! ... a užívej si nerušenou debatu s rodinou, přáteli či kolegy z práce. Nemusíš odbíhat z počítače k ​​mobilnímu telefonu vždy když pípne přijatá zpráva. Klidně si ji můžeš přečíst, ai na ni odpovědět přes Viber na PC.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Viber pro Pc.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Viber pro Pc.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Viber pro Pc?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

další nové programy »

Nové aktualizace

Antumbra 1.0.2

Testování push notifikací.

Freeware

0 kB

Winx Mediatrans 7.7

Přenos souborů mezi PC a iPhone.

Freeware

0 kB

Imo Messenger 1.2.60

Online komunikace.

Freeware

0 kB

Wechat 1.0.1.8

Online komunikace.

Freeware

0 kB

Reiboot 7.5.8.0

Aplikace na restart zaseknutého iOS.

Freeware

0 kB

Eml Reader 1.0

Otevírání EML souborů.

Freeware

0 kB

Icq 8 10.0.12021

Online chat zdarma.

Freeware

0 kB

Posta 3.7.206

Evidence doručené a odeslané pošty.

Freeware

0 kB

Sendblaster 2.0.138

Hromadné rozesílání mailů.

Freeware

0 kB

Fishdom

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

další aktualizace »2380

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2128

Freeware

Viber pro Pc 11.6

Jedna z nejlepších aplikací v kategorii online komunikací má název Viber. Používá ji téměř miliarda spokojených uživatelů nejen v mobilních telefonech, ale také ve svých počítačích. Přidejte se k nm a užívejte si bezplatnou komunikaci.

1948

Freeware

Whatsapp na Pc 0.4.2088

WhatsApp desktop.

748

Freeware

Teamspeak 3 3.5.2

TeamSpeak je nejčastěji používaný program v komunikaci. Můžete jej využít při komunikaci více účastníků v pracovní oblasti (poradech, konferencích,...) ale i při jiných příležitostech. Největší uplatnění má v komunikaci hráče online her.

286

Freeware

Microsoft Teams 1.1.00.17852

Online komunikace.

142

Freeware

Skype 7.7.0.102

Starší verze.

65

Freeware

Telegram Desktop 2.4.2

Online komunikace.

50

Freeware

Posta 3.7.206

Evidence doručené a odeslané pošty.

30

Freeware

další programy »logo

9233 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 6 dny

TOPlist