Microsoft Teams1.1.00.17852Online komunikace.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Microsoft Teams 1.1.00.17852

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

1.1.00.17852

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

www.microsoft.comNeznámý

Počet stažení:

233x   (tento týden: 2x)

Operační systémy:

Windows 7, Windows 8, Windows 10

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

Microsoft Teams je komunikační program pro počítače od společnosti Microrosoft. V podstatě jde o službu, kterou lze propojit s ostatními službami této společnosti. Nejnovější verze Microsoft Teams ke stažení vám umožní rychle a jednoduše se spojit a komunikovat s přáteli, rodinou, kolegy v práci a každým, kdo tuto službu také využívá. Stahuj Microsoft Teams a zůstaň v kontaktu s každým s kým chceš a koho v životě potřebuješ. Stačí, když i on má v PC tento program.

Microsoft Teams download

Klepnutím na odkaz Microsoft Teams download získáte program pro výměnu zpráv, prostřednictvím něj můžete vést videohovory, skupinový chat, přiřazovat úkoly podřízeným, upravovat kalendář a posílat soubory. Oproti jiným komunikačním programům vám Microsoft Teams zdarma umožní přístup do cloudu, sdílet dokumenty, vytvářet společné práce ve Wordu, Excelu nebo PowerPointe atd. . Jiné podobné aplikace a programy vám tento přístup nemusí umožnit. Tento komunikační program od Microsoftu je členěn do několika přehledných sekcí – Activity, Chat, Teams, Meeting, Files. I když se zdá, že program Microsoft Teams zdarma využijete jen ohledně práce není tomu tak. Můžete s ním plánovat rodinná setkání, přebírat rodinný rozpočet, sdílet obrázky a fotografie, sdílet polohu a vytvořené dokumenty ukládat do cloudu. Využijete jej pracovně, rodinné ai při studiu, kdy se potřebujete spojit s profesorem či spolužáky.

Microsoft Teams Windows / Mac

Microsoft Teams zdarma můžete používat jistý čas. Po jeho uplynutí je tato služba zpoplatněna. Za tu dobu ale můžete vyzkoušet, jak se vám s programem pracuje. Komunikační nástroj je kompatibilní s operačním systémem Windows – Microsoft Teams download Windows. Pokud hledáte tento program i pro operační systém Mac naleznete jej. Stačí jen vyhledat výraz Microsoft Teams download Mac, nebo se ohlédněte po jiném stejně dobrém programu – například Zoom Cloud Meeting. Pokud používáte ke komunikaci a chatování většinou mobilní telefon můžete si tento program stáhnout i do mobilů. Pokud vyhledáte v prohlížeči výraz Microsoft Teams download Android naleznete verzi, která bude ve vašem telefonu perfektně fungovat.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Microsoft Teams.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Microsoft Teams.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Microsoft Teams?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Antumbra 1.0.2

Testování push notifikací.

Freeware

0 kB

Winx Mediatrans 7.7

Přenos souborů mezi PC a iPhone.

Freeware

0 kB

Imo Messenger 1.2.60

Online komunikace.

Freeware

0 kB

Wechat 1.0.1.8

Online komunikace.

Freeware

0 kB

Reiboot 7.5.8.0

Aplikace na restart zaseknutého iOS.

Freeware

0 kB

Eml Reader 1.0

Otevírání EML souborů.

Freeware

0 kB

Icq 8 10.0.12021

Online chat zdarma.

Freeware

0 kB

Posta 3.7.206

Evidence doručené a odeslané pošty.

Freeware

0 kB

Sendblaster 2.0.138

Hromadné rozesílání mailů.

Freeware

0 kB

Fishdom

Mobilní hra.

Freeware

0 kB

další aktualizace »2541

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Umožňuje bezplatné chatování, posílání zpráv, fotek a videí. Jednoduchá, přehledná a funkční aplikace by neměla chybět ani ve vašem počítači.

2318

Freeware

Viber pro Pc 11.6

Jedna z nejlepších aplikací v kategorii online komunikací má název Viber. Používá ji téměř miliarda spokojených uživatelů nejen v mobilních telefonech, ale také ve svých počítačích. Přidejte se k nm a užívejte si bezplatnou komunikaci.

2056

Freeware

Whatsapp na Pc 0.4.2088

WhatsApp desktop.

888

Freeware

Teamspeak 3 3.5.2

TeamSpeak je nejčastěji používaný program v komunikaci. Můžete jej využít při komunikaci více účastníků v pracovní oblasti (poradech, konferencích,...) ale i při jiných příležitostech. Největší uplatnění má v komunikaci hráče online her.

394

Freeware

Microsoft Teams 1.1.00.17852

Online komunikace.

233

Freeware

Skype 7.7.0.102

Starší verze.

141

Freeware

Telegram Desktop 2.4.2

Online komunikace.

129

Freeware

Icq 8 10.0.12021

Online chat zdarma.

127

Freeware

další programy »logo

9349 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 18 hodinami