Windows Movie MakerChcete si z fotografií z dovolené udělat video? S jednoduchým programem pro tvorbu videí Windows Movie Maker to zvládne každý – tvorba, úprava, střih videí a množství efektů, přechodů, zvukových stop a dalších funkcí.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Windows Movie Maker

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

Neznámý

Počet stažení:

1019x   (tento týden: 5x)

Operační systémy:

Windows

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

Chcete si z fotek z dovolené pořídit video? S jednoduchým programem pro tvorbu videí Windows Movie Maker to zvládne každý – tvorba, úprava, střih videí a množství efektů, přechodů, zvukových stop a dalších funkcí. Najít dobrý program pro úpravu videí může být v současné nabídce složité. Najít takový program, který by byl zároveň kompatibilní s operačním systémem Windows může být ještě obtížnější. Proto se společnost Microsoft rozhodla zařadit do své nabídky program na výrobu videa s názvem Windows Movie Maker.

Program pro stříhání/úpravu videa

Pokud hledáte pořad pro tvorbu videa, který zvládnou i amatéři neměl by vaší pozornosti uniknout Windows movie maker. Společnost Microsoft program pro úpravu videa nabízí již od roku 2000. V roce 2005 přišla na trh s novinkou Windows Movie Maker 2.6, který později nahradil program s názvem Windows live movie maker. Následným dalším vývojem vznikl za pár let (2012) program Movie Maker, který vyniká jednoduchým ovládáním a množstvím funkcí, které při tvorbě videí jistě využijete. Je součástí balíčku Windows Essentials. Bohužel podpora pro tento balíček skončila v roce 2017, takže se jeho dalších aktualizací a vylepšení nedočkáte. Přesto zůstává tento program pro úpravu videa jedním z nejžádanějších. Pokud hledáte pořad na střih videa, vytvoření krátkých filmů s hudbou v pozadí, přidáním titulků, s možností vložení efektů, přechodů můžete využít nabídky Movie Maker stažení zdarma. Program je ideální pro začátečníky i lidi, kteří chtějí film či video vytvořit co nejrychleji a nejpohodlněji. Další velkou výhodou programu je, že právě vytvořené video můžete hned sdílet na Facebooku, YouTube atp. Můžete si jej také stáhnout do mobilního telefonu nebo poslat přátelům.

Windows Movie Maker ke stažení

Konkurenční společnosti využily ukončení podpory Movie Maker a začaly nabízet programy s podobnými názvy. Originální program je ovšem zdarma. Nyní si můžete Movie Maker stáhnout zdarma. Jednoduchý program pro stříhání videí si vás získá jednoduchou manipulací, přehledností ale i efekty, které poskytuje (více než 60 přechodů, 0 vizuálních efektů, možnosti přiblížení, oříznutí, …). Movie Maker zdarma si můžete stáhnout i když potřebuje vytvořit rychle video. Stačí vybrat fotografie, videa a vybrat vhodnou hudbu a následně už jen aktivovat automatický film. Takto vzniklé video Movie Maker můžete buď hned použít, nebo pokud s ním nejste spokojeni, můžete pokračovat v úpravách. Nyní můžete získat Windows Movie Maker free. Pokud vás od této nabídky odrazuje myšlenka, že program na tvorbu videa je náročný a vyžaduje si jisté znalosti mýlíte se. Prohlédněte si Movie maker tutorial – sami zjistíte, že to zvládne opravdu i dítě. Takže není nad čím přemýšlet, klikni na Movie Maker stahuj a začni tento jednoduchý program na stříhání videí, jejich úpravu a tvorbu jednoduše užívat.

Windows Media Maker CS

Jazykovou bariéru překonáte jednoduše. Stáhněte si Movie Maker 2012 sk. Přesně tak – Movie Marker zdarma můžete mít v českém jazyce. Nejnovější verzi programu Movie Maker můžete nyní plně využívat. Pokud dáváte přednost českému jazyce stačí si jen stáhnout Windows Movie Maker cz. Jakákoliv úprava videa, vložení přechodů, efektů, přidání titulků, mluveného slova či střih videa Windows Movie Maker zvládne efektivně a za pár minut. Je jen na vás jestli si stáhnete Movie Maker v češtině nebo češtině. Nicméně získáte program, s jehož pomocí můžete vytvořit zajímavé a originální video velmi rychle. Fotky z dovolené nebo rodinného výletu mohou dostat podobu krátkého filmu, který si můžete nahrát na DVD, nebo jej sdílet na sociálních sítích.

Windows Movie Maker – Windows

O kompatibilitu s operačním systémem Windows se nemusíte obávat. Jelikož tento program vytvořila společnost Microsoft je stvořen právě pro tento operační systém. I když jej v současnosti nahradil jiný program můžete si jej stáhnout i do nejnovějšího operačního systému – Movie Maker Windows 10 bude běžet i ve Windows 10. Pokud používáte starší operační systémy Windows můžete tento program pro tvorbu videí používat v celém rozsahu. Movie Maker Windows 7, nebo Movie Maker Windows xp – nemusíte hledat konkrétní verzi programu pro konkrétní operační systém. Všechny jeho funkce můžete bez problémů používat v operačním systému Windows 7,8,8.1, 1O, Vista a také XP.

Windows Movie Maker online

Máte málo volného místa v počítači a přemýšlíte jestli si program na úpravu videa stáhnout? Tento problém za vás vyřeší online verze. Vyhnete se tak stahování a instalaci programu. Movie Maker zdarma a ještě i online je výhodnou volbou pro každého, kdo tento program potřebuje jen občas a nepoužívá jej pravidelně. Pokud přijdete tvorbě videa na chuť můžete tento program mít ve svém počítači a zkoušet co všechno dokáže vždy když budete chtít. Stačí jen kliknout na Windows Movie Maker free a vaším prvním pokusem s tvorbou či střihem videa nic nebrání. Stačí jen vložit fotky, video, nebo hudbu (z počítače, tabletu, mobilního telefonu či soc. sítí), doplnit to o hudbu, nebo obrázky zdarma a kliknout na vytvořit video. Výsledek vaší pár minutové práce si můžete stáhnout.

Windows Live Movie Maker

Možná jste při surfování po internetu natrefili i na program Windows Live Movie Maker. Původně byl součástí balíčku Windows Live Essentials (nebo Windows Live Installer), který jste získali pokud jste hledali Movie Maker Windows 7 download. Nejde o tentýž program, který vám zde představujeme. I když jsou oba vytvořeny konkrétně pro operační systém Windows, rozdíly v nich jsou. Tento program má méně funkcí a chybí mu i časová osa. Všechny potřebné funkce naleznete na panelu nástrojů. Rozdíl je iv uložení výsledného videa. Zatímco starší verze Movie Maker umožňují uložit video pouze ve formátu DV AVI a WMV nová verze vám umožní video i vypálit na DVD. Windows Live Movie Maker umožňuje uložit video ve formátu HD či SD, můžete jej sdílet a také nahrát na DVD. Chcete-li video poslat e-mailem, nebo stáhnout do mobilního telefonu video ai zvuk se komprimují do vybraného formátu. Pokud hledáte kompatibilní program pro tvorbu videa pro začátečníky pro operační systém Windows Vista nejvhodnější volbou pro vás je Windows Movie Maker 2.6.

Další programy pro úpravu videa / střih videa

Amatérům a začátečníkům program Movie Maker zdarma úplně postačí. Obsahuje všechny potřebné funkce pro vytvoření jednoduchého videa. Pokud vám ale tento jednoduchý program pro stříhání videí nevyhovuje, můžete se ohlédnout po jiných. Open Shot Video Editor – bezplatný program pro úpravu videa má všechny základní funkce plus editor pro 3D animaci, jemnější úpravu barevných odstínů. Nabízí také funkci klíčování (green screen, blue screen). Shotcut – program, který si můžete stáhnout zdarma podporuje videa v rozlišení 4K a můžete jej ovládat prostorovými gesty. Obsahuje základní funkce pro střih videa, jeho úpravu a vylepšení obrazu a barvy. Avidemux – tvorba, úprava a střih videa s tímto programem je hračkou. Avidemux se nejvíce podobá programu Movie Maker. Neobsahuje pokročilejší funkce, ale pokud jen z videa začínáte můžete ho získat zdarma. Jeho výhodou je, že není vázán pouze na operační systém Windows. V nabídce je také pro operační systémy Mac OS X a Linux. Pinnacle Studio – tento program pro střih videa není zadarmo. Obsahuje ale pokročilejší funkce. Najdete v něm více než 2000 efektů, šablon a titulků, umožňuje upravovat video z několika kamer, podporuje 360 ​​° videa, ... V nabídce jej najdete ve třech verzích a jeho cena se pohybuje od 50 do 80 EUR.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Windows Movie Maker.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Windows Movie Maker.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Windows Movie Maker?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

FileBot 5.1.3

Organizace stažených filmů a seriálů

Shareware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Iwisoft Free Video Converter 1.2

Převod audio a video.

Freeware

0 kB

Video Flip And Rotate 1.1.40.1103

Převrácení a otočení videa.

Freeware

0 kB

Ffdiaporama 2.1.2014.0209

Tvorba videa z fotografií.

Freeware

0 kB

Mp4 Video Repair Tool 1.0

Oprava zkažených MP4.

Freeware

0 kB

Free Vob Player 1.0

Přehrávač VOB videa.

Freeware

0 kB

Ulead Videostudio 11

Úprava videa.

Freeware

0 kB

Koyote Free Video Converter 3.2

Převod video formátů.

Freeware

0 kB

Iobit Screen Recorder 1.3.0.331

Snímání činnosti na obrazovce.

Freeware

0 kB

Convert Mov To Avi 1.0

Převod formátů.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Windows Movie Maker

Chcete si z fotografií z dovolené udělat video? S jednoduchým programem pro tvorbu videí Windows Movie Maker to zvládne každý – tvorba, úprava, střih videí a množství efektů, přechodů, zvukových stop a dalších funkcí.

1019

Freeware

Adobe Flash Player 30.0.0.113

Adobe Flash Player od společnosti Adobe je multimediální software, který používají miliony uživatelů internetu. Přehrává audio i video soubory v různých formátech, podporuje různé OS a je standardním doplňkem ve většině prohlížečů.

888

Freeware

Vlc Media Player

VLC Media Player je program pro přehrávání hudby a videa v různých formátech. Funguje téměř na všech známějších platformách a hravě přehraje i poškozené či neúplné soubory.

732

Freeware

K-Lite Mega Codec Pack 15.4.0

K-Lite Codec Pack je balík programů, které jsou potřebné pro kódování a dekódování audio i video souborů v různých formátech. Program je speciálně navržen tak, aby přehrával všechny oblíbené, populární a často používané zvukové i obrazové formáty.

607

Freeware

416

Freeware

Mp4 Converter 3.33.0

Převod videa.

414

Freeware

Macromedia Flash Player 8

Flash přehrávač.

404

Freeware

Sony Vegas Pro 17

Úprava video/audio.

384

Freeware

Mpc Home Cinema 1.9.7

Přehrávač.

356

Freeware

Phototofilm 3.9.2.100

Tvorba videa z fotek.

172

Freeware

další programy »logo

9321 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 2 dny