Sony Vegas Pro17Úprava video/audio.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Sony Vegas Pro 17

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

17

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Počet stažení:

384x   (tento týden: 3x)

Operační systémy:

Windows 7, Windows 8, Windows 10

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

Sony Vegas Pro je program pro úpravu video a audio záznamů. Můžete se s ním setkat i pod názvem VEGAS Pro. K menší změně názvu došlo po odkoupení společnosti, která program vyvinula. Profesionální program pro úpravu videa si můžete stáhnout zdarma. Nejnovější verze Sony Vegas Pro 17 obsahuje pokročilé funkce, s nimiž dosáhnete profesionálních výsledků. Pokud tě zajímá úprava videí tak Sony Vegas Pro stahuj!

Sony Vegas Pro download

Klepnutím na Sony Vegas Pro stáhnout zdarma získáte zkušební verzi programu, se kterým můžete editovat videa. Je vhodný pro úpravu filmů, televizních pořadů, videoklipů apod. Editace, střih, vkládání efektů a filtrů, přidání titulků,  vzájemná konverze,... Sony Vegas Pro ke stažení obsahuje spoustu funkcí. Je dobré, když už máte s aplikacemi na úpravu videa nějaké zkušenosti. Tak budete moci Sony Vegas Pro zdarma využít naplno. Pokud vám zkušenosti s úpravou videa chybí, nemusíte hledat jiný program. Sony Vegas Pro obsahuje interaktivní návod takže nic jako Sony Vegas návod (nebo Sony Vegas manuál) vyhledávat na internetu nemusíte. Pokud se rozhodnete vyhledat Sony Vegas Pro download stáhnete si program, který podporuje nejpoužívanější multimediální formáty (i HD a Full HD). S jeho pomocí si můžete nahrát vlastní DVD nebo Blu-ray.

Sony Vegas Pro Windows / Mac

Program pro profesionální úpravu audio a video formátů si můžete vyzkoušet zdarma. Aplikace je kompatibilní s operačním systémem Windows – Sony Vegas Pro Windows download. Vývojáři softwaru nezapomněli, že jej budou používat lidé z čehož vyplývá možnost přizpůsobit si rozhraní programu. Nástroje pro úpravu video a audio souborů si můžete uložit tak, jak potřebujete – intuitivní rozhraní. Funkce v aplikaci ocení hlavně profesionálové, kteří od podobných programů očekávají více. Pokud byste o tento program měli zájem a chtěli jej používat i po zkušební době bude vás zajímat jeho cena. Cena Sony Vegas Pro je od 230 do 350 euro. Výraz Sony Vegas Pro download Mac budete zatím hledat zbytečně. Verze pro operační systém Mac ještě není vypuštěna. Do doby než bude verze programu i pro OS Mac  bude dobré se ohlédnout po vhodné alternativě.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Sony Vegas Pro.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Sony Vegas Pro.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Sony Vegas Pro?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

FileBot 5.1.3

Organizace stažených filmů a seriálů

Shareware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Iwisoft Free Video Converter 1.2

Převod audio a video.

Freeware

0 kB

Video Flip And Rotate 1.1.40.1103

Převrácení a otočení videa.

Freeware

0 kB

Ffdiaporama 2.1.2014.0209

Tvorba videa z fotografií.

Freeware

0 kB

Mp4 Video Repair Tool 1.0

Oprava zkažených MP4.

Freeware

0 kB

Free Vob Player 1.0

Přehrávač VOB videa.

Freeware

0 kB

Ulead Videostudio 11

Úprava videa.

Freeware

0 kB

Koyote Free Video Converter 3.2

Převod video formátů.

Freeware

0 kB

Iobit Screen Recorder 1.3.0.331

Snímání činnosti na obrazovce.

Freeware

0 kB

Convert Mov To Avi 1.0

Převod formátů.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Windows Movie Maker

Chcete si z fotografií z dovolené udělat video? S jednoduchým programem pro tvorbu videí Windows Movie Maker to zvládne každý – tvorba, úprava, střih videí a množství efektů, přechodů, zvukových stop a dalších funkcí.

1019

Freeware

Adobe Flash Player 30.0.0.113

Adobe Flash Player od společnosti Adobe je multimediální software, který používají miliony uživatelů internetu. Přehrává audio i video soubory v různých formátech, podporuje různé OS a je standardním doplňkem ve většině prohlížečů.

888

Freeware

Vlc Media Player

VLC Media Player je program pro přehrávání hudby a videa v různých formátech. Funguje téměř na všech známějších platformách a hravě přehraje i poškozené či neúplné soubory.

732

Freeware

K-Lite Mega Codec Pack 15.4.0

K-Lite Codec Pack je balík programů, které jsou potřebné pro kódování a dekódování audio i video souborů v různých formátech. Program je speciálně navržen tak, aby přehrával všechny oblíbené, populární a často používané zvukové i obrazové formáty.

607

Freeware

416

Freeware

Mp4 Converter 3.33.0

Převod videa.

414

Freeware

Macromedia Flash Player 8

Flash přehrávač.

404

Freeware

Sony Vegas Pro 17

Úprava video/audio.

384

Freeware

Mpc Home Cinema 1.9.7

Přehrávač.

356

Freeware

Phototofilm 3.9.2.100

Tvorba videa z fotek.

172

Freeware

další programy »logo

9320 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 2 dny