Iobit Screen Recorder1.3.0.331Snímání činnosti na obrazovce.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Iobit Screen Recorder 1.3.0.331

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

1.3.0.331

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

Neznámý

Počet stažení:

83x   (tento týden: 3x)

Operační systémy:

Windows 7, Windows 8, Windows 10

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

IObit Screen Recorder je program pro snímání obrazovky počítače a následnou jednoduchou úpravu videa. Nahrávejte bez omezení a zaznamenejte cokoliv, co je právě na monitoru počítače. Nejnovější verze IObit Screen Recorder ke stažení zdarma je vhodný pro každého, kdo potřebuje často zachytit vše, co se děje na monitoru. Nahrávání ve vysoké kvalitě vám neumožní kterýkoli podobný program. Stahuj IObit Screen Recorder.

IObit Screen Recorder ke stažení

Název programu pro záznam obrazovky IObit Screen Recorder zdarma vám může být povědomý. Dnes se můžete setkat s názvem iTop Screen Recorder. Jedná se o stejný program. Software IObit Screen Recorder ke stažení zdarma zaznamená vše co se děje na monitoru počítače do video záznamu. Nemusíte se při nahrávání obrazovky omezovat časem. Nahrajete tolik záznamu, kolik potřebujete. Tento jednoduchý videorekordér vám umožní nahrávat celé okno, část okna nebo libovolnou oblast obrazovky. Kromě videa v HD zachycuje IObit Screen Recorder zdarma i zvuk z mikrofonu nebo reproduktoru. Díky tomuto programu tak můžete nahrávat nejen hudbu nebo filmy, které právě koukáte, ale vytvářet i různé návody a tutoriály. Možnost vytvořit video záznam obrazovky oceníte i když hrajete počítačové hry. Můžete pomocí nahrávky vysvětlit známým a přátelům jako hru hrát. Kromě toho můžete s programem IObit Screen Recorder zdarma nahrát také videokonferenci nebo si vytvořit záznam online kurzu. Využití tohoto softwaru nemá hranic. Vytvořená videa můžete uložit ve formátu MP4, AVI, GIF a dalších

IObit Screen Recorder Windows / Mac

Pokud potřebujete vytvořený záznam upravit nepotřebujete k tomu žádný speciální program. Menší základní úpravy videa uděláte iv programu IObit Screen Recorder. Můžete použít filtry, přidat hudbu do pozadí, vložit titulky a mnoho dalšího. Program funguje v počítačích s operačním systémem Windows. Pokud se řadíte k jeho uživatelům můžete kliknout na IObit Screen Recorder download Windows.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Iobit Screen Recorder.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Iobit Screen Recorder.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Iobit Screen Recorder?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

FileBot 5.1.3

Organizace stažených filmů a seriálů

Shareware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Iwisoft Free Video Converter 1.2

Převod audio a video.

Freeware

0 kB

Video Flip And Rotate 1.1.40.1103

Převrácení a otočení videa.

Freeware

0 kB

Ffdiaporama 2.1.2014.0209

Tvorba videa z fotografií.

Freeware

0 kB

Mp4 Video Repair Tool 1.0

Oprava zkažených MP4.

Freeware

0 kB

Free Vob Player 1.0

Přehrávač VOB videa.

Freeware

0 kB

Ulead Videostudio 11

Úprava videa.

Freeware

0 kB

Koyote Free Video Converter 3.2

Převod video formátů.

Freeware

0 kB

Iobit Screen Recorder 1.3.0.331

Snímání činnosti na obrazovce.

Freeware

0 kB

Convert Mov To Avi 1.0

Převod formátů.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Windows Movie Maker

Chcete si z fotografií z dovolené udělat video? S jednoduchým programem pro tvorbu videí Windows Movie Maker to zvládne každý – tvorba, úprava, střih videí a množství efektů, přechodů, zvukových stop a dalších funkcí.

1019

Freeware

Adobe Flash Player 30.0.0.113

Adobe Flash Player od společnosti Adobe je multimediální software, který používají miliony uživatelů internetu. Přehrává audio i video soubory v různých formátech, podporuje různé OS a je standardním doplňkem ve většině prohlížečů.

888

Freeware

Vlc Media Player

VLC Media Player je program pro přehrávání hudby a videa v různých formátech. Funguje téměř na všech známějších platformách a hravě přehraje i poškozené či neúplné soubory.

732

Freeware

K-Lite Mega Codec Pack 15.4.0

K-Lite Codec Pack je balík programů, které jsou potřebné pro kódování a dekódování audio i video souborů v různých formátech. Program je speciálně navržen tak, aby přehrával všechny oblíbené, populární a často používané zvukové i obrazové formáty.

607

Freeware

416

Freeware

Mp4 Converter 3.33.0

Převod videa.

414

Freeware

Macromedia Flash Player 8

Flash přehrávač.

404

Freeware

Sony Vegas Pro 17

Úprava video/audio.

384

Freeware

Mpc Home Cinema 1.9.7

Přehrávač.

356

Freeware

Phototofilm 3.9.2.100

Tvorba videa z fotek.

172

Freeware

další programy »logo

9320 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 2 dny