Pcounter Station2006.03.14Pcounter Station je software pro veřejně přístupné stanice k účtování tiskových nákladů.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Pcounter Station 2006.03.14

Licence:

Trialware

Licence:

Trialware

Číslo verze:

2006.03.14

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

pcounter.mokry.cz

Web programu:

http://www.mokry.czNeznámý

Počet stažení:

61x   (tento týden: 0x)

Operační systémy:

95/98/ME/NT/2000/XP

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

Pcounter Station je software pro veřejně přístupné stanice k účtování tiskových nákladů. Je provozován na vyhrazeném PC se systémem Windows a vhodný pro prostředí, kde jsou aplikována určitá omezení nebo systém placení tisků. Když uživatelé odešlou tiskové úlohy z pracovních stanic, mohou přistoupit ke stanici s Pcounter Station, vybrat tiskové úlohy které chtějí odeslat na tiskárnu a provést nějakou formu platby prostřednictvím zařízení jako jsou čtečky karet nebo mincovní automaty. Pcounter Station uzamkne PC tak že jej uživatelé nemohou ukončit a software Pcounter Station je jedinou aplikací zobrazenou na obrazovce počítače. Mezi hlavní možnosti Pcounter Station patří Pcounter Station dokáže pracovat s tiskovými frontami hostovanými na Windows NT, Windows 2000 a NetWare. Podpora NetWare zahrnuje fronty typu NDS i Bindery a NDPS tiskárny. Pcounter Station lze také volitelně použít v kombinaci s Pcounter a Pcounter Popup k provozování bezpečné, heslem chráněné veřejně přístupné stanice. Pcounter pro NT nebo Pcounter pro NetWare by měl obvykle běžet na tiskovém serveru, aby automaticky pozastavil úlohy a spočítal počet stránek a cenu tiskových úloh. Obsahuje vestavěný, bezpečný LPD server a server s NetWare frontou pro transfer tiskových úloh ze vzdálených tiskových serverů na tiskárny připojené ke stroji s Pcounter Station (paralelní a USB). Pcounter Station lze nakonfigurovat pro routování úloh na jednu nebo více vzdálených tiskáren. Možné jsou následující typy konfigurací: Více strojů s Pcounter Station monitoruje stejnou zdrojovou frontu, každý se svým vlastním cílovým zařízením. Každé cílové zařízení je připojeno k tiskárně, která je fyzicky umístěna v blízkosti stanice. Jeden Pcounter Station může mít více cílových zařízení pro jednu zdrojovou frontu. Cílová zařízení jsou připojena k podobným tiskárnám a uživatelé mohou vybrat nevyužitou tiskárnu pro dosažení určitého vyvážení zátěže. Tiskové úlohy mohou být předávány vzdáleným prostředkům, které nemají takové možnosti plateb, které jsou k dispozici na místě s Pcounter Station. Požadavky Windows 9x, NT 4.0, 2000 nebo XP s prohlížečem Internet Explorer 4 nebo vyšším. Pro podporu NetWare vyžaduje Novell Client 32. Pcounter běžící na tiskovém serveru, pokud má být kalkulována cena tiskových úloh a/nebo automaticky pozastavovány úlohy v tiskové frontě. Dostatečné rychlý CPU a dostatek RAM ke stabilnímu provozu OS.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Pcounter Station.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Pcounter Station.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Pcounter Station?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

další nové programy »

Nové aktualizace

Vnc Viewer 7.5.1

Vzdálený přístup k PC.

Freeware

0 kB

Hook Vpn 1.0

Aplikace.

Freeware

0 kB

Lan Speed ​​Test 3.4

Měření rychlosti přenosu dat.

Freeware

0 kB

Advanced Ip Scanner 2.5.3850

Skenování IP adres / LAN sítí.

Freeware

0 kB

Wifi Sistr 1.0.2678.17860

Sledování kvality Wi-Fi.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Ifb - Facebook Interface 1.0

Facebook na plochu PC.

Freeware

0 kB

Aeroadmin 4.7

Vzdálená správa PC.

Freeware

0 kB

Virtual Router 1.0

Pc program.

Freeware

0 kB

Bluetooth Radar 2.2

Hledání bluetooth.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Teamviewer 15.1.3937

Program TeamViewer vám umožní ovládat svůj, či jiné počítače na dálku. Takovou vzdálenou správu počítače můžete provádět i ze svého mobilního telefonu. Stačí jen mít staženou aplikaci, kterou ani nemusíte instalovat. A přesto bude fungovat.

894

Freeware

Freerapid Downloader

Download manager.

609

Freeware

Internet Download Manager 6.36 build 5

Internet Download Manager je výborným programem, jehož přítomnost ve svém počítači oceníte hlavně pokud rádi stahujete. Mít stažený a instalovaný program pro stahování souborů je další možností jak ušetřit čas a v neposlední řadě i nervy.

478

Freeware

Bluetooth Radar 2.2

Hledání bluetooth.

107

Freeware

Aeroadmin 4.7

Vzdálená správa PC.

88

Freeware

88

Freeware

Virtual Router 1.0

Pc program.

86

Freeware

Advanced Ip Scanner 2.5.3850

Skenování IP adres / LAN sítí.

84

Freeware

Vnc Viewer 7.5.1

Vzdálený přístup k PC.

81

Freeware

Ifb - Facebook Interface 1.0

Facebook na plochu PC.

80

Freeware

další programy »logo

9324 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 3 dny