Internet Download Manager6.36 build 5Internet Download Manager je výborným programem, jehož přítomnost ve svém počítači oceníte hlavně pokud rádi stahujete. Mít stažený a instalovaný program pro stahování souborů je další možností jak ušetřit čas a v neposlední řadě i nervy.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Internet Download Manager 6.36 build 5

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

6.36 build 5

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

www.internetdownloadmanager.comNeznámý

Počet stažení:

449x   (tento týden: 3x)

Operační systémy:

Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

Internet Download Manager je výborným programem, jehož přítomnost ve svém počítači oceníte hlavně pokud rádi stahujete. Mít stažený a instalovaný program pro stahování souborů je další možností jak ušetřit čas a v neposlední řadě i nervy.

Co je download manager

Rádi se podíváte na filmové novinky? Stahujete si hudbu, hry či jiné soubory? Potom jistě víte kolik času vám zabere sledování procesu stahování, abyste hned po skončení mohli stáhnout další soubor. A v případě, že se stahování přeruší je třeba vše stáhnout znovu. Download manažer je program, nebo aplikace, která dohled nad stahováním souborů převezme za vás. Stažením aplikace download manažer zdarma ušetříte spoustu času, který byste stahováním minuli.

Internet Download Manager stáhnout

Pokud nevíte jak stahovat více souborů z Ulož to máme pro vás řešení. Můžete si zaplatit kredit, nebo stáhnout více souborů najednou prostřednictvím aplikace Internet Download Manager zdarma. O tom, že kliknout na Internet Download Manager download free se rozhodně vyplatí se můžete přesvědčit i osobně. Je zadarmo, takže si práci s ním můžeš klidně vyzkoušet i ty, jen není třeba ignorovat nabídku Internet Download Manager stahuj. Přehledné rozhraní tohoto programu umožňuje jeho snadné používání. Nejnovější verze Internet Download Manager 2019 má několik funkcí, které vám stahování značně usnadní.
 • paralelní stahování souborů (soubory se stahují najednou, ne postupně)
 • v případě výpadku spojení se stěhování obnoví a pokračuje ve stěhování
 • umožní naplánovat stahování
 • zrychluje stahování a zkrátí tak čas potřebný ke stažení souborů (stahování je až 5x rychlejší)
 • restartuje se a bude pokračovat ve stahování pokud dojde náhodou k vypnutí PC, problémům s internetem či WiFi sítí, nebo výpadkem elektr. energie.
 • a množství dalšího
Kromě výhod, které ohledně správy stahování souborů nabízí vám bez sebemenších problémů stáhne soubory v různých formátech. Jakmile si Internet Download Manager zdarma stáhnete a instalujete můžete začít se stahováním
 • stahování her
 • stahování filmů
 • stahování hudby
 • stahování mp3 zdarma
 • stahování mp4 zdarma

Internet Download Manager pro internetový prohlížeč

Stahuj downloader – to je sice dobrý nápad, ale není dobré sáhnout hned po prvním, na který natrefíte. Internet Download Manager můžete mít také v češtině nebo češtině. Tato aplikace je vhodná pro více internetových prohlížečů
 • Internet Download Manager Google Chrome
 • Internet Download Manager Mozilla Firefox
 • Internet Download Manager Opera
 • Internet Download Manager Internet Explorer

Internet Download Manager Windows

Je plně kompatibilní s Windowsem. Pokud hledáte Internet Download Manager Windows 10 klidně si jej instalujte. Bude fungovat i ve Windows 8, Windows 8.1, Windows 7 a také Windows Vista. Někdy může při používání tohoto programu nastat problém. Google Chrome má vlastního správce stahování. Je dobré integrovat Internet Downloader Manager do rozšíření Googlu - Internet Download Manager Chrome Extension. S nejnovější verzí Internet Download Manager cracked získáte až 5krát rychlejší stahování souborů. Po zadání licenčního klíče (Internet Download Manager key) vám program zpřístupní všechny funkce. Tohoto správce stahování si můžete stáhnout i do mobilních telefonů s operačním systémem Android. Nic vám už nebude bránit ve stahování hudby. Stahování mp3 zdarma nebo stahování mp4 zdarma, stahování videí a filmů vám umožní Internet Download Manager android.

Internet Download Manager Mac

Bohužel majitelé operačních systémů Mac se musí obhlédnout po jiném správci stahování. Alternativ je mnoho. Najít vhodný Free download manager cz, Free download manager cz může být někdy trochu náročnější, Vybrat si nejlepší download manager, který by byl kompatibilní s operačním systémem Mac nemusí být jednoduché. Stačí ale pokud se podíváte na internetu různé žebříčky a hodnocení zákazníků. Stačí zadat do internetového prohlížeče výraz Best download manager, přečíst si recenze a stáhnout si program pro stahování souborů. Nebo nás čtěte dál, v dalším odstavci vám pár výborných programů se sekce download manažer představíme.

Další programy pro hromadné stahování zdarma

I když se Internet Downloaf Manager zdarma těší velké oblibě a množství jeho uživatelů se neustále rozrůstá nemusí vyhovovat právě vám. Naštěstí existuje spousta správců stahování, které si můžete stáhnout zdarma. Nezapomeňte jen na jedno. Než konkrétní program stáhnete, všimněte si, zda je kompatibilní is vaším operačním systémem.

FreeRapid Downloader

Výbornou alternativou k aplikaci Internet Download Manager je program pro stahování souborů FreeRapid Downloader. Je kompatibilní s operačním systémem Windows i Mac. Díky němu můžete stahovat soubory z více než 200 stránek, nemusíte se nikde registrovat ani přihlašovat a stahovat můžete najednou několik souborů. FreeRapid Downloader zároveň kontroluje vaši schránku, takže pokud budete chtít stáhnout soubor, který již máte upozorní vás.

JDownloader

Se správcem stahování JDownloader bude stahování a ukládání souborů hračka. Jakmile nastavíte stahování můžete-li nastavit kde se má soubor uložit. S tímto programem budete mít ve všech souborech pořádek a nebudete je muset hledat. Je kompatibilní s každým operačním systémem, který podporuje Java aplikace (Windows, Mac, Linux). Tento program se spouští bez instalace. Stažené soubory automaticky rozbaluje (nepotřebujete program na rozbalení souborů) a jednotlivé stažené části spojuje.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Internet Download Manager.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Internet Download Manager.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Internet Download Manager?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

další nové programy »

Nové aktualizace

Vnc Viewer 7.5.1

Vzdálený přístup k PC.

Freeware

0 kB

Hook Vpn 1.0

Aplikace.

Freeware

0 kB

Lan Speed ​​Test 3.4

Měření rychlosti přenosu dat.

Freeware

0 kB

Advanced Ip Scanner 2.5.3850

Skenování IP adres / LAN sítí.

Freeware

0 kB

Wifi Sistr 1.0.2678.17860

Sledování kvality Wi-Fi.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Ifb - Facebook Interface 1.0

Facebook na plochu PC.

Freeware

0 kB

Aeroadmin 4.7

Vzdálená správa PC.

Freeware

0 kB

Virtual Router 1.0

Pc program.

Freeware

0 kB

Bluetooth Radar 2.2

Hledání bluetooth.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Teamviewer 15.1.3937

Program TeamViewer vám umožní ovládat svůj, či jiné počítače na dálku. Takovou vzdálenou správu počítače můžete provádět i ze svého mobilního telefonu. Stačí jen mít staženou aplikaci, kterou ani nemusíte instalovat. A přesto bude fungovat.

862

Freeware

Freerapid Downloader

Download manager.

581

Freeware

Internet Download Manager 6.36 build 5

Internet Download Manager je výborným programem, jehož přítomnost ve svém počítači oceníte hlavně pokud rádi stahujete. Mít stažený a instalovaný program pro stahování souborů je další možností jak ušetřit čas a v neposlední řadě i nervy.

449

Freeware

Bluetooth Radar 2.2

Hledání bluetooth.

81

Freeware

Advanced Ip Scanner 2.5.3850

Skenování IP adres / LAN sítí.

60

Freeware

58

Freeware

Aeroadmin 4.7

Vzdálená správa PC.

56

Freeware

Ifb - Facebook Interface 1.0

Facebook na plochu PC.

56

Freeware

Virtual Router 1.0

Pc program.

55

Freeware

Hook Vpn 1.0

Aplikace.

54

Freeware

další programy »logo

9284 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 3 dny

TOPlist