Freerapid DownloaderDownload manager.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Freerapid Downloader

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

Neznámý

Počet stažení:

581x   (tento týden: 6x)

Operační systémy:

Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

FreeRapid Downloader vám zajistí stahování více souborů z různých serverů najednou bez zbytečného čekání či zadávání kódů. Tento download manager by neměl chybět v žádném počítači, zvláště pokud se stahování souborů věnujete téměř denně. Každý má v počítači mnoho programů, které mu práci s počítačem a internetem podstatně zjednoduší. Mezi tyto programy se řadí i program pro stahování souborů z kategorie Download manažer. Nevíte o co jde?

Co je download manager?

Možná si myslíte, že programy pro stahování souborů ani nepotřebujete. Možná ne, ale mohou vám výrazně zjednodušit práci na počítači a ušetří vám tak dostatek času, kterého nikdy nemáme nazbyt. Download manažeři jsou softwary (programy, aplikace), které řídí stahování souborů z internetu. V závislosti na konkrétním programu vám umožní upravit využití přenosu, zorganizovat stahování souborů, také mohou obnovit přerušené stahování a zefektivnit stahování velkých souborů. Pokud jste někdy hledali například program pro stahování z webových stránek a chtěli mít přehled v tom co stahujete mohli jste klidně použít některý program pro stahování souborů.

Free download manager ke stažení – FreeRapid Downloader

Programy z kategorie download manažer si můžete stáhnout zdarma. Vyplatí se vám to. Pokud vás často trápí otázka „Jak stahovat více souborů z Ulož to?“ máme pro vás odpověď. Nejlepší Download manager zdarma má název FreeRapid Downloader FreeRapid Downloader download cs je program, který vám umožní stahovat více souborů. Pokud znáte stránku Ulož to určitě víte, že bez kreditu můžete stáhnout jen jeden film, po stažení můžete přejít ke stahování dalšího atp. Tento program vám umožní naplánovat stahování více souborů nejen ze stránky Ulož to, ale i dalších. FreeRapid Downloader zdarma můžete mít ve svém počítači stažen a instalován za chvíli a více se nemusíte při stahování souborů o nic starat. Pokud hledáš program na stahování her zdarma FreeRapid Downloader ti vyhoví i v tomto. Nemusíš mít spoustu programů, které ti stáhnou jen konkrétní soubory. Takže stahuj FreeRapid Downloader zdarma a nemarný čas čekáním, klikáním, nebo přepisováním kódů aby sis vybraný soubor stáhl co nejdříve.

Program stahování z Ulož to

Stránku Ulož to jsme už zmiňovali. Pokud si nechcete zakoupit kredit můžete filmy, zda hudbu stahovat pouze po jednom souboru. Stahování filmů zdarma z Ulož to v tom případě už není pravda a vy za stažení zaplatíte. S programem FreeRapid Downloader zdarma si můžete stáhnout více filmů zdarma a nemusíte přitom čekat než se stáhne jeden soubor, abyste mohli stáhnout další. Totéž platí i pro stahování hudby zdarma z Ulož to. Jednoduše si jen vyberete co chcete stáhnout, odkazy zkopírujete do programu FreeRapid Downloader ao nic se víc nestaráte. Oznam Stahuj downloader určitě nepodceňujte. Vyberte si ten nejlepší Download manager a stahování jakýchkoli souborů vám zabere minimum vašeho času.

FreeRapid Downloader stáhnout (cs)

FreeRapid Downloader zdarma e jednoduchý Java download manažer, který podporuje vícenásobné stahování z různých stránek. Použití tohoto programu je opravdu snadné. Stačí jen vyhledat a kliknout na odkaz FreeRapid Downloader FREE download a po stažení aplikace můžete začít stahovat. Vyberete si soubor o který máte zájem, zkopírujete jeho URL adresu do této aplikace, stisknete tlačítko Start a máte to. Chcete-li stáhnout více souborů přidáte do aplikace URL adres více. Tato aplikace toho ale dokáže mnohem víc, než jen stahovat více souborů z více stránek
  • inteligentní sledování schránky – tuto funkci si určitě v aplikaci zapněte můžete si zvolit kam soubor uložit.
  • nemusíte se na žádné stránky přihlašovat, abyste se dostali k souborům
  • odpadají starosti se zadáváním kódů (CAPTCHA). Někdy ale aplikace může mít problém s tímto kódem, ale nestává se to často. Jednoduše zadáte kód ručně.
  • kontrola souborů ve schránce – pokud již stahovaný soubor máte stažen a chcete ho stahovat znovu aplikace vás na to upozorní.
  • automatická aktualizace – nakolik stránky, odkud se často stahují soubory se mění, může se měnit i způsob stahování. Aktualizace FreeRapid Downloader se těmto změnám přizpůsobuje.

Freerapid Downloader 0.9u4

Nejnovější verzí zmiňované aplikace je FreeRapid Downloader 0.9 konkrétně Freerapid Downloader 0.9u4. Pokud jste si FreeRapid stahovali v minutě, překontrolujte si, zda se vám automaticky aktualizuje a zda používáte nejnovější verzi. Tato verze podporuje více než 200 serverů, takže můžete stahovat nejen z celosvětově známých a populárních stránek, ale iz méně známých. S FreeRapid Downloader zdarma již výzvy jako „Stahuj mp3 zdarma“, nebo „Stahuj mp4 zdarma“ nemusíte obcházet. Stáhne soubory v různých formátech – zip, rar, exe, gif, avi, mp3, mp4, mkv,... S touto verzí si můžete klidně stáhnout hry, filmy, hudbu, nebo obrázky.

FreeRapid Downloader Windows

Pokud používáte operační systém Windows aplikaci FreeRapid Downloader si můžete klidně stáhnout. Nepřekvapí vás žádná omezení a ani problémy při stahování hudby či filmů. Nemusíte ani speciálně vyhledávat
  • FreeRapid Downloader windows xp
  • FreeRapid Downloader Windows Vista
  • FreeRapid Downloader Windows 7
  • FreeRapid Downloader Windows 8
  • FreeRapid Downloader Windows 10
V každé verzi Windows-u budete moci používat všechny funkce tohoto download manažera. Dobře vám jistě poslouží i v mobilním telefonu, hlavně pokud si chcete stáhnout hudbou či hry. Nezapomeňte si ale stáhnout FreeRapid Downloader Android.

FreeRapid Downloader Mac

Pokud dáváte přednost operačnímu systému Mac nemusíte hledat jiné aplikace pro stahování souborů. FreeRapid Downloader je kompatibilní is tímto operačním systémem. Totéž platí i pro další operační systémy. FreeRapid Downloader Linux nebo FreeRapid Downloader Ubuntu – program FreeRapid Downloader zdarma vám bude běžet i na těchto platformách.

Další programy pro hromadné stahování zdarma

FreeRapid Downloader je nejlepší download manager zdarma, ale nemusí každému vyhovovat. Pokud je to i váš případ, můžete se ohlédnout po FreeRapid Downloader alternative, tedy po podobných programech pro stahování souborů.

uTorrent

Ideální náhrada za FreeRapid Downloader zdarma může být program uTorrent, který si můžete stáhnout také zdarma. Je to torrent program, který stáhne také velké soubory. Pokud se rozhodnete pro uTorrent můžete s jeho pomocí stahovat jen soubory, které jsou na torrentových stránkách. Zaručeno máte rychlé stahování. Tento program bude perfektně fungovat v operačních systémech Windows, Mac a také Linux.

JDownloader

Výhodou této aplikace je množství funkcí, které při vícenásobném stahování souborů využijete – nastavení stahování do konkrétní složky či automatické rozbalování stažených souborů. Funguje ve všech systémech podporujících Java programy (Windows, Mac OS nebo Linux)

Internet Download Manager

Jednoduchou manipulaci s Internet Download Manager si rychle oblíbíte. Stahování více souborů najednou, obnovení přerušeného stahování či automatické stahování (stačí zadat pouze URL adresu souboru) jsou funkcemi, které vám usnadní každé stahování. Zároveň máte přehled o tom, co se stáhlo, co se právě stahuje a jak dlouho bude stahování souboru ještě probíhat. Vybrat si nejlepší download manager může být někdy obtížné. Pokud ale často stahujete soubory z různých serverů rozhodně byste to měli zkusit prostřednictvím některé z těchto aplikací.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Freerapid Downloader.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Freerapid Downloader.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Freerapid Downloader?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

další nové programy »

Nové aktualizace

Vnc Viewer 7.5.1

Vzdálený přístup k PC.

Freeware

0 kB

Hook Vpn 1.0

Aplikace.

Freeware

0 kB

Lan Speed ​​Test 3.4

Měření rychlosti přenosu dat.

Freeware

0 kB

Advanced Ip Scanner 2.5.3850

Skenování IP adres / LAN sítí.

Freeware

0 kB

Wifi Sistr 1.0.2678.17860

Sledování kvality Wi-Fi.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Ifb - Facebook Interface 1.0

Facebook na plochu PC.

Freeware

0 kB

Aeroadmin 4.7

Vzdálená správa PC.

Freeware

0 kB

Virtual Router 1.0

Pc program.

Freeware

0 kB

Bluetooth Radar 2.2

Hledání bluetooth.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Teamviewer 15.1.3937

Program TeamViewer vám umožní ovládat svůj, či jiné počítače na dálku. Takovou vzdálenou správu počítače můžete provádět i ze svého mobilního telefonu. Stačí jen mít staženou aplikaci, kterou ani nemusíte instalovat. A přesto bude fungovat.

862

Freeware

Freerapid Downloader

Download manager.

581

Freeware

Internet Download Manager 6.36 build 5

Internet Download Manager je výborným programem, jehož přítomnost ve svém počítači oceníte hlavně pokud rádi stahujete. Mít stažený a instalovaný program pro stahování souborů je další možností jak ušetřit čas a v neposlední řadě i nervy.

449

Freeware

Bluetooth Radar 2.2

Hledání bluetooth.

81

Freeware

Advanced Ip Scanner 2.5.3850

Skenování IP adres / LAN sítí.

60

Freeware

58

Freeware

Aeroadmin 4.7

Vzdálená správa PC.

56

Freeware

Ifb - Facebook Interface 1.0

Facebook na plochu PC.

56

Freeware

Virtual Router 1.0

Pc program.

55

Freeware

Hook Vpn 1.0

Aplikace.

54

Freeware

další programy »logo

9284 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 3 dny

TOPlist