Mpc Home Cinema1.9.7Přehrávač.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Mpc Home Cinema 1.9.7

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

1.9.7

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

mpc-hc.sourceforge.netNeznámý

Počet stažení:

381x   (tento týden: 1x)

Operační systémy:

Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Server 2003

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

MPC Home Cinema nebo Medial Player Classic Home Cinema je program pro přehrávání audio a video souborů. Přehraje nejpoužívanější typy formátů audio i video souborů i bez nutnosti instalace programu. Množství různých programů, které potřebujete k přehrání videa, nebo zvukového souboru můžete nahradit jedním – nejnovější verze MPC Home Cinema nahradí spoustu z nich. Stahuj MPC Home Cinema a uvolni si místo v počítači na množství filmů a hudby.

MPC Home Cinema ke stažení

Media Player Classic Home Cinema ke stažení zdarma můžete mít v počítači i vy. S programem si poradí každý, má přehledné rozhraní a jednoduše se používá. Ať už se rozhodnete v prohlížeči vyhledat výraz MPC Home Cinema download, nebo MPC Cinema Home stáhnout zdarma získáte program, který přehraje množství formátů. Počítačový program bez sebemenších problémů přehraje i běžné Blu-ray disky, DVD a také soubory ve formátech RealMedia a Quick Time. Media Player Classic Home Cinema zdarma je program, který se určitě vyplatí mít v počítači uživatelům, kteří často používají audio a video soubory. Program stačí stáhnout, nevyžaduje instalaci což jeho používání nejen zjednodušuje ale také zrychluje. Žádné vytváření účtu, přihlašování se do systému ani nic jiného v jeho používání nehrozí. MPC Home Cinema stačí jen stáhnout a ihned používat.

MPC Home Cinema Windows / Mac

MPC Home Cinema vám může připomínat starší verzi Windows Media Player. Tento multimediální přehrávač audio a video souborů přehraje i Full HD video na starším počítači. Při přehrávání formátu využívá HD akceleraci grafické karty. MPC Home Cinema Windows download free je nabídka pro uživatele, kteří mají v počítači operační systém Windows. Pokud používáte operační systém Mac tento program pro vás není vhodný. Stáhnout si můžete alternativy k tomuto programu – VLC Media Player nebo program Adobe Flash Player. MPC Home Cinema ke stažení můžete mít i v českém jazyce, což jeho používání ještě více usnadňuje.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Mpc Home Cinema.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Mpc Home Cinema.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Mpc Home Cinema?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

FileBot 5.1.3

Organizace stažených filmů a seriálů

Shareware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Iwisoft Free Video Converter 1.2

Převod audio a video.

Freeware

0 kB

Video Flip And Rotate 1.1.40.1103

Převrácení a otočení videa.

Freeware

0 kB

Ffdiaporama 2.1.2014.0209

Tvorba videa z fotografií.

Freeware

0 kB

Mp4 Video Repair Tool 1.0

Oprava zkažených MP4.

Freeware

0 kB

Free Vob Player 1.0

Přehrávač VOB videa.

Freeware

0 kB

Ulead Videostudio 11

Úprava videa.

Freeware

0 kB

Koyote Free Video Converter 3.2

Převod video formátů.

Freeware

0 kB

Iobit Screen Recorder 1.3.0.331

Snímání činnosti na obrazovce.

Freeware

0 kB

Convert Mov To Avi 1.0

Převod formátů.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Windows Movie Maker

Chcete si z fotografií z dovolené udělat video? S jednoduchým programem pro tvorbu videí Windows Movie Maker to zvládne každý – tvorba, úprava, střih videí a množství efektů, přechodů, zvukových stop a dalších funkcí.

1048

Freeware

Adobe Flash Player 30.0.0.113

Adobe Flash Player od společnosti Adobe je multimediální software, který používají miliony uživatelů internetu. Přehrává audio i video soubory v různých formátech, podporuje různé OS a je standardním doplňkem ve většině prohlížečů.

947

Freeware

Vlc Media Player

VLC Media Player je program pro přehrávání hudby a videa v různých formátech. Funguje téměř na všech známějších platformách a hravě přehraje i poškozené či neúplné soubory.

758

Freeware

K-Lite Mega Codec Pack 15.4.0

K-Lite Codec Pack je balík programů, které jsou potřebné pro kódování a dekódování audio i video souborů v různých formátech. Program je speciálně navržen tak, aby přehrával všechny oblíbené, populární a často používané zvukové i obrazové formáty.

631

Freeware

Mp4 Converter 3.33.0

Převod videa.

445

Freeware

441

Freeware

Macromedia Flash Player 8

Flash přehrávač.

431

Freeware

Sony Vegas Pro 17

Úprava video/audio.

409

Freeware

Mpc Home Cinema 1.9.7

Přehrávač.

381

Freeware

Phototofilm 3.9.2.100

Tvorba videa z fotek.

195

Freeware

další programy »logo

9349 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 4 hodinami