WinrarWinRAR je archivační program pro Microsoft Windows. Možná jednu, o které toho moc nevíte máte i vy – RAR. Víte jak rozbalit RAR nebo ZIP? Pokud se takový soubor nachází i ve vašem počítači víme vám poradit. Jak otevřít soubor RAR a mnoho dalších vám prozradíme nyní.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Winrar

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

Neznámý

Počet stažení:

854x   (tento týden: 6x)

Operační systémy:

Windows

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

WinRAR je aplikace pro otevření souborů s příponou RAR. Možná se takové soubory nacházejí i ve vašem počítači a nevíte co s nimi. Než vám řekneme, jak rozbalit RAR, řekneme vám, co to vlastně je. Soubory s koncovkou RAR obsahují více souborů. Chcete-li například poslat desítky až stovky fotek z dovolené přátelům je dobré je všechny zabalit do jednoho souboru a odeslat ten. V RAR jsou soubory menší (zmenší se jejich velikost) takže celý soubor má podstatně menší velikost než všechny fotky dohromady. Nemusíte se ničeho obávat, po rozbaleném souboru RAR se kvalita fotek ai jejich počet zachová. Abyste si mohli tento soubor otevřít, potřebujete k tomu příslušnou aplikaci. WinRAR cs je jednou z nich.

WinRAR download free

WinRAR zdarma by neměl chybět ve vašem počítači. Dokáže toho opravdu hodně. Umožní vám archivovat soubory vytvořením RAR a ZIP souborů, rychle komprimuje data na menší velikost as jeho pomocí můžete rozbalit množství formátů souborů. Díky němu můžete své soubory šifrovat, skenuje viry a také obnovuje poškozené soubory. WinRAR download free windows 10 je nabídka, která se jen tak neodmítá. S tímto programem můžete také získat místo v disku počítače. Stačí jen sbalit jednotlivé soubory do jednoho. Kliknout na WinRAR download free se určitě vyplatí. Rychle a jednoduše pošlete mailem více souborů a pokud vám přijde mail s tímto souborem rychle jej rozbalíte. Samorozbalování souborů si můžete nastavit v programu. Adresát, kterému posíláte soubor s příponou RAR nemusí mít instalováni tento program. Pokud při vytváření souboru nastavíte samorozbalování, adresátovi se soubor automaticky rozbalí.

Jak rozbalit RAR?

Přišel vám mailem RAR soubor? Rozbalit ho není obtížné. Nejprve potřebujete mít v počítači program na jeho otevření. Nejvhodnější je pokud je RAR free, alespoň na pár dní, abyste zjistili jak se vám s ním pracuje. Rozbalit RAR soubor není obtížné pokud máte ve svém počítači příslušný program (bez něj to nejde). Stačí na soubor kliknout pravým tlačítkem myši a kliknout na ikonu sbalených knih (ikonka WinRAR) „Extrahovat zde“. RAR a ZIP jsou nejpoužívanější formáty komprimovaných souborů. Výhodnější je soubor RAR, který dokáže vytvořit o 8 až 30% menší archiv než ZIP či jiné formáty souborů. Do RAR můžete vložit více souborů.

WinRAR 64 bit

V závislosti na operačním systému si můžete stáhnout také WinRAR 64 bit. Ochrání archiv před poškozením, můžete v něm nastavit samorozbalování archivů (SFX) či si zašifrovat soubor. Poskytuje úplnou podporu souborům RAR a ZIP – otevře je i vytvoří. Rsbalí i soubory CAB, ARJ, LZH, TAG, GZ, ACE, UUE, JAR, ISO, XZ... U nás si můžete stáhnout WinRAR online – jednoduše a rychle. Již za pár vteřin můžete zipovat soubory, nebo rozbalovat RAR. S pomocí jednoho programu otevřete množství různých formátů souborů ai ty nejpoužívanější jako RAR a ZIP. Nemusíte hledat žádné nabídky jako ZIP download zdarma apod. abyste si rozbalili tento soubor. Stačí si jen stáhnout WinRAR a kliknout na WinRAR 64 bit download. Dostanete se k různým typům souborů, uvolníte místo na disku a zároveň budete mít přehled ve svých souborech.

WinRAR 32 bit

WinRAR free máme také ve 32 bitové verzi. Pokud nevíte jak velký máte operační systém doporučujeme vám WinRAR 32 bit download. Maximální velikost archivu, který můžete s WinRAR vytvořit je 8 589 934 591 GB. Starší verze WinRAR tak velké soubory nepodporují. Už jen proto je lepší WinRAR stáhnout zdarma a využít všechny jeho nejnovější funkce a schopnosti. Získat tento program můžete zcela zdarma, s WinRAR freeware můžete udělat ve svém počítači pořádek, aniž byste zaplatili i jen cent. I když je na internetu k dispozici na zkušební dobu, můžete ji používat i po jejím uplynutí. Stačí jen vědět co stáhnout – mezi WinRAR download a WinRAR freeware je přece jen rozdíl.

WinRAR portable

Potřebujete pracovat na počítači doma i v práci? Máte doma víc počítačů? Pro tento případ si můžete stáhnout WinRAR portable. Výhodou je, že není třeba jej stahovat do počítače. Stáhněte a uložte si program na USB a máte ho vždy po ruce. Programy a aplikace portable lze stáhnout na přenosná zařízení a použít je můžete všude, kde budete mít k dispozici počítač. Nejlepší a nejoblíbenější archivační nástroj budete mít stále při sobě připraveni použít jej vždy, když bude potřeba. Možná se vám zdá, že rozbalit RAR online by bylo jednodušší, opak je ale pravdou. Ne vždy se dostanete k celému obsahu souboru. WinRAR download full free a nejlepší program pro archivaci a kompresi souborů může být váš. Využijete ho nejen v práci, ale i doma či při studiu. I při této přenosné verzi si zachovává všechny funkce, žádného omezení se obávat nemusíte.

WinRAR windows

WinRAR – zkratka, kterou byste si měli zapamatovat: Win – Windows a RAR jako Roshal (autor programu) Archive. Je tím nejlepším archivačním programem pro Microsoft Windows. Díky němu můžete vytvořit a také otevřít nejvíce používané formáty souborů RAR a ZIP. U nás si můžete stáhnout WinRAR online. Vyberte si ten správný, WinRAR Windows. Máte-li ve svém počítači nejnovější operační systém od Microsoftu, nainstalujte si kompatibilní program WinRAR free download win 10.

 Winrar mac

Tento archivační program je vytvořen hlavně pro operační systémy Windows, ale jsou také verze, které můžete používat v Mac. WinRAR Mac je aplikace pro příkazovou řádku. I v tomto operačním systému můžete využívat všechny funkce WinRAR – šifrování, vytvářet samorozbalovací archivy, obnova poškozených souborů, rozdělení archivu do jednotlivých svazků,... WinRAR free si nyní můžete nainstalovat i do zařízení s androidem. WinRAR download android je program určený právě pro andorid a nyní jej můžete mít zdarma. Všechny jeho funkce zůstanou i v tomto případě zachovány a vy můžete komprimovat soubory i zde.

WinRAR cs

Program WinRAR si můžete stáhnout v anglickém, českém a slovenském jazyce. Je jen na vás čemu dáváte přednost. WinRAR cz, nebo WinRAR cz . Změnit jazyk již ve staženém programu nelze. Pokud chcete program využívat naplno a nejste jazykově zdatní ujistěte se, že kliknutím na WinRAR download free si stahujete českou verzi. V opačném případě se raději spolehněte na ověřené české stránky a na srozumitelný odkaz WinRAR download cs.

WinRAR stahuj

WinRAR je nejlepší komprimační a archivační program. Vytvoříte s ním soubory RAR a ZIP a rozbalíte množství různých souborů a archivů. Pokud ještě není ve vašem počítači využijte možnosti získat jej zdarma. SWinRAR download full free získáte plnou verzi tohoto programu. Vytvoříte s ním více než 8,5 milionů TB archivy, můžete své soubory šifrovat, archiv rozdělit do menších svazků, vytvořit samorozbalovací archivy a zároveň je chránit před poškozením a mnohem dalšího. Nemusíte dokupovat žádné další aplikace. Pokud máš ve svém mailu přílohu, která má neznámou příponu, pokud neumíš jako rozbalit RAR, či jiný soubor můžeš si WinRAR stáhnout zdarma.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait
K tomuto programu nejsou žádné komentáře.

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Winrar.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Winrar.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Winrar?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

Health Break 1.6

Program na připomínání přestávek u PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Ryujinx Nintendo 1.1.1213

Emulator Nintendo Switch

Freeware

0 kB

RAM Benchmark 1.3

Hodnocení výkonu RAM

Freeware

0 kB

další nové programy »

Nové aktualizace

Installsimple

Tvorba instalačních balíčků.

Freeware

0 kB

Ucheck 5.0.3.0

Automatická aktualizace programů.

Freeware

0 kB

Magnify 10 1.0

Zvětšení obrazovky Windows.

Freeware

0 kB

Geeks3D Furmark 1.37.2.0

Test grafické karty.

Freeware

0 kB

Crystaldiskmark 8.0.4

Měření rychlosti pevného disku.

Freeware

0 kB

Adb Appcontrol 1.8.3

Správa Android aplikací.

Freeware

0 kB

Kioo Media Player 1.13

Multimediální přehrávač.

Freeware

0 kB

Wise Auto Shutdown 1.7.5.94

Automatické vypnutí PC.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Crystaldiskinfo Instalace 9.1.1

Informace o pevném disku PC.

Freeware

0 kB

další aktualizace »Ccleaner 5.76

Nedostatek místa na disku? Načítání trvá příliš dlouho a nakonec se stejně pc zasekne? Stáhněte si program CCleaner zdarma a zapomeňte na tyto problémy.

3750

Freeware

Nero 9.4.12.3

Vypalování.

2325

Freeware

Daemon Tools Lite

DAEMON Tools Lite je velmi oblíbený programem, který využijete při práci s virtuálními CD/DVD disky. Tento nástroj je schopen emulovat téměř všechna chráněná i nechráněná CD nebo DVD.

1800

Freeware

Utorrent

uTorrent je program, se kterým se stahování a vyměňování i velkých dat a souborů stane hračkou. Je jedno jak velký soubor stahujete, kolik lidí ho zároveň s vámi stahuje – uTorrent je k tomu jako stvořený.

1744

Freeware

Čtečka Qr Kódů

QR kódy, stále častěji se s nimi setkáváme všude kolem nás. Vidíme je na každém kroku a ani nevíme co znamenají. Chcete to vede? Stačí pokud máte čtečku QR kódů ve svém mobilu a do tajů QR kódů se rychle dostanete.

1593

Freeware

867

Freeware

Vypínač Pc Na Dobrou Noc

Automatické vypnutí.

856

Freeware

Winrar

WinRAR je archivační program pro Microsoft Windows. Možná jednu, o které toho moc nevíte máte i vy – RAR. Víte jak rozbalit RAR nebo ZIP? Pokud se takový soubor nachází i ve vašem počítači víme vám poradit. Jak otevřít soubor RAR a mnoho dalších vám prozradíme nyní.

854

Freeware

Windows 10

Windows 10 je nejnovější operační systém od společnosti Microsoft. Můžete si jej stáhnout a používat ve stolních počítačích, noteboocích, tabletech, mobilních telefonech, v hracích konzolích a pod. Oproti předchozím verzím nejnovější Windows 10 vyniká hlavně tím, že vám v počítači zabere málo mie.

762

Freeware

Generátor Qr Code

EAN či QR - pokud nevíte jak na malou plochu umístit množství informací zkuste to s QR kódem. Pomocí generátoru QR kódů si jej můžete vytvořit a vložit do něj vše co potřebujete – od textu, přes hesla až po osobní či platební údaje vše.

701

Freeware

další programy »logo

9286 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 2 dny

TOPlist