Opera64.0.3417.54Prohlížeč Opera je jedním z oblíbených internetových prohlížečů na světě. Množství funkcí, neustálá inovace, vylepšování a pečlivé testování dostaly Operu do povědomí milionů uživatelů internetu.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu Opera 64.0.3417.54

Licence:

Freeware

Licence:

Freeware

Číslo verze:

64.0.3417.54

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

Web programu:

Neznámý

Počet stažení:

805x   (tento týden: 3x)

Operační systémy:

Windows, Mac

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

Prohlížeč Opera je jedním z oblíbených internetových prohlížečů na světě. Množství funkcí, neustálá inovace, vylepšování a pečlivé testování dostaly Operu do povědomí milionů uživatelů internetu. Každý z nás dává přednost konkrétnímu prohlížeči z jistého vlastního důvodu. Chcete-li surfovat po internetu potřebujete jej. Webový prohlížeč Opera si získal mnoho uživatelů, kteří na něj nedají dopustit. O svých kladech možná přesvědčí i vás.

Opera prohlížeč

Internetový prohlížeč Opera je jedním z často používaných a možná jste se i vy rozhodovali mezi Operou a jiným prohlížečem. Ti, kdo dali přednost jinému se nyní dozvědí o co přišli. Opera je multiplatformový balík aplikací, který kromě prohlížeče obsahuje také adresář, správce stahování, klienta elektronické pošty, diskusních skupin a také BitTorrent síť a mnoho dalšího. Nejnovější Opera prohlížeč navíc obsahuje i blokovač reklam, který jistě všichni ocení. Ve srovnání s jinými prohlížeči je Opera nejrychlejším internetovým prohlížečem. Zabírá málo místa v paměti počítače, takže se často používá i v mobilních zařízeních. Na jejím vývoji neustále pracuje společnost Opera Software, jejímž obchodním partnerem je i společnost Adobe.

Opera download cs

Opera ke stažení – neváhejte a vidíte-li tuto nabídku využijte ji. Lepší možností může být už jen Opera Sk. Webový prohlížeč tak získáte v českém jazyce a nemusíte se obávat jazykové bariéry. Jednoduché ovládání a rychlé načítání webových stránek je přece to co všichni chceme. Od verze Opera 8:50 a výše vás během surfování na internetu nebudou rušit ani reklamy, kterých bychom se rádi zbavili všichni. Klepnout na nabídku Opera prohlížeč download můžete kdykoli budete chtít. Společnost pouští na trh jen ověřené a testované verze, takže se žádných komplikací obávat nemusíte. Prohlížeč Opera se drží standardů WC3. Těchto standardů se ale nedrží všechny webové stránky. Z tohoto důvodu může při odvařování některých stránek nastat problém. Rozhodně není chyba v prohlížeči, ale ve webové stránce. Pokud máte starší verzi určitě jste si toho už všimli. Neměňte prohlížeč, klepněte na Opera stáhnout zdarma. V novějších verzích se podpora standardů zlepšila.

Opera Chrome Windows

Možná se to ani netušili, ale Opera a Google Chrome mají stejný základ. V roce 1995 se však tyto internetové prohlížeče oddělily a každý šel svou cestou. To je jeden z důvodů, proč Stejně jako Chrome i webový prohlížeč Opera je kompatibilní s různými operačními systémy – Windows nevyjímaje. Chcete-li k surfování po internetu využívat prohlížeč Opera můžete si jej klidně stáhnout - Opera Windows XP, Opera Windows 7, Opera Windows 10. Takže neváhejte a klidně klikněte na odkaz Opera stahuj. Tento nejrychlejší prohlížeč může být také ve vašem počítači nebo mobilním zařízení.

Opera Mac

I uživatelé operačních systémů Mac si mohou prohlížeč Opera stáhnout zdarma. Součástí tohoto browseru je i blokování reklam, režim šetření baterie či bezplatná síť VPN, která vám zajistí dostatek soukromí a anonymitu na internetu. Prohlížet si můžete upravit tak, aby vyhovoval vašim potřebám a obohatit jej o další „Opera apps“ – aplikace, díky kterým se práce v prohlížeči stane ještě lepší. Tyto funkce můžete ovšem využívat i v jiných operačních systémech – Windows či Linux. Pokud hledáte prohlížeč Opera Ubuntu můžete si jej stáhnout ainstalovat. Jelikož používá stejný základ jako Chrome bude fungovat stejně dobře se všemi funkcemi. Stačí, když si stáhnete nejnovější verzi New Opera download a můžete využívat vše co nabízí.

Opera mini

Internetový prohlížet Opera si můžete stáhnout také do mobilního telefonu či jiných mobilních zařízení. Nyní máte možnost vyhledat a kliknout na Opera mini stáhnout. Jelikož zabírá minimum místa v paměti budete se moci těšit z rychlého vyhledávání a načítání webových stránek. Najdete v něm funkci soukromého vyhledávání – nikdo, kdo se dostane k vašemu telefonu nezjistí, co jste hledali. A pokud chodíte s mobilem i do postele určitě využijete noční režim. Můžete si upravit jas a barevnou škálu stránek. Pozor nejde o stejný režim jako je Dark Mode. V aplikaci Opera Dark Mode nemůžete upravovat jas obrazovky.

Opera Portable

Prohlížeč Opera si můžete stáhnout v různých verzích. Proto dříve než začnete hledat výraz Opera ke stažení či dříve než kliknete na Opera stáhnout zdarma ujistěte se, že daná verze je vhodná pro váš operační systém. Ideální verzí je Opera Portable, tedy přenosná verze. Webový prohlížeč si můžete stáhnout na USB či disk a použít jej vždy když budete potřebovat. Výhodou této verze je, že ji můžete stáhnout doma a používat kdekoli jinde, kde budete mít přístup k počítači. Zároveň si můžete takto stáhnout prohlížeč Opera a také další internetové prohlížeče a porovnat se kterým se vám pracuje nejlépe.

Opera addons

Internetový prohlížeč Opera má mnoho doplňků, které si můžete stáhnout z internetu. Stačí jen navštívit Opera web store či jednodušší Opera store a vybrat si aplikaci, která vám práci s prohlížečem zjednoduší. Opera Dark Mode je aplikace, která omezí modré světlo vycházející z obrazovky počítače. Tímto omezením se nenaruší rytmus bdění a spánku a vy se budete moci i přes práci na počítači večer v noci klidně a plnohodnotně vyspat. Opera remote desktop , zda vzdálená obrazovka vám umožní přístup k vašemu počítači iz jiného počítače. Rozšířit prohlížeč můžete o množství aplikací. Opera doplňky obohatí prohlížeč as jejich pomocí si jej můžete přizpůsobit svým nárokům a požadavkům. Ať už si stáhnete nejnovější Opera prohlížeč do počítače, nebo se rozhodnete pro verzi do mobilních telefonů vždy máte možnost si jej přizpůsobit. Opera Extensions – tedy rozšíření naleznete v nabídce prohlížeče v části Spravovat rozšíření. V této části můžete spravovat doplňky – povolit, zakázat nebo je odinstalovat. Právě takto si nejjednodušeji a nejrychleji přizpůsobíte prohlížeč Opera svým požadavkům a nárokům.

Opera update

Opera se aktualizuje automaticky. Pokud jste si ji již stáhli a používáte ji, aktualizuje se vždy když bude k dispozici nejnovější aktualizace. Protože společnost Opera Software vypouští pouze otestované verze nemusíte se obávat dalších úprav či oprav vámi stažené verze. Bez obav si tak můžete prohlížeč Opera stáhnout zdarma. Jelikož se ale ve světě internetu může vždy něco zpozdit či pokazit můžete si zjistit jakou verzi prohlížeče používáte a případně ji aktualizovat – Opera update. Ušetří vám to čas, který byste jinak věnovali hledání a klikání na výraz new Opera download. Klikněte na hlavní nabídku prohlížeče a vyberte okénko O programu. Otevře se vám okénko s informacemi o prohlížeči a také číslo verze. Pokud váš prohlížeč Opera není aktuální klikněte na políčko O společnosti a webový prohlížeč se automaticky aktualizuje.

Opera mobile

Spolehlivost a rychlost, kterou je Opera známá můžete používat i v mobilních zařízeních. Opera mini byla první verzí prohlížeče do mobilních telefonů. Pokud hledáte Opera Android můžete klidně po ní sáhnout. Stále se na jejím vylepšení pracuje a nyní si můžete Opera mini stáhnout do svého androidu. Opera mini byla delší dobu jedinou mobilní verzí prohlížeče. Její nevýhodou bylo jen to, že byla vhodná jen pro operační systém Android. Společnost ale nenechala na sebe dlouho čekat ai majitelé iPhonů si přijdou na své. Opera iOS existuje – Opera Touch.

Opera flags

Máte-li zájem vyzkoušet nové funkce a zúčastnit se testování nových verzí prohlížeče Opera můžete. Stačí si jen stáhnout jednu z dvou verzí. Získáte tak verzi, která obsahuje funkce, které má v plánu společnosti dostat na trh, případně je testuje, vyvíjí a neustále na nich pracuje. Obě verze Pokud rádi experimentujete stáhněte si verzi prohlížeč Opera Developer. V ní naleznete funkce, které se právě vyvíjejí a pracuje se na nich. Ne všechny se i svého zveřejnění dočkají. Nevýhodou tohoto typu prohlížeče je jeho nestabilnost a nejednou vám může celý padnout. Chcete-li vědět jaká vylepšení bude mít následující verze stáhněte si Opera Beta. Jedná se o zkušební verzi každého nového prohlížeče těsně předtím než se dostane na veřejnost a označí se jako nejnovější Opera prohlížeč.

Další internetové prohlížeče

Mezi další známé a populární internetové prohlížeče patří:

Google Chrome

Inteligentní a rychlý webový prohlížeč používají miliony uživatelů. Automaticky vás chrání před hrozbami, nebezpečnými weby a phishingem. Je kompatibilní se všemi operačními systémy (Windows, Mac, Linux, ...) a můžete si jej stáhnout i do mobilních zařízení. Google Chrome a prohlížeč Opera mají stejný začátek. Po roce společného vývoje se tyto dva prohlížeče oddělily a každý šel svou cestou.

Mozilla Firefox

Grafický multiplatformový internetový prohlížeč, který si můžete stáhnout – jde o software a funguje v operačních systémech Windows, Mac, Linux. Nabízí rychlé, bezpečné a efektivní surfování po internetu. Stažené soubory se automaticky ukládají na plochu, umožňuje instalaci dalších rozšíření, přidání nových tlačítek či blokování reklamy.

Safari

Konkurence Microsoftu, společnost Apple Inc. se může pochlubit oblíbeným webovým prohlížečem Safari, který je ideální volbou pokud máte operační systém Mac, nebo potřebujete prohlížeč do svého iPadu či iPhonu. Můžete jej používat i pokud máte operační systém Windows.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu Opera.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu Opera.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu Opera?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

další nové programy »

Nové aktualizace

Panda Free Vpn 15.05.00

Anonymní prohlížeč webu.

Freeware

0 kB

Armada Browser 1.11

Jednoduchý internetový prohlížeč.

Freeware

0 kB

Maxthon 5.2.7.5000

Internetový prohlížeč.

Freeware

0 kB

Seamonkey 2.53.9

Internetový prohlížeč.

Freeware

0 kB

Chromium 96.0.4666

Rychlý internetový prohlížeč.

Freeware

0 kB

Mustang Browser 1.1.39.99

Internetový prohlížeč bez reklam.

Freeware

0 kB

Brave 0.22.669.0

Internetový prohlížeč.

Freeware

0 kB

Internet Explorer 10 10

Internetový prohlížeč.

Freeware

0 kB

Tor 10.0.8

Bezpečný prohlížeč.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

další aktualizace »Opera 64.0.3417.54

Prohlížeč Opera je jedním z oblíbených internetových prohlížečů na světě. Množství funkcí, neustálá inovace, vylepšování a pečlivé testování dostaly Operu do povědomí milionů uživatelů internetu.

805

Freeware

771

Freeware

Mozilla Firefox 69.0.0

Spolehlivý, rychlý a flexibilní webový prohlížeč Mozilla Firefox se stále drží na předních příčkách v oblíbenosti prohlížečů. Bezpečnost, ochrana a možnost přizpůsobení nejsou jedinými vlastnostmi, pro které tam stále zůstává.

496

Freeware

Brave 0.22.669.0

Internetový prohlížeč.

237

Freeware

Safari 5.1.7

Safari je známý internetový prohlížeč od Appple, který si nyní můžete stáhnout také do počítačů s operačním systémem Windows.

185

Freeware

Chromium 96.0.4666

Rychlý internetový prohlížeč.

144

Freeware

Panda Free Vpn 15.05.00

Anonymní prohlížeč webu.

142

Freeware

135

Freeware

Internet Explorer 10 10

Internetový prohlížeč.

131

Freeware

Mustang Browser 1.1.39.99

Internetový prohlížeč bez reklam.

124

Freeware

další programy »logo

9349 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 4 hodinami