obchod.mokry.cz (pl, sk) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (pl, sk) s programy v elektronické podobě
reklama
STUDNA PLNÁ SOFTWARE Pondělí, 24. září 2018, 21:51, svátek má Jaromír, zítra Zlata
Hledání:
 
rozšířené hledání
KATALOG SOFTWARE
studna.cz: multimedia & grafika: katalogy souborů a medií: az cd-d
kupte si
Atelier Web Remote Commander 10.5.0

cena: od 2 832 Kč

Atelier Web Remote Commander (AWRC) vám umožní úplný, vzdálený přístup k počítačům se systémy Windows. Na vzdáleném PC není nutno instalovat žádný software, potřebný je jen přístup k účtu administrátora. Program nabízí širokou ...
rss kanál
RSS kanál našeho serveru
přidejte software
Napsali jste nějaký software? Přidejte ho k nám do studny.
 
Použijte k tomu odkaz přidat/aktualizovat software.
naše ikonka
Libí se vám naše stránky a máte svůj web?
Umístěte naší ikonku s odkazem na tento web na vaše stránky.

AZ CD-D 1.5.4 build 7
hodnocení: ,
AZ CD-D 1.5.4 build 7
stáhnout software (3904kB)
staženo: 2008x
verze: 1.5.4 build 7 (10.6.2009)
os: ME/NT/2000/XP/2003/Vista
licence: freeware
info: AZ Počítačové systémy
autor: info@azcd-d.tk
hodnocení: 4.00 (15 hlasů)
 


kliknutím zvětšit
Evidence CD a DVD s možností tisku, filtrování, vyhledávání, importu z ČSFD a exportu dat.

AZ CD-D je navrženo tak, aby mohlo katalogizovat jakékoliv druhy CD a DVD. Tuto možnost programu zajišťuje rozdělení položek v databázi na dvě části. Ta první je stejná pro každý záznam a obsahuje základní informace o záznamu jako např. jméno, počet disků, hlavní položka, typ CD nebo DVD a mnoho dalších. Druhá část je volitelná a uživatel si může pomocí šablon vytvořit a 10 vlastních položek pro určitý druh CD nebo DVD, které mu pomohou zvýšit přehled informací o daném záznamu a umožní tak katalogizovat různé druhy CD a DVD (např. hudební, filmové, herní, zálohovací, ...)

AZ CD-D umožňuje pracovat s programem na jednom PC více lidem díky uživatelským profilům. Každý profil má svou databázi a své nastavení. Nemůže se tak stát, že byste zapsali do databáze někoho jiného. Profily mohou být chráněny heslem.

AZ CD-D se snaží uživatelům zjednodušit zápis údajů do databáze, proto nabízí možnost importu dat do databáze. Importovat údaje můžete z internetové databáze ČSFD, ale také z jiné databáze programu AZ CD-D. Databázi můžete tisknout (máte na výběr několik možností nastavení tisku), nebo ji můžete exportovat do formátu HTML. Můžete si vybrat mezi dvěma zcela odlišnými způsoby exportu. Dále si můžete také upravit vzhled výsledné HTML stránky a rozhodnout se, co všechno budete exportovat. Ke každému záznamu si můžete přidat neomezený počet obalů, které poté můžete tisknout nebo je společně s databází exportovat do HTML. V případě, že potřebujete pracovat jen s určitou skupinou CD/DVD, AZ CD-D umí databázi přefiltrovat podle širokého množství parametrů.

V AZ CD-D je i druhá databáze, která slouží k evidenci lidí, kterým půjčujete svá CD a DVD. Aplikace také podporuje automatické ukládání a zálohování databáze v časových limitech, které si může nastavit uživatel sám. Díky automatickým aktualizacím nemusí uživatel hlídat, zda vyšla nová verze programu. Samotný průběh aktualizace je také zcela automatický a uživatel při něm nemusí nic dělat.
---
AZ Počítačové systémy
reklama
diskuze: az cd-d 1.5.4 build 7
názor autor datum
AZ CD-Dpepola05.09.2010, 14:50:22

zobrazit vše přidat názor
novinky v této sekci
nejstahovanější v sekci
nejkupovanější
naposledy v této sekci
spider ccbot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)