obchod.mokry.cz (pl, sk) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (pl, sk) s programy v elektronické podobě
reklama
STUDNA PLNÁ SOFTWARE Sobota, 25. března 2023, 18:15, svátek má Marián, zítra Emanuel
Hledání:
 
rozšířené hledání
KATALOG SOFTWARE
studna.cz: komunikační a informační software: on-line komunikace (chat): viber na pc (viber desktop)
kupte si
Infix PDF Editor 7.5.1

cena: ---

Díky programu Infix PDF Editor nyní můžete editovat PDF dokumenty podobně jako textové dokumenty v běžném textovém editoru, aniž byste nejdříve museli provádět jejich konverzi do jiného formátu a riskovat tak ztrátu původního rozvržení textu, snímků ...
rss kanál
RSS kanál našeho serveru
přidejte software
Napsali jste nějaký software? Přidejte ho k nám do studny.
 
Použijte k tomu odkaz přidat/aktualizovat software.
naše ikonka
Libí se vám naše stránky a máte svůj web?
Umístěte naší ikonku s odkazem na tento web na vaše stránky.

VIBER na PC (Viber desktop) 3.0
hodnocení: ,
VIBER na PC (Viber desktop) 3.0
stáhnout software (0kB)
staženo: 50x
verze: 3.0 (22.8.2022)
os: Vista/7/8/10
licence: freeware
info: https://www.viber.com/
hodnocení: 5.00 (1 hlas)
 

Jedna z nejlepších aplikací v kategorii online komunikací má název Viber. Používá ji téměř miliarda spokojených uživatelů nejen v mobilních telefonech, ale také ve svých počítačích. Přidejte se k nm a užívejte si bezplatnou komunikaci.

Viber je aplikace, se kterou jste se setkali určitě u mobilních telefonů. I když se nejčastěji používá právě v mobilech můžete ji mít nyní i v počítačích. Viber aplikace zajišťuje bezplatnou komunikaci (chatování nebo volání) mezi osobami, které mají tento program stažen ve svých zařízeních.

Viber Messenger

Viber Messenger je komunikační aplikace, jejímž prostřednictvím můžete telefonovat, posílat si fotky, obrázky, videa nebo zprávy. Jednoduchá instalace, přehledné rozhraní a snadné používání jsou pro aplikaci Viber samozřejmostí.

I když je tento program všeobecně znám jako aplikace vhodná do mobilních telefonů, můžete si nyní Viber do počítače stáhnout a instalovat zcela zdarma a využívat všechny její funkce.

Jedinou podmínkou plnohodnotného užívání Viber na PC je mít ji instalovanou ve svém mobilním telefonu. Je totiž vázána na telefonní číslo.

Viber pro PC

Pokud hledáte vhodný program, který by vám umožnil bezplatně a tedy zcela zdarma komunikovat s přáteli čtěte dál. Komunikace přes internet není ničím novým. Existuje spousta aplikací, které vám to umožní, například messenger pro PC. Nejznámější a nejpoužívanější je ale Viber, čti Vajber aplikace.

Nejčastěji ji mají lidé instalovanou v mobilních telefonech ao možnosti stáhnout si ji do počítače ani netuší. Stačí jen vědět, co hledat a stáhnout do počítače. Velkou výhodou je, že si můžete Viber stáhnout zdarma a platí to i pro počítačovou verzi. Viber na PC vám umožní online komunikaci s kýmkoli kdo ji má také.

Viber do počítače, jeho stažení a instalace vám zaberou jen chvilku vašeho času, ale ušetří vám ho hodně. Komunikace online už nemusí probíhat jen přes messenger, ale také přes aplikaci Viber.

Viber PC download

Viber aplikace se váže na telefonní číslo vašeho mobilu. Musíte ji mít nejprve v mobilu a až následně můžete přistoupit k vyťukání do prohlížeče Viber PC free download. Chcete-li mít tento program v českém jazyce hledejte Viber SK.

Stažení této aplikace je opravdu snadné. Stačí jen kliknout na Viber PC stáhnout a pár vteřin počkat než se stáhne. Je důležité abyste si stáhli počítačovou verzi tohoto programu, jinak vám aplikace nepůjde.

Viber pro PC zdarma si můžete stáhnout kdykoli a propojit tuto aplikaci se stejnojmenným programem ve svém mobilním telefonu. Jak na to vám povíme v dalším odstavci.

Viber PC instalace

Viber aplikace se váže na telefonní číslo vašeho mobilu. Musíte ji mít nejprve v mobilu a až následně můžete přistoupit k vyhledávání Viber PC free download. Při přihlašování se do svého účtu budete potřebovat aktivační kód, který vám přijde na váš mobil.

Stáhnout Viber pro PC můžete také zde. Máte-li tuto aplikaci v mobilním telefonu jistě víte, že je třeba po stažení ji instalovat. Nainstalovat Viber do PC je snadné a rychlé, zabere vám to jen pár minut (vteřin).

Stačí jen povolit její instalování a následně pokračovat podle toho co od vás aplikace bude chtít. Nemusíte se obávat jazykové bariéry, stažením Viber SK získáte program v českém jazyce.

Viber přihlášení

Během instalace dostanete otázku ať už máte Viber ve svém mobilním telefonu. Odklikněte „Ano“ (nebo Yes – pokud jste si stáhli anglickou verzi) a následně zadáte do políčka své telefonní číslo (is předvolbou země – pokud ji aplikace sama nenapsala).

Na mobilní telefon vám přijde sms-ka s kódem, který je třeba přepsat do PC. Jakmile jej aplikace rozpozná máte aplikaci nainstalovanou a spuštěnou a nic vám nebrání v používání - Viber chat, posílání zpráv, telefonování, videohovory atp. Komunikace online mezi vámi a vašimi přáteli nyní nemusí probíhat jen přes mobilní telefon.

Pokud přemýšlíte nad tím jak funguje Viber na počítači odpověď je jednoduchá – jednoduše. Kontakty z aplikace v mobilním telefonu se zkopírují do počítače. Rozhraní aplikace Viber na PC se podobá rozhraní Skype. Komunikovat na něm můžete stejně jako na mobilním telefonu.

Viber PC Windows

Viber messenger deskopt, nebo pracovní prostředí aplikace vám umožní komunikovat s kýmkoli na světě zcela zdarma. Posílání zpráv, chatování, vytváření chatovacích skupin, posílání obrázků či videí – nejnovější verze Viber to vše zvládne. Navíc, za malý, téměř symbolický poplatek můžete prostřednictvím ní vlat na stávající telefonní čísla v desítkách zemích.

Tuto aplikaci můžete získat ve více verzích. Pokud navštívíte Google Play můžete si stáhnout Viber Chrome, pokud zavítáte do obchodu Microsoft můžete si stáhnout

  • Viber PC Windows xp
  • Viber PC Windows 7
  • Viber PC Windows 10

Stažení, instalace a také používání Viber aplikace je u každé verze stejné. V každé z nich je stejnérozhraní a nemusíte se obávat žádných překvapení.

Viber PC online

Jedinou podmínkou k tomu, aby vám Viber aplikace fungovala je připojení k internetu. Ať už to bude prostřednictvím domácí sítě, veřejně dostupné Wi-Fi sítě nebo přes mobilní data je jen na vás. Viber PC online vám ušetří spoustu minut a SMS zpráv, které byste jinak minuli kdybyste s rodinou či přáteli komunikovali přes mobil. Nemusíte být přihlášen na Facebooku, nebo si do počítače stahovat Messenger, či jinou komunikační aplikaci.

Pokud už máš tuto aplikaci v mobilním telefonu tak není třeba nad možností Viber pro PC zdarma dlouho přemýšlet. Čím dříve Viber pro PC stahuj! ... a užívej si nerušenou debatu s rodinou, přáteli či kolegy z práce. Nemusíš odbíhat z počítače k mobilnímu telefonu vždy když pípne přijatá zpráva. Klidně si ji můžeš přečíst, ai na ni odpovědět přes Viber na PC.

 

reklama
diskuze: viber na pc (viber desktop) 3.0
názor autor datum
zatím není přidán žádný názor k programu

zobrazit vše přidat názor
novinky v této sekci
nejstahovanější v sekci
nejkupovanější
naposledy v této sekci
spider ccbot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)