obchod.mokry.cz (pl, sk) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (pl, sk) s programy v elektronické podobě
reklama
STUDNA PLNÁ SOFTWARE Sobota, 23. září 2023, 13:42, svátek má Berta, zítra Jaromír
Hledání:
 
rozšířené hledání
KATALOG SOFTWARE
studna.cz: komunikační a informační software: správci kontaktů: jazzman crm
kupte si
Radmin Remote Control 3.5.2.1

cena: ---

Radmin je jeden z nejrychlejších a nejjednodušších programů pro přístup a práci na vzdáleném počítači připojeném k internetu nebo LAN. Představuje kompletní řešení se všemi klíčovými funkcemi jako jsou vzdálené ovládání, transfer souborů, NT ...
rss kanál
RSS kanál našeho serveru
přidejte software
Napsali jste nějaký software? Přidejte ho k nám do studny.
 
Použijte k tomu odkaz přidat/aktualizovat software.
naše ikonka
Libí se vám naše stránky a máte svůj web?
Umístěte naší ikonku s odkazem na tento web na vaše stránky.

Jazzman CRM 3-6-002
hodnocení: ,
Jazzman CRM 3-6-002
stáhnout software (8500kB)
staženo: 240x
verze: 3-6-002 (16.11.2012)
os: 2000/XP/2003/Vista/2008/7/8
licence: trialware
cena: 13500 Kč
info: Václav Petřík - JAZZWARE.CZ
hodnocení: 5.00 (2 hlasy)
 


kliknutím zvětšit
Program Jazzman CRM je systém, který výrazně usnadňuje přehled ve vztazích s obchodními partnery. Díky tomu mají uživatelé lepší informace o jednotlivých zakázkách a obchodních případech.
Aplikace obsahuje v první řadě koplexní systém evidence jednotlivých objektů vstupujících do obchodních vztahů
(firmy, provozovny, kontaktní osoby, telefonní a faxová čísla, e-mailové adresy, www stránky, ...). Firmy lze prakticky neomezeně segmentovat do uživatelsky definovaných kategorií, což následně výrazně zjednodušuje vytváření výběrů pro různé marketingové úlohy (rozesílání zpravodajů, telemarketing, ...).
Agendy evidence událostí obsahují informace, které se týkají komunikace s jednotlivými obchodními partnery
(telefonní hovory, schůzky a jednání). Lze definovat i tzv. uživatelské události (typ definovaný uživatelem), které mohou lépe postihovat skutečnost v obchodním styku s partnery (např. úkol pro zaměstnance, servisní výjezd, zápůjčka produktu, ...). Ke každé události lze přiřazovat její stav, který následně může znamenat úkol jiného uživatele.
Systém podporuje centrální ukládání a správu dokumentů, které souvisí s danými obchodními případy. Zde jde zejména o soubory vytvořené elektronickou cestou (textové dokumenty, soubory s tabulkami, obrázky, ...), ale i soubory, které mohou být digitalizovány následně z důvodu archivace nebo snadného sdílení (faxy, dopisy, nabídky, ...).
Aplikace umožňuje načítání vybraného segmentu e-mailů z klientských MS Outlooků do společného úložiště. Tato vlastnost velmi zjednodušuje informovanost uživatelů o komunikaci v rámci daných obchodních případů a výrazně usnadňuje zastupitelnost jednotlivých osob v rámci firmy.
Pro okamžité zobrazování souhrnu základních aktuálních informací ze systému lze využit "aktivní plochu". Tato plocha je libovolně konfigurovatelná a každý uživatel má na ní pouze ty informace, které jsou pro něj v rámci daných pracovních kompetencí a povinností důležité.
Aplikace obsahuje podporu hromadné komunikace (rozesílání obchodních sdělení e-mailem, tisk adresních štítků, ...). Samozřejmostí jsou funkce umožňující zobrazení osob, u nichž na daný den připadají narozeniny nebo svátek. Pokud se ve firmě nachází potřebná data v jiné databázi, je možné vytvořit datová napojení, která umožní jejich zpřístupnění uživatelům v rámci systému Jazzman CRM.
K dispozici je také plná synchronizace dat adresáře s ekonomickým systémem Pohoda a export kontaktů do aplikace MS Outlook.
---
Václav Petřík - JAZZWARE.CZ
reklama
diskuze: jazzman crm 3-6-002
názor autor datum
zatím není přidán žádný názor k programu

zobrazit vše přidat názor
novinky v této sekci
nejstahovanější v sekci
nejkupovanější
naposledy v této sekci
spider ccbot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)