obchod.mokry.cz (pl, sk) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (pl, sk) s programy v elektronické podobě
reklama
STUDNA PLNÁ SOFTWARE Čtvrtek, 1. června 2023, 18:57, svátek má Laura, zítra Jarmil
Hledání:
 
rozšířené hledání
KATALOG SOFTWARE
studna.cz: aplikace pro kancelář nebo domácnost: vedení účetnictví a financí: hotelový systém hotelwin
kupte si
Save Message 2.60.1

cena: ---

Save Message je akce pro InboxRULES, která umožňuje automatické uložení emailů a/nebo jejich příloh do zvolené složky na lokálním nebo síťovém disku. Uložení probíhá v okamžiku doručení zprávy do poštovního klienta MS Outlook nebo poštovní schránky ...
rss kanál
RSS kanál našeho serveru
přidejte software
Napsali jste nějaký software? Přidejte ho k nám do studny.
 
Použijte k tomu odkaz přidat/aktualizovat software.
naše ikonka
Libí se vám naše stránky a máte svůj web?
Umístěte naší ikonku s odkazem na tento web na vaše stránky.

Hotelový systém HotelWin 2.4 Start
hodnocení: ,
Hotelový systém HotelWin 2.4 Start
stáhnout software (3800kB)
staženo: 4714x
verze: 2.4 Start (31.7.2015)
os: NT/2000/XP/2003/Vista/2008/7/
8/2012/10
licence: freeware
info: Ing. Vladimír Jehlička
hodnocení: 4.90 (15 hlasů)
 


kliknutím zvětšit
je samostatný recepční software – hotelový systém s fakturací a pokladnou určený pro ubytovací zařízení libovolné velikosti snadno intuitivně ovladatelný bez potřeby školení.

Grafický kalendářový ubytovací plán poskytuje okamžitou názornou informaci o obsazenosti hotelu. Přehledně po jednotlivých dnech a pokojích (lůžcích) o rezervacích, ubytovaných hostech a ukončených ubytováních v rozsahu, barvách stavů a velikosti buněk (datum x pokoj), které si sami můžete nastavit. Veškerou činnost recepce můžete provádět z tohoto grafického kalendářového plánu, kde klikem na volný pokoj ve sloupci kalendářního dne se zapisuje nová rezervace nebo přímo ubytování nového hosta. Klikem na obsazený pokoj se jménem otevřete kartu tohoto hosta. Karta hosta je současně jeho účtenkou na kterou vybíráte jednotlivé služby ubytovací a ostatní (např. parkování, půjčení sportovních potřeb, místní poplatky apod.), které si v cenících nastavíte. Z karty hosta si také jen zmáčknutím tlačítka vytvoříte fakturu – účtenku z dosud nefakturovaných čerpaných služeb za hosta nebo celou firmu / skupinu a popřípadě pokladní doklad (stvrzenku). Jen změnou stavu na kartě hosta změníte rezervaci na ubytovaného hosta a ukončíte ubytování. Hosta zapíšete jen jednou a už jej dále nikam nepřepisujete…

Všechny záznamy v grafickém kalendářovém plánu a kartách hostů jsou současně záznamy v knize hostů se všemi náležitostmi, kde je navíc mnoho možností výběrů, třídění a tisků.

Vedle toho jsou další výpisy o ubytování, čerpání jednotlivých služeb, statistiky obsazenosti a kapacitního vytížení, denní plán nástupů a ukončení ubytování - přehled o všech nástupech i na základě rezervací a ukončených ubytováních.

Program je postaven tak, aby byl rychlý i při velkém objemu dat – máte stále přehled o všech hostech od začátku používání tohoto programu bez omezení rychlosti zpracování.

Všechny evidence lze exportovat do xls. Import rezervací zadaných na internetu. Podrobná dokumentace formou windows nápovědy nebo manuálu v pdf. Lze spojit s účetní program AdmWin a vytvořit tak ucelený ekonomický hotelový systém.
StartVerze HotelWin – je omezena jen počtem záznamů - 100 záznamů v knize hostů v součtu s fakturami. Pořízením plné verze lze v zapsaných datech pokračovat dál.

---
Ing. Vladimír Jehlička

reklama
diskuze: hotelový systém hotelwin 2.4 start
názor autor datum
zatím není přidán žádný názor k programu

zobrazit vše přidat názor
novinky v této sekci
nejstahovanější v sekci
nejkupovanější
naposledy v této sekci
spider ccbot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)