eWay-CRM®3.5.17.54eWay-CRM® je informační systém, zasazený přímo do aplikace Microsoft Outlook.

Hodnocení

(4 - 0 x)

Jak hodnotit

Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali.

Parametry programu eWay-CRM® 3.5.17.54

Licence:

Freeware (pro nekomerční účely)

Číslo verze:

3.5.17.54

Instaluje se:

Ano

Podporované jazyky:

Jiný než čeština

Velikost:

0 kB

Aktualizováno:

Autor:

eWay System s.r.o.

Web programu:

http://eway-crm.czNeznámý

Počet stažení:

66x   (tento týden: 2x)

Operační systémy:

XP/2003/Vista/7/x64

Popis Obrázky (1) Diskuze (0) Další verze (0)

eWay-CRM® je informační systém, zasazený přímo do aplikace Microsoft Outlook. Je určený pro všechny firmy, které chtějí efektivněji řídit svůj obchod a následnou realizaci projektů/zakázek. OBCHODNÍ AKTIVITY POD KONTROLOU - Vždy aktuální informace o tom, kolik máme rozpracovaných obchodních případů, kdo na nich dělá a v jakém jsou stavu. - Historie komunikace s klienty na kartách obchodních případů a nejen v hlavách zaměstnanců. - Nabídky, objednávky a další dokumenty vždy po ruce. Systém si o ně dokonce dokáže říct sám. - Připomínání termínů důležitých úkolů a událostí. PŘEHLEDNÉ ŘÍZENÍ PROJEKTŮ / ZAKÁZEK - Snadná definice workflow (pracovních postupů). Díky tomu všichni zaměstnanci vyřizují projekty podle definované šablony a systém důležité fáze projektů pohlídá sám. - Projektový deník na pár kliknutí. Okamžitě tak lze zjistit aktuální dění na projektu. - Finanční stránka projektu je také vždy po ruce. Díky možnému provázání s účetnictvím lze v eWay-CRM® důležité údaje počítat z přijatých či vydaných faktur bez nutnosti data jakkoliv ručně přepisovat. - Dokumentaci už není třeba hledat různě po složkách. Je na kartě každého projektu. REPORTING - DŮLEŽITÁ ZPĚTNÁ VAZBA eWay-CRM® obsahuje reportingový modul spolu s předdefinovanými sestavami. Např.: -- Obratovost a ziskovost zákazníků. -- Výkonnost konkrétního obchodníka či celého obchodního týmu. -- Sumarizace práce na projektu. -- Ziskovost zakázek za poslední rok. -- Pracovní výkazy zaměstnanců, apod. ÚŽASNÁ PROVÁZANOST S MICROSOFT OUTLOOK eWay-CRM® je zásuvný doplněk pro Microsoft Outlook a uživatelé tak těží s těsného provázání těchto dvou aplikací. Tato integrace s sebou přináší celou řadu výhod: - Jedno prostředí pro práci - pošta, obchod i realizace projektů je v jedné aplikaci - Odpadá přepínání mezi více systémy či dokonce přepisování dat z jedné aplikace do druhé - Díky stejnému uživatelskému rozhraní uživatelé nepoznají rozdíl mezi Outlookem a eWay-CRM® a práce jim jde rychleji od ruky - Nenáročné na zaškolení pracovníků - návyky, které si uživatelé osvojili při práci s Outlookem není potřeba měnit, vše funguje v eWay-CRM® úplně stejně Kompletní seznam novinek na http://www.eway-crm.cz/pdfs/eWay-CRM_2012_SV_Changelog.pdf. --- eWay System s.r.o.

Příspěvků: 0

Jméno *

E-mail

Titulek *

Text *

Opište kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

ajax wait

Zobrazeno 1 - 20

Zobrazeno po

Nebyly nalezeny žádné jiné verze programu eWay-CRM®.Nebyly nalezeny žádné starší verze programu eWay-CRM®.Chcete vědět o všech novinkách a aktualizacích programu eWay-CRM®?

Přihlašte se k odběru zdarma...Nejnovější v kategorii

další nové programy »

Nové aktualizace

Save Message 2.60.1

Save Message je akce pro InboxRULES, která umožňuje automatické uložení emailů a/nebo jejich příloh do zvolené složky na lokálním nebo síťovém disku.

Trialware

0 kB

InboxRULES for Rules 2.67.1

InboxRULES for Rules Wizard (Rules Wizard Edition) je uživatelská akce (custom action) pro Pravidla MS Outlooku (MS Outlook Rules Wizard).

Trialware

0 kB

InboxRULES for Outlook 2.78.1

InboxRULES for Outlook je doplněk pro MS Outlook, který zpracovává poštu v okamžiku jejího doručení a/nebo odeslání.

Trialware

0 kB

DeskTask 1.5

Prográmek pro zobrazení položek kalendáře a úkolů uložených v aplikaci Microsoft Outlook 2000 - 2013, přímo na pracovní ploše vašeho počítače.

Freeware

0 kB

NK2Edit 3.16

NK2Edit umožňuje zobrazit a upravit seznam emailových adres nebo uživatelských jmen automaticky ukládaných aplikací Outlook (2003, 2007, 2010 a 2013) a nabízených při psaní adresy do pole „Komu“.

Freeware (pro nekomerční účely)

0 kB

Outlook on the Desktop 3.4.0

Program Outlook on the Desktop umístí plně funkční okno kalendáře aplikace Microsoft Outlook (2003 a vyšší) přímo na pozadí pracovní plochy vašeho počítače.

Freeware

0 kB

GeniusConnect 6.0.0.2

Genius Connect (dříve OutlookConnect) umožňuje synchronizaci dat aplikace Outlook (kontakty, úkoly, poštovní zprávy, přílohy zpráv, .

Shareware

0 kB

Mail Merge Toolkit 2.10

Výkonný doplněk pro Microsoft Office (2013, 2010, 2007, 2003, 2002/XP a 2000) určený pro rozšíření možností hromadné korespondence (mail merge) v aplikacích Microsoft Outlook, Microsoft Word a Microsoft Publisher.

Shareware

0 kB

Extract Message 2.14

Extract Message je akce pro InboxRULES, která umožňuje automatické získání dat z emailové zprávy a jejich uložení do souboru, Outlook složky, Outlook kontaktů nebo do adresáře.

Trialware

0 kB

Print Message 2.63

Print Message je akce pro InboxRULES, která umožňuje automatický tisk emailů a/nebo jejich příloh vybranou tiskárnou.

Trialware

0 kB

další aktualizace »OLfolders 3.4.2

OLFolders (dříve WorkGroupFolders for Outlook) umožňuje sdílet data aplikace Outlook v síti, bez MS Exchange serveru.

106

Shareware

Contacts Clinic 3.1

Nástroj pro správu kontaktů v aplikaci Microsoft Outlook.

98

Trialware

InboxRULES for Rules 2.67.1

InboxRULES for Rules Wizard (Rules Wizard Edition) je uživatelská akce (custom action) pro Pravidla MS Outlooku (MS Outlook Rules Wizard).

92

Trialware

Actual Contacts for Outlook 2.5

Doplněk pro aplikaci Microsoft Outlook (2010, 2007, 2003, 2002/XP, 2000) umožňující aktualizaci adresáře a monitorování platnosti adres elektronické pošty v kontaktech.

89

Shareware

1-Click Duplicate Delete for Outlook 4.07

1-Click Duplicate Delete odstraní duplicitní emaily a kontakty.

87

Trialware

Important Mail Alert for Outlook 1.0.4.0

Doplněk pro aplikaci MS Outlook (2010, 2007, 2003), který vás upozorní na příchod důležitých emailových zpráv.

86

Freeware

CodeTwo Outlook Export 1.2.8

Program pro snadný a rychlý export dat z aplikace Microsoft Outlook (98 / 2000 / 2002 / 2003 / 2007/ 2010) do CSV textových souborů.

85

Freeware (pro nekomerční účely)

Outlook on the Desktop 3.4.0

Program Outlook on the Desktop umístí plně funkční okno kalendáře aplikace Microsoft Outlook (2003 a vyšší) přímo na pozadí pracovní plochy vašeho počítače.

85

Freeware

Attachments Processor for Outlook 4.5

Multifunkční správce příloh zpráv elektronické pošty pro Microsoft Outlook (2013, 2010, 2007, 2003 a 2002/XP).

84

Shareware

další programy »logo

9344 programů ke stažení zdarma

Poslední aktualizace před 7 dny