obchod.mokry.cz (pl, sk) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (pl, sk) s programy v elektronické podobě
reklama
STUDNA PLNÁ SOFTWARE Pondělí, 24. června 2019, 13:42, svátek má Jan, zítra Ivan
Hledání:
 
rozšířené hledání
KATALOG SOFTWARE
studna.cz: aplikace pro kancelář nebo domácnost: kalkulátory: emcalc
kupte si
pdfFactory Pro 6.37

cena: od 2 276 Kč

pdfFactory Pro nabízí, vedle všech možnosti standardní verze programu pdfFactory, další nástroje pro tvorbu firemních dokumentů, ...
rss kanál
RSS kanál našeho serveru
přidejte software
Napsali jste nějaký software? Přidejte ho k nám do studny.
 
Použijte k tomu odkaz přidat/aktualizovat software.
naše ikonka
Libí se vám naše stránky a máte svůj web?
Umístěte naší ikonku s odkazem na tento web na vaše stránky.

EMcalc 3.6.264
hodnocení: ,
EMcalc 3.6.264
stáhnout software (2932kB)
staženo: 2499x
verze: 3.6.264 (12.11.2007)
os: 9x/ME/NT/2000/XP
licence: trialware
cena: 1130 Kč
info: EMDAT
autor: info@emdat.cz
hodnocení: 4.76 (66 hlasů)
 


kliknutím zvětšit
EMcalc představuje výkonný softwarový kalkulátor, který je počítačovou obdobou moderních dvouřádkových kapesních kalkulátorů s mnohem komfortnějším a bohatším rozsahem funkcí. Základem je lexikální analyzátor výrazů, který vyhodnocuje výrazy zapsané jako řádek textu. EMcalc disponuje množstvím vestavěných funkcí pro obor reálných i komplexních čísel. Poskytuje funkce pro jednoduché i parametrické grafy, převody jednotek, uživatelskou databanku výrazů a programových úloh, vestavěné a volně editovatelné konstanty, vlastní proměnné. Samozřejmostí je postfixová notace zápisu čísel (např. 1k = 1.000, 1M = 1.000.000). Jako postfix lze použít i symbol % a celkový počet postfixů je nyní 17. Jako postfix funguje i označení číselné soustavy, lze tedy kombinovat zápis např. 101111b+1AFFh+1k. Jako postfix funguje i symbol %, tj. je možné napsat např. 20*19% jako výpočet 19% z celku 20. Toto je pouze malá ukázka ergonomie zápisu matematického textu, kterému EMcalc rozumí. Všechny funkce jsou k dispozici ve formě seznamu s výběrem myší a doprovodnou nápovědou.

Klíčovým prvkem programu je i velice bohatá a podrobná nápověda, včetně vysvětlení všech implementovaných funkcí. Nápověda je plně lokalizována i do němčiny. Program lze za běhu přepínat do třech jazykových mutací (CZ/ENG/DE) a další mutace je možné uživatelsky přidávat.

Dále EMcalc nabízí: možnost exportu a importu dat do/z textových souborů, jednoduchá statistika, regresní analýza, generování datových řad jedné a dvou proměnných, generování datových řad rozvojem nekonečných řad atd. Neomezená databanka výrazů a matematických formulí s možností programování. EMcalc umí řešit soustavy lineárních rovnic s neomezeným počtem neznámých, numericky integrovat, derivovat, provádět Fourierovu analýzu datové řady periodické funkce.

Jako jeden z mála kalkulátorů nabízí plnou podporu komplexních čísel, programování vlastních úloh v jazyce BASIC, plné řízení programu pomocí sekvenčních úloh vč. programového ovládání jednotlivých oken, regresní analýza, rozšířené možnosti grafů, práce s vektory čísel, multijazyčná podpora a možnost lokalizace do libovolného jazyka, ukládání historie výpočtů. Nově je integrován samostatný formulář pro výpočet lineární kvadratické a kubické rovnice a podpora samostatných funkcí cubic a quadratic. Zcela unikátní je implementace vyšších transcendentních matematických funkcí a to plně v komplexním oboru. Např. funkce alpha, beta, gamma, gammaln apod. Tyto funkce lze využít pro výpočty v elektrických obvodech s harmonickými veličinami.

Zajímavosti: výpočet dní ve zvoleném období vč. výpočtu fondu pracovní doby, výpočet DPH, převody jednotek fyzikálních veličin, databáze finančních výpočtů (úročení, úvěry), faktoriál z necelých čísel, vyšší transcendentní funkce v komplexním oboru, neurčité výrazy a výpočty s komplexním nekonečnem.

---
EMDAT
reklama
diskuze: emcalc 3.6.264
názor autor datum
Od autoraPetr21.10.2003, 08:52:28

zobrazit vše přidat názor
novinky v této sekci
nejstahovanější v sekci
nejkupovanější
naposledy v této sekci
spider ccbot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)