obchod.mokry.cz (pl, sk) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (pl, sk) s programy v elektronické podobě
reklama
STUDNA PLNÁ SOFTWARE Sobota, 19. října 2019, 19:44, svátek má Michaela, zítra Vendelín
Hledání:
 
rozšířené hledání
KATALOG SOFTWARE
studna.cz: aplikace pro kancelář nebo domácnost: kalkulátory: emcalc
kupte si
ACDSee Pro 10.0.625

cena: 2 542 Kč

ACDSee Pro nabízí pracovní platformu optimalizovanou pro profesionální fotografy. Umožňuje prohlížení, správu, editaci a publikování fotografií s vysokou přesností a kontrolou. Nabízí moderní, profesionální nástroje pro získávání snímků, práci ...
rss kanál
RSS kanál našeho serveru
přidejte software
Napsali jste nějaký software? Přidejte ho k nám do studny.
 
Použijte k tomu odkaz přidat/aktualizovat software.
naše ikonka
Libí se vám naše stránky a máte svůj web?
Umístěte naší ikonku s odkazem na tento web na vaše stránky.

EMcalc 3.6.264
hodnocení: ,
EMcalc 3.6.264
stáhnout software (2932kB)
staženo: 2499x
verze: 3.6.264 (12.11.2007)
os: 9x/ME/NT/2000/XP
licence: trialware
cena: 1130 Kč
info: EMDAT
autor: info@emdat.cz
hodnocení: 4.76 (66 hlasů)
 


kliknutím zvětšit
EMcalc představuje výkonný softwarový kalkulátor, který je počítačovou obdobou moderních dvouřádkových kapesních kalkulátorů s mnohem komfortnějším a bohatším rozsahem funkcí. Základem je lexikální analyzátor výrazů, který vyhodnocuje výrazy zapsané jako řádek textu. EMcalc disponuje množstvím vestavěných funkcí pro obor reálných i komplexních čísel. Poskytuje funkce pro jednoduché i parametrické grafy, převody jednotek, uživatelskou databanku výrazů a programových úloh, vestavěné a volně editovatelné konstanty, vlastní proměnné. Samozřejmostí je postfixová notace zápisu čísel (např. 1k = 1.000, 1M = 1.000.000). Jako postfix lze použít i symbol % a celkový počet postfixů je nyní 17. Jako postfix funguje i označení číselné soustavy, lze tedy kombinovat zápis např. 101111b+1AFFh+1k. Jako postfix funguje i symbol %, tj. je možné napsat např. 20*19% jako výpočet 19% z celku 20. Toto je pouze malá ukázka ergonomie zápisu matematického textu, kterému EMcalc rozumí. Všechny funkce jsou k dispozici ve formě seznamu s výběrem myší a doprovodnou nápovědou.

Klíčovým prvkem programu je i velice bohatá a podrobná nápověda, včetně vysvětlení všech implementovaných funkcí. Nápověda je plně lokalizována i do němčiny. Program lze za běhu přepínat do třech jazykových mutací (CZ/ENG/DE) a další mutace je možné uživatelsky přidávat.

Dále EMcalc nabízí: možnost exportu a importu dat do/z textových souborů, jednoduchá statistika, regresní analýza, generování datových řad jedné a dvou proměnných, generování datových řad rozvojem nekonečných řad atd. Neomezená databanka výrazů a matematických formulí s možností programování. EMcalc umí řešit soustavy lineárních rovnic s neomezeným počtem neznámých, numericky integrovat, derivovat, provádět Fourierovu analýzu datové řady periodické funkce.

Jako jeden z mála kalkulátorů nabízí plnou podporu komplexních čísel, programování vlastních úloh v jazyce BASIC, plné řízení programu pomocí sekvenčních úloh vč. programového ovládání jednotlivých oken, regresní analýza, rozšířené možnosti grafů, práce s vektory čísel, multijazyčná podpora a možnost lokalizace do libovolného jazyka, ukládání historie výpočtů. Nově je integrován samostatný formulář pro výpočet lineární kvadratické a kubické rovnice a podpora samostatných funkcí cubic a quadratic. Zcela unikátní je implementace vyšších transcendentních matematických funkcí a to plně v komplexním oboru. Např. funkce alpha, beta, gamma, gammaln apod. Tyto funkce lze využít pro výpočty v elektrických obvodech s harmonickými veličinami.

Zajímavosti: výpočet dní ve zvoleném období vč. výpočtu fondu pracovní doby, výpočet DPH, převody jednotek fyzikálních veličin, databáze finančních výpočtů (úročení, úvěry), faktoriál z necelých čísel, vyšší transcendentní funkce v komplexním oboru, neurčité výrazy a výpočty s komplexním nekonečnem.

---
EMDAT
reklama
diskuze: emcalc 3.6.264
názor autor datum
Od autoraPetr21.10.2003, 08:52:28

zobrazit vše přidat názor
novinky v této sekci
nejstahovanější v sekci
nejkupovanější
naposledy v této sekci
spider ccbot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)