obchod.mokry.cz (pl, sk) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (pl, sk) s programy v elektronické podobě
reklama
STUDNA PLNÁ SOFTWARE Čtvrtek, 15. listopadu 2018, 01:20, svátek má Leopold, zítra Otmar
Hledání:
 
rozšířené hledání
KATALOG SOFTWARE
studna.cz: aplikace pro kancelář nebo domácnost: výukové programy: aurinko
kupte si
UltraEdit 23.10

cena: od 1 841 Kč

Velmi kvalitní, víceúčelový textový editor s minimálními nároky na RAM. Dokáže pracovat i se soubory přes 4GB, podporuje znaky UNICODE, součástí je vestavěná kontrola pravopisu s podporou několika světových jazyků. Programátoři ocení podporu řady ...
rss kanál
RSS kanál našeho serveru
přidejte software
Napsali jste nějaký software? Přidejte ho k nám do studny.
 
Použijte k tomu odkaz přidat/aktualizovat software.
naše ikonka
Libí se vám naše stránky a máte svůj web?
Umístěte naší ikonku s odkazem na tento web na vaše stránky.

Aurinko 1.0
hodnocení: ,
Aurinko 1.0
stáhnout software (3735kB)
staženo: 304x
verze: 1.0 (30.5.2005)
os: 98/ME/NT/2000/XP/2003
licence: demo
cena: 750,- Kč
info: LTI spol. s r.o.
autor: info@aurinko.cz
hodnocení: 3.75 (4 hlasy)
 

Slovy autora: "Produkt Aurinko slouží pro optimalizaci výuky cizích jazyků. Sestavení vlastní učební osnovy. Plná podpora unicode.

Aplikace je dodávána samostatně a umožňuje uživateli zakládat neomezený počet vlastních jazykových databází včetně pořízení vlastních audiozáznamů.

Vlastní aplikace je dodávána jak v anglické, tak i v české verzi. Obsahuje podporu pro kódování všech jazyků bez omezení. Umožní nejen zobrazování ale i zápis do databáze, a to zvlášť pro mateřský, tak i pro cizí jazyk. Je tedy možné aby byla mateřským jazykem např. korejština a cizím jazykem japonština.

Ke každému vytvořenému záznamu v databázi lze přiřadit velmi pohodlně několik audiozáznamů a vytvořit si tak vlastní komplexní systém. Po vypálení na CD/DVD program pracuje i s takto vytvořenými a uloženými zdroji.

Uživatelské zařazování do lekcí a témat. Uživatel tak může tak sám sestavit vlastní studijní plán a aplikovat na něj všechny výhody optimalizace učení.

Optimální nastudování cizího jazyka, umožněné získáváním zkušeností se studentem. Na základě vašich odpovědí systém získává zkušenosti a předkládá k výuce právě tu slovní zásobu nebo fráze, které zvládáte hůře. Ty části které jsou již kvalitně nastudované k dalšímu testování nepředkládá a nabírá nové.

Perfektní zvládnutí cizího jazyka spočívá v optimalizaci nastudování frází, slovní zásoby a gramatiky. Neustálým testováním v cyklech jsou všechny odpovědi bodovány a student je tak přinucen k vysoce kvalitnímu zvládnutí výuky.

Pro správné zobrazování příkladů jazyků vyžadující složité písmo (japonština, řečtina, hebrejština atd...) je nutné doinstalovat „Podporu dalších jazyků pro východní Asii a/nebo soubory jazyků se složitějším písmem“. Tato doplňková instalace je součástí operačního systému (Start-Nastavení-Ovládací panely-Místní a jazykové nastavení-Jazyky)."
reklama
diskuze: aurinko 1.0
názor autor datum
zatím není přidán žádný názor k programu

zobrazit vše přidat názor
novinky v této sekci
nejstahovanější v sekci
nejkupovanější
naposledy v této sekci
spider ccbot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)