obchod.mokry.cz (pl, sk) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (pl, sk) s programy v elektronické podobě
reklama
STUDNA PLNÁ SOFTWARE Sobota, 3. června 2023, 11:10, svátek má Tamara, zítra Dalibor
Hledání:
 
rozšířené hledání
KATALOG SOFTWARE
studna.cz: komunikační a informační software: správci kontaktů: oxycube
kupte si
Gemini 6.0.12

cena: ---

Gemini dokáže rychle exportovat text, tabulky nebo obrázky z PDF souborů do dokumentů jiných formátů, ať už se jedná o uživatelské příručky, novinové články, finanční reporty nebo celé knihy. Podporovány jsou veškeré PDF standardy i dokumenty ...
rss kanál
RSS kanál našeho serveru
přidejte software
Napsali jste nějaký software? Přidejte ho k nám do studny.
 
Použijte k tomu odkaz přidat/aktualizovat software.
naše ikonka
Libí se vám naše stránky a máte svůj web?
Umístěte naší ikonku s odkazem na tento web na vaše stránky.

OxyCube 1.4.0
hodnocení: ,
OxyCube 1.4.0
stáhnout software (29.6MB)
staženo: 946x
koupit software (od 410Kč)
(pl, sk)
verze: 1.4.0 (15.7.2009)
os: 2000/XP/2003
licence: trialware
info: Oxygen Software
(pl, sk)
hodnocení: 2.50 (2 hlasy)
 
Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: od 410Kč).

kliknutím zvětšit
OxyCube je navržen jako výkonná náhrada PC software dodávaného výrobci mobilních telefonů (Nokia PC Suite, Sony Ericsson PC Suite, Samsung PC Studio apod.).

OxyCube v současné době podporuje tyto telefony: podporované telefony a jejich rozdělení do tříd.

Základní vlastnosti:
OxyCube nabízí správu telefonního seznamu, organizér, průzkumník souborů a záznam událostí (event log). Dostupnost některých funkcí programu závisí na modelu vašeho telefonu a jeho vlastnostech.

Kompatibilita:
Program podporuje mobilní telefony Nokia a všechny GSM/EGSM/3G smartphone telefony založené na platformě Symbian (Benq, Motorola, Nokia, Panasonic, Samsung, Siemens, Sony Ericsson, Vodafone).
Dále podporuje pasivní operace (pouze čtení) u telefonů Windows Mobile 5/6, Blackberry a obyčejných Sony Ericsson.

Telefonní seznam

Spravovat váš telefonní seznam z PC je mnohem pohodlnější, než přímo z telefonu. V seznamu kontaktů, ve kterém jsou zobrazeny stručné kontaktní informace, můžete měnit telefonní čísla, zařazovat kontakty do skupin volajících, vidět datum narozenin nebo zahájit rychlé vytáčení. Poklepáním na zvolený kontakt otevřete okno poskytující plný přístup ke všem údajům souvisejícím s vybraným kontaktem: čísla, adresy, poznámky, internetové informace, privátní údaje, obrázky, melodie.

Základní vlastnosti:
Program umožňuje tisk a export vašeho telefonního seznamu v různých formátech: MS Excel, RTF, CSV, PDF, HTML, TXT apod. Tato možnost není dostupná u edice Standard!

Další možnosti:
OxyCube nabízí další užitečné funkce, které obvykle nejsou v samotném telefonu k dispozici: editaci dalších údajů, např. prostřední jméno, titul, formát celé adresy, optimalizaci využití paměti pakováním databáze kontaktů.

Organizér

Program umožňuje editaci událostí v organizéru (schůzky, narozeniny, telefonáty, poznámky, upomínky) s různými typy opakování a upomínek.

Základní vlastnosti:
V organizéru můžete zobrazit události na aktuální nebo příští den, upravit zobrazení událostí na určitý den, pracovní týden, kalendářní týden nebo měsíc. Navíc máte možnost exportu vašich událostí v populárních textových formátech (PDF, CSV, JPEG, TXT, HTML apod.). Tato možnost není dostupná u edice Standard!

Další možnosti:
Program umožňuje i nastavení vlastních typů opakování událostí, které nejsou v telefonu jinak k dispozici.

Průzkumník souborů

OxyCube nabízí plnohodnotného Průzkumníka souborů, který se vzhledem i činnosti podobá Průzkumníkovi Windows. Na rozdíl od standardního software výrobců telefonů poskytuje přístup ke všem jednotkám a souborům uloženým ve vašem mobilním telefonu.

Základní vlastnosti:
Implementováno je zobrazování snímků, přehrávání tónů a videa. Součástí programu je i vlastní prohlížeč obrázků s nástroji pro změnu velikosti a navigaci.

Další možnosti:
Soubory můžete kopírovat do schránky pro další použití v jiných aplikacích, nebo přidávat do seznamu oblíbených položek a získat tak možnost rychlého přístupu v budoucnosti.

Záznam událostí - Event Log

Díky záznamu událostí můžete bez jakéhokoliv úsilí z PC zobrazovat a pracovat s přehledy hovorů, zpráv a dalších událostí.

Další možnosti:
Záznam událostí lze exportovat v různých formátech: PDF, JPEG, HTML, RTF, TXT apod. Tato možnost není dostupná u edice Standard!

Objednávka

Program je nabízen ve 4 různých edicích, které se liší podporovanými telefony. Pro snadnější výběr správné edice programu můžete využít průvodce objednávkou na stránkách distributora.

reklama
diskuze: oxycube 1.4.0
názor autor datum
--5526.04.2009, 13:43:32

zobrazit vše přidat názor
novinky v této sekci
nejstahovanější v sekci
nejkupovanější
naposledy v této sekci
spider ccbot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)