obchod.mokry.cz (pl, sk) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (pl, sk) s programy v elektronické podobě
reklama
STUDNA PLNÁ SOFTWARE Neděle, 28. května 2023, 05:12, svátek má Vilém, zítra Maxim
Hledání:
 
rozšířené hledání
KATALOG SOFTWARE
studna.cz: aplikace pro kancelář nebo domácnost: různé aplikace: kubÍrovaČka (výpočet objemu dřeva)
kupte si
Solid PDF Tools 10.1.4146

cena: ---

Solid PDF Tools je zajímavý nástroj společnosti Solid Documents, LLC, který má všechny vlastností programu Solid Converter PDF (převod PDF do Wordu atd.) a navíc umožňuje přímé ...
rss kanál
RSS kanál našeho serveru
přidejte software
Napsali jste nějaký software? Přidejte ho k nám do studny.
 
Použijte k tomu odkaz přidat/aktualizovat software.
naše ikonka
Libí se vám naše stránky a máte svůj web?
Umístěte naší ikonku s odkazem na tento web na vaše stránky.

KUBÍROVAČKA (výpočet objemu dřeva) 3.0
hodnocení: ,
KUBÍROVAČKA (výpočet objemu dřeva) 3.0
stáhnout software (0kB)
staženo: 176x
verze: 3.0 (19.8.2022)
os: 10
licence: freeware
info: https://kubirovacka.cz/
hodnocení: 3.75 (2 hlasy)
 

Kubírovačka - kubíkovací kalkulačka je perfektní aplikace pro výpočet objemu kulatiny. Tato aplikace je zaměřena na specifický okruh lidí, kteří pracují se dřevem.

Kubírovačka . kubíkovací kalkulačka ke stažení zdarma plnohodnotně nahradí kubíkovací tabulky. Nemusíš s sebou nosit papíry, máš-li v mobilu tuto kalkulačku. Stahuj Kubírovačka - kubíkovací kalkulačka a už se více netrap nad tím zda máš s sebou potřebné papíry. Všechno máš v mobilu.

Kubírovačka – kubíkovací kalkulačka ke stažení

App Kubírovačka je program, který nejlépe využijí hořáři, lesníci či všichni, kteří pracují se dřevem, konkrétně s kulatinou. Nepotřebujete žádné dokumenty, tabulky ani zdlouhavé propočty abyste zjistili kolik kubíků má konkrétní kulatina či strom. Stačí do něj jen zadat délku a průměr kulatiny a hned zjistíte kolik kubíků má daný strom.

Kubírovačka – kubíkovací kalkulačka zdarma může být i ve vašem mobilním telefonu. Stačí si ji jen stáhnout. Kromě objemu kulatiny vám kalkulačka prozradí také její hmotnost. App Kubírovačka – kubíkovací kalkulačka ke stažení zdarma vám umožní sdílet vaše záznamy, kubíkovat na stojato, vytvářet statistiky, tabulky a grafy těžby a pod.

Pokud pracujete v oblasti lesnictví a dřevařského průmyslu, určitě se vám aplikace Kubírovačka sejde. Díky ní můžete mít přehled v seznamech a statistikách svých podřízených. S touto jednoduchou aplikací máte ve všem přehled. Všechny záznamy si můžete prostřednictvím aplikace poslat na e-mail ve formátu CSV.

Kubírovačka - kubíkovací kalkulačka Android / iPhone

Tisíce stažení a stovky kladných recenze svědčí o kvalitách této aplikace. Kubírovačka – kubíkovací kalkulačka download Android je výraz, který již nemusíte vyhledávat a kalkulačku si stáhnout z této stránky.

Jazykové bariéry se obávat nemusíte. Kubírovačka podporuje angličtinu, češtinu a češtinu. Po stažení a jednoduché instalaci se můžete hned pustit do práce. Nepotřebujete s sebou všude nosit papíry stačí, když budete mít u sebe mobilní telefon s touto aplikací.

Vydavatelé tohoto programu plánují vydat i verzi pro iPhony. Používáte-li tento OS je dobré sledovat ať už není v nabídce.

reklama
diskuze: kubÍrovaČka (výpočet objemu dřeva) 3.0
názor autor datum
zatím není přidán žádný názor k programu

zobrazit vše přidat názor
novinky v této sekci
nejstahovanější v sekci
nejkupovanější
naposledy v této sekci
spider ccbot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)