obchod.mokry.cz (pl, sk) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (pl, sk) s programy v elektronické podobě
reklama
STUDNA PLNÁ SOFTWARE Čtvrtek, 20. září 2018, 03:36, svátek má Oleg, zítra Matouš
Hledání:
 
rozšířené hledání
KATALOG SOFTWARE
studna.cz: aplikace pro kancelář nebo domácnost: vedení účetnictví a financí: winkniha
kupte si
FinePrint 9.32

cena: od 1 088 Kč

FinePrint je neobvyklý tiskový driver pro Vaše Windows, který Vám poskytne dodatečné prohlížení a "neuvěřitelné formátování" Vašich tisků. Vlastní tisk potom probíhá přes standardní ovladač vaší tiskárny. "Neuvěřitelným formátováním" máme na ...
rss kanál
RSS kanál našeho serveru
přidejte software
Napsali jste nějaký software? Přidejte ho k nám do studny.
 
Použijte k tomu odkaz přidat/aktualizovat software.
naše ikonka
Libí se vám naše stránky a máte svůj web?
Umístěte naší ikonku s odkazem na tento web na vaše stránky.

WinKniha 5.80
hodnocení: ,
WinKniha 5.80
stáhnout software (10MB)
staženo: 94x
verze: 5.80 (2.2.2007)
os: 95/98/ME/NT/2000/XP/2003
licence: shareware
cena: 2745Kč
info: Prodiss s.r.o.
autor: pbenda@prodiss.cz
hodnocení: 2.50 (1 hlas)
 


kliknutím zvětšit
Program lze použít jak fyzickou, tak i právnickou osobou. V knize jízd lze zaznamenávat a vyhodnocovat údaje o jízdách firemním nebo soukromým vozidlem. Je však možné zaznamenávat i soukromé jízdy, u kterých ale nejsou vypočítávány náhrady jako daňově uznatelné náklady. Pro zadávání jízd lze zvolit přednastavené hodnoty a způsob jejich opakováni pro následně zaznamenávané jizdy. Novou jízdu lze také zadat zkopírováním již uložené jízdy. To umožňuje zadávat jízdy rychle, bez neustálého vypisování již jednou zadaných dat. Program disponuje dalšími vlastnostmi jako seznam stálých tras, implicitní hodnoty, posunování data, automatický výpočet náhrad za PHM a ujeté kilometry dle cen PHM stanovených vyhláškou MPSv nebo skutečných cen PHM, načtení počatečního a koncového stavu tachometru v jízdě, přepočet návaznosti stavů tachometru a teoretické spotřeby ve zvoleném období atd.

Režim vkládání dat je zcela na volbě uživatele. Věcně lze programem pořizovat údaje o jízdách vozidel více firmám a ve firmě pak za neomezený počet vozidel. To je nejvhodnější užití z hlediska zaúčtování celkových náhrad za PHM a ujeté kilometry jako nákladů dle jednotlivých firem. Z toho vyplývá, že lze program používat i u větších firem, disponujících desítkami služebních, či soukromých vozidel. Je však možný i jiný režim, kdy každý pracovník, odpovědný za svěřené vozidlo, povede knihu jízd sám na svém počítači a měsíční výsledky vypočtených náhrad a najetých kilometrů odevzdá účtárně k zaúčtování formou datového souboru, nebo vytisknuté měsíční sestavy. Programem lze také hlídat a plánovat termíny pro STK, emise, přezkoušení řidičů a jejich lékařké prohlídky.

---
Prodiss s.r.o.
reklama
diskuze: winkniha 5.80
názor autor datum
zatím není přidán žádný názor k programu

zobrazit vše přidat názor
novinky v této sekci
nejstahovanější v sekci
nejkupovanější
naposledy v této sekci
spider ccbot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)